Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96069
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
https://www.openday.gr/%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%B9%CE%B5%CF%82-%CF%83%CE%B5%CE%BE-sex-ads/%CE%B1%CE%BD%CE%BD%CE%B1-%CF%86%CE%BF%CE%B9%CF%84%CE%AE%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%B1/

Εμφάνιση:
1.60, κάπου 40 και κάτι κιλά, μικρό κωλαράκι, μικρό βυζάκι. Είναι στυλιάρι! Έχει ωραία πράσινα μάτια και είναι ομορφούλα. Αυτά είναι υποκειμενικά, αλλά εμένα μου άρεσε.

Συμπεριφορά:
Τυπική στην ώρα της, φορούσε στενό ασημί κολάν, μπότες, διακριτικά βαμμένη. Είναι πολύ ομιλητική, ευγενική και χαμογελαστή. Δεν κοίταξε ρολόϊ, πήρε τα λεφτά στο τέλος. Δεν θα σου φάει χρόνο και θα πάει με τα νερά σου, αρκεί κι εσύ να είσαι σωστός απέναντι της.

Συμμετοχή στο σεξ:
Αρχικά να πω ότι ήταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ. Έγλυψα πατουσάκια, μουνί, έκανα και κωλογλυφάδα, δεν μου ήρθε η παραμικρή μυρωδιά. Άψογη.

Από τις καλύτερες συναντήσεις μου. Μπορεί να μην φιλάει στόμα, αλλά φροντίζει να σε καυλώσει αμέσως. Φιλάει σε όλο το σώμα και φτάνοντας στο καυλί το ρουφάει δίχως αύριο. Το γλύφει σε όλο τον κορμό, το βαράει στο γλωσσίδι της σαν χταπόδι κοιτώντας σε στα μάτια, έκανε και ένα καλό πέρασμα από αρχίδια.

Στο γαμήσι κάνει στησίματα τσόντας. Την ανέβασα στην αρχή από πάνω. Σήκωσε τη λεκάνη για να μπορεί να στέκεται στις μύτες των ποδιών και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει αργά και ηδονικά. Δεύτερη στάση πισωκολητό – βεντούζα, όπου έπαιρνε πρωτοβουλία και βαρούσε το κωλί της πάνω στον πούτσο με δυνατό πλάτσα πλούτσα. Τρίτη στάση ιεραποστολή, πήρα τα πατουσάκια στο στόμα μου και σφυροκοπούσα με δύναμη μέχρι που έχυσα γρυλίζοντας από καύλα. Επαναληπτικός γύρος τα ίδια, χωρίς μα και μου.

Συμπέρασμα:
Σίγουρα θα την ξανασυναντήσω. Κώλο, χύσιμο στόμα και γλωσσόφιλα δεν κάνει, ΑΛΛΑ κάνει πορνοσταρικό γαμήσι, πολύ ηδονική ακάποτη πίπα και πάνω απ΄ όλα δεν γκρινιάζει.

Καλά να περνάμε Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, borbi2525, greta15 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Δεκεμβρίου, 2016
Ειδες τι εχανες τοσο καιρο ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1