Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 23 10
Μασατζίδικα 68072
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ως καλος δοκιμος διαβαζω τας γραφας και ετσι σημερα αφου με εφερε ο δρομος στο κεντρο με διαθεσιμη ωρα κανα διωρο ειπα να περασω απο την ειρηνη. Χτυπημα στο κουδουνι εις διπλουν στις δυο και δεκα οπου δεν ανταποκριθηκαν. Εκατσα απεναντι σε καφενειο με θεα την πορτα. Περι ωρας δυο και τριανταπεντε ειδα αρσενικο να ξεπροβαλει απο την εξωπορτα και ειπα οτι θα ηταν ο προηγουμενος πελατης. Μετα απο κανα δδεκαλεπτο ,τυπησα και ανοιξε η πυλη. Ανεβηκα στον πεμπτο οπου με υποδεχθηκε η ιδια και μου ειπε, εχω προγραμμα μασαζ των τριαντα ευρω για 15 λεπτα και μετα κανουμε οτι θελεις. Της εξηγησα οτι εχω αναγνωσει τα καλυτερα για εκεινην αλλα θα ηθελα να της κανω εγω μασαζ. Χαμογελασε και δεχτηκε. Εδωσα τα 30 και μου λεει σου ρχομαι σε πεντε. Γδυθηκα και περιμενα. Μολις ηρθε ειχαμε λιγο κουβεντουλα γδυθηκε και ξαπλωσε μπρουμητα. Ξεκινησα απλα να την χαιδευω (δεν εχω γνωσεις μασαζ) και εβλεπα οτι ανατριχιαζε απο τα χαδια. Μου ειπε οτι εξι χρονια ειχε να ανταλλαξει θεση με πελατη. Στο δεκαλεπτο με μονιμη ανατριχιλα πανω της γυρισε ανασκελα. Συνεχισα το ιδιο με επιπλεον να γλειφω τις καγκελο ρογες της. Δεν εχω ξαναδει τοσο δυνατο ρογι. Χαιδευοντας πλησιασα για γλωσσοφιλο οπου ανταποκριθηκε πολυ ζεστα και τρυφερά. Την φιλαγα περασα στο πλαι και ξεκινησα δαχτυλακι στο μουνακι το οποιο ηταν οχι απλα υγρο αλλα τσουναμι. Οπως ηταν ανασκελα και την φιλαγα και δαχτυλιαζα μου επιασε τα μπαλακια και τα εσφιξε τρυφερα δυνατα. Τοτε σηκωθηκα σταματησα να τη φιλαω και της τον εδωσα στο στομα ενω χαιδευα την κλειτωριδα της. Αυτο εγινε γαι κανα πενταλεπτο οπου ζητησα σκουφο και οπως ηταν ανασκελα την εφερα στην ακρη στο μασαζοκρεβατο και μπηκα μεσα της. Μου αρεσε που την ωρα που το λαστιχο ακουμπησε τα μουνοχειλα εκεινη εκλεισε τα ματια και τα ξαναανοιξε οταν ειχα μπει και ειχα κουνηθει καμια δεκαρια φορες. Μπαινοβγαινα αργα και της εβαλα το χερι στη κλειτωριδα της να την χαιδευει ενω της ειχα βαλει τα ποδια της στους ομους μου. Δεν ξερω αν το χυσιμο της ηταν αληθινο η οχι αλλα το πλατς πλατς απο τα υγρα της μου εδειξαν οτι τουλαχιστον ηταν πολυ καυλωμενη. Της ζητησα να πεσουμε στο πατωμα οπου και εγινε με εκεινην απο πανω να ανεβωκατεβαινει οπου και εκει τα πλατς πλατς ηταν ατελειωτα και το προσωπο της ηταν κατακοκινο με τα ματια της κλειστα. Μετα ανεβηκαμε με εμενα ανασκελα στο κρεβατι οπου εκει απο την καυλα που ειχα της ζητησα να φερει και την αλλη κοπελα. Μου λεει με +20 την φερνω οπως και εγινε. Αξιζει να το δοκιμασετε και μονο για τον αγριο εναλλαξ πεοθυλασμο που προσφερουν. Για να μη πολυλογω αφου ευχαριστιθηκα το τριο εδιωξα την αλλη κοπελα και τραβωντας μαλακια οπως ημουν ανασκελα με το στομα της στο στομα μου απλα να.γλειφουμε τα χειλια ο ενας του αλλου τελειωσα. Στο δωματιο εκατσα περιπου μια ωρα. Αν και δυσκολοευομουν να χυσω δεν το εβαλε κατω και εκανε οτι και αν της ζητουσα. Αυτα συναγωνιστες! Η ηλικια της ειναι κατ εμε απο 48-55 με χαλαρο στηθος και κοιλιτσα. Επιδερμιδα ομως αψογη στο υπολοιπο σωμα. Τιμια επιλογη και προτεινωμενη.
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
41
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GSAKKI, Beirut, petsakas79sp και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2016
Μπράβο σου φιλαράκι..Πολύ καλή η κριτική σου..Μια ερώτηση..Μπορείς να κάνεις μια περιγραφή της άλλης κοπέλας??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1