Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την κριτική αυτή τη χρωστάω και πρέπει να ξεχρεώσω.
Μετά από παρότρυνση του αφεντικού του 'μαγαζιού' (το deal έγινε ενδιάμεσα μιας παρτουζας με μια φίλη της) κανονίσαμε να την συναντισώ το πρωι πριν φύγω για πίσω στο νησί.
Φτάνω στο 'μαγαζι' κατά της 10.00 και αφου είπα ποιος είμαι πέρασα στην υποδοχή και περίμενα να έρθει το μικρό, όταν έφτασε χωρίς να ζητήσω να την δω πέρασα στο δωμάτιο και περίμενα (πήρα το full για μια ωρα) σε λίγα λεπτά ήρθε και το μικρό με δύο φλιτζάνια καφέ. ..!!!
Αφού συστηθήκαμε, ξαπλώσαμε και αρχίσαμε τα χάδια, παντού σε όλο το κορμί αργά και ερωτικά μέχρι που τον έβαλε στο στόμα της (ακάποτη) και άρχισε μια υπέροχη αργή και 'βασανιστική' πίπα που με απογείωσε και λίγο πριν τελειώσω μου τον κράτησε στο στόμα της ρουφώντας κάθε σταγόνα...Προσκύνημα
Κάναμε μπάνιο (χωριστά) λίγη κουβεντούλα, πάντα αγκαλιά, και μόλις κατάλαβε ότι άναψα άρχισε να ασχολείται με τον 'μικρο' και αφου τον έφτιαξε καλά μου στήθηκε στα τέσσερα...Γερο-μύστης και μετά από ένα 10' ηρθε το τελος.
Η Εμμανουέλα είναι μια 25αρα γυναίκα ψηλή με πολύ ωραίο σώμα σωστά κιλά εκεί που πρέπει και με gfe συμπεριφορά που θα σε κάνει να περάσεις καλά, εγώ πήρα υπηρεσίες και συμπεριφορά call girl σε studio...

Να περνάτε καλά και να γαματε καλύτερα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.062
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Jim25jim, PEODAS και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2016
Έλεος με αυτές τις φίλες σου Ματάκι
10 Ιανουαρίου, 2017
Ποσο πληρωσες?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2