Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπαίνω στο αριστερά και ένας κοντός τσάτσος λέει έχω 2 κοπέλες, βγαίνει μια χοντρή με κυταρρίτιδα και μετά βγαίνει και η λεπτή Layla του Ερικ Κλαφτον.
Ουκρανέζα με αδύνατο κορμάκι, πρόσωπο κοριτσίστικο τπτ το ιδιαίτερο, μικρό κωλί, μικρό βυζί.
Μπαίνει στο δωμάτιο, ελληνικά μιλάει τα βασικά, έχει κάτι αψυχολόγητες εκφράσεις μια χαμογελάει μια σοβαρεύει απότομα, άνευρο το κορίτσι γενικά, μια αποχαύνωση πρέπει να την έχει αλλά λόγο οτι ειναι πιτσιρίκα δε της φαίνετε πολύ.
Πάει να βάλει προφυλακτικό στο πεσμένο πούτσο, ώπα λέω, τη σταματάω και της λέω πάρε έτσι, απαντάει δεν ειναι καλό έτσι, της λέω δε πειράζει πάρε τώρα, με ρωτάει γιατι; της λέω ειναι πιο ωραίο έτσι, λέει πάλι δε κάνει, της λέω παλιά έκανες, λεει τώρα οχι, καλά της λέω πάρε τώρα τελευταία φορά, αρχίζει παίρνει μια μέτρια πίπα ανευ καπότας, κάτι της είπα και γέλαγε με το πουλί μου στο στόμα της. Μου φοράει προφυλακτικό ρωτάει πως θέλω, δεν απαντάω και τη βάζω ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους μου. Αυτη έχει κλείσει τα μάτια και έκανε κάτι αχ αχ μμμ μμ κτλ.
Σταματάω τη βάζω πλάγια ενώ παιρνάω το έχω χέρι απο στη μέση της πιάνωντας το βυζάκι της και με το άλλο χέρι να τη χαιδεύω στα πόδια στη κοιλιά, στα βυζάκι απολαμβάνωντας την απαλή της επιδερμίδα. Μου λέει σε μια φάση κάτι οτι πρεπει να τελειώσω, της λέω ναι ναι τώρα σε λίγο, κάτι έλεγε στη γλώσσα της και χαμογέλαγε, σκέφτηκα οτι μπορεί να ναι και λίγο χαζεμένη τελικά. Τη γυρνάω μπρούμυτα και παρατηρώ οτι έχει πολύ πολύ μικρό κωλί, ανεβάζω στροφές και ανέβασε και αυτή τους αναστεναγμούς της μέχρι που εχυσα. Παρατήρησα ειχε πάρα πολλές μελανιές στο σώμα της και μεγάλες, τις έδειχνα και τη ρώταγα τι ειναι αυτά, απάνταγε στη γλώσσα της και χασκογελούσε, τη ρωτάω τρώς ξύλο και λέει οχι οχι ξύλο, τη ξαναρωτάω πως γιναν αυτά και λέει δε ξέρω. Τέσπα αυτά, γενικά άνευρη και ξενέρωτη η Λέιλα που κάνει καρίερα λόγο ηλικίας και του λεπτου κορμιού της. Τπτ άλλο δεν έχει να επιδείξει, απο πουτανιά παίρνει μηδέν και έκοψε και το ελεύθερο στοματικό που έκανε παλιά. Φεύγωντας σκέφτηκα πάει κι αυτό το 20ρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λέιλα
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.834
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2016
Ο αερας της χωρας μας μαλλον,τις επηρεαζει αρνητικα..
και μετα απο λιγο καιρο,Ικεαοποιουνται..Σπασίκλας
20 Δεκεμβρίου, 2016
Γαμησετα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2