Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169355
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ενα επαναληπτικο στο Καρινακι , γιατι εμεινα αφωνος την πρωτη φορα!Μεγάλο χαμόγελο
Εδωσα το 30€ στην γκαβλιαρα την τσατσα και περιμενα το μωρο.(Γλώσσα)
Ερχεται το μωρο κατευθειαν κατεβαζει στηθοδεσμο κ αφεθηκε στα γλυκα μου γλειψιματακια! Γουσταρε αρκετα ετσι στα ορθια και την ξαπλωσα για να το συνεχισουμε πιο παθιαρικα( με χαιδεμα στο μουνακι της κι ας φορουσε ακομα το στρινγκακι της το κοκκινο). Παραλληλα μου τον επαιζε μεσα απο το μποξερακι και με εκανε τουρμπο το μωρο(Γλώσσα).
Ωσπου της βγαζω το στρινγκακι τα ποδια της να κοιτανε τον ουρανο και να ρουφαω τις γαμπες της. Σηκωνομαι στο κρεβατι ορθιος ...βγαζω μποξερακι και ορμησε με πιπα λυσσαλεα( τα κωλομερια μου ακομα εχουν τις νυχιες της )Προσκύνημα Στο σεξ την εστησα για αρχη ιεραποστολικα και επαιζα λιγακι παραλληλα την κλειτοριδα της . Ωσπου την λεω εσυ απο πανω..
Και τα ειδαμε ολα. Τα δωσε ολα το μωρο με φοβερο σφυροκοπημα απο εκ μερους της( τα ποδια της να πατανε το κρεβατι και να ανεβοκατεβαινει σαν να μην υπαρχει αυριο)Ναι!
Το μονο που εκανα ηταν να βαλω τα χερια μου κατω απο τα μπουτια της για να μην αφησει ουτε σταγονα μεσα μου. Ιδρωσαμε -αναστεναξαμε-χαιρετηθηκαμε.Καπέλο

Γκαβλωνω απο πριν με την τσατσα και βγαζω γουστα ! Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.266
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, argyropelekanos, colonel nathan jessup και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού