Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83211
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασμα αυτές τις μέρες από το σπίτι της Κυρίας Γιάννας..Χαιρετισμοί και φιλιά στην είσοδο με την Κυρία Γιάννα..Με έβαλε και κάθισα στο σαλονάκι που έχει θέα την τηλεόραση..Κλασσικά μιλήσαμε για την οικονομική κρίση για τις δουλειές αλλά και για τις νέες αφίξεις κοριτσιών που και καλά θα έρθουν..Μου λέει ότι έχει την Ελενίσα,την ψιλή και άχαρη Ρωσίδα και μια μικρούλα την Τζίνα..Για την Τζίνα μου είπε ότι είναι καινούργια και ότι περνάει μόνο για διπλό με την Ελένη..Μου άρεσε η ιδέα και είπα γιατί όχι..
Η Τζίνα είναι ένα νέο κορίτσι το πολύ μέχρι 25 ετών..Μελαχρινό κατάμαυρο σπαστό μαλλί,ωραίο καυλιάρικο βλέμμα και ωραίο σωματάκι..Περνάω για μπανάκι και μετά μπαίνω στην λεγόμενη σουίτα του μαγαζιού..Μετά από 2 λεπτά μπαίνουν και τα κορίτσια..Με την Ελενίτσα γνωρίζομαι από καιρό μιας και είμαι πελάτης εδώ και 3 χρόνια περίπου.Αμέσως ξεκινάει το παιχνίδι..Τα κορίτσια με γδύνουν..Η Ελενίτσα ήταν σε ρόλο δασκάλας και η τζίνα σε ρόλο μαθήτριας και εγώ σε ρόλο μοντέλου πειραματόζωου..αχααχχ...Αρχίζουν τα φιλιά και τα χαιδέματα..Η Τζίνα γονατίζει και με υποδείξεις της Ελενίτσας μου αρχίζει μια συμπαθητική πίπα..Να σημειωθεί ότι πήγε εξ αρχής να μου φορέσει καπότα αλλά η Ελενίτσα την απέτρεψε..Μετά από ένα λεπτό την έβαλε να μου γλύψει αρχίδια και μου πρότεινε να ξαπλώσουμε..Εκεί η πίπα συνεχίστηκε από την Τζίνα..Την διέταξα να Γδυθεί...Εκεί ξεπροβαλαν ένα φρέσκο κολαράκι και 2 όμορφες βυζάρες στο 2,5 μέγεθος περίπου..Τώρα ανέλαβε η ελενίτσα την πίπα και η Τζίνα έγλυφε τις μπάλες..Για την Ελενίτσα δεν υπάρχουν λόγια..Είναι ίσως από τις καλύτερες που έχω πάει σε υπηρεσίες..Μετά από ένα 5λεπτο η Τζίνα πέρνει θέση μάχης στα 4 αφού έβαλε αρκετή κρέμα..Η επιδερμίδα της είναι πολύ φρέσκια και απαλή..Δεν δυσκολεύτηκα να μπω αλλά φαίνεται ότι είναι νέα στον χώρο..Καθώς της τον έβαζα η ελενίτσα μου χάιδευε τις μπάλες και εγώ έπιανα τις μεγάλες βυζάρες της..Κάτι ότι σήμερα δούλευα και πήγα κατευθείαν κάτι ότι μου άρεσε η όλη φάση τελείωσα μετά από λίγο μέσα στην Τζίνα..
Σαν συμπέρασμα θα μπορούσα να πω ότι η Τζίνα είναι πολλά υποσχόμενη και νομίζω ότι δεν θα αργήσει και πολύ να περνάει και μόνη της στα δωμάτια..Με δασκάλα την Ελενίτσα σίγουρα θα μάθει αμέσως..Το θέμα είναι το πόσο θα κάτσει στης Κυρίας Γιάννας..
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελενίτσα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Τζίνα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2017
καπου διαβασα οτι θελει συνθηματικο ,αν ισχυει μπορεις να μου το στείλεις?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1