Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116879
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Διευκρίνηση, η συνάντηση ήταν overnight αλλά το σύστημα δεν το έχει σαν επιλογή.
Ξεκινώντας, δύο πράγματα γενικά για να δώσω σε όλους να καταλάβουν τη στάση μου απέναντι στη ζωή.
Μεγαλώνοντας εκτιμάς τη ζωή και αυτά που σου δίνει ολοένα και περισσότερο ή τουλάχιστον θα έπρεπε να την εκτιμάς.
Έχοντας φάει αρκετές κατραπακιές, και έχοντας κάνει αρκετές μαλακίες κάπου εκεί γύρω στα σαράντα αποφάσισα ότι μιας και τη ζωή τη ζεις μόνο μία φορά πρέπει να τη ζεις σαν να μην υπάρχει αύριο.
Αποφεύγοντας αυτά που δεν μπορείς να κάνεις, κάνοντας όμως αυτά που μπορείς και θέλεις. Αποφεύγοντας αυτά που σε κάνουν μίζερο και κατσούφη, κάνοντας αυτά που θα ευφραίνουν την καρδούλα σου.
Με αυτό το σκεπτικό ήθελα αυτή η συνάντηση να δώσει και στους τρεις μας, Νάγια, Βερόνικα και την αφεντιά μου, όλες τις ανέσεις (στα δικά μου οικονομικά πλαίσια) έτσι ώστε να γίνουν όλα όσο πιο Avant-garde γίνεται.
Η επιδίωξη μου πάντα είναι να ζήσω κάτι όμορφο κάτι διαφορετικό και όσο γίνεται να ωθήσω τα κορίτσια να ζήσουν τη στιγμή σε αυτό το διαφορετικό σκηνικό που στήσαμε.
Νομίζω ότι το πετύχαμε, τουλάχιστον αυτή είναι η δική μου εκτίμηση. Τα κορίτσια θα σας πουν (αν σας πουν) τη δική τους εντύπωση και ίσως ποστάρουν και κάποιες φωτο από την συνάντηση μας.
Λίγα λόγια για τη Νάγια, όπως τη γνώρισα εγώ. Με τη Νάγια βρεθήκαμε πρώτη φορά και οφείλω να ομολογήσω πως όπως είπαν και οι συναγωνιστές είναι μια όμορφη γυναίκα η οποία δεν σε αφήνει να καταλάβεις ότι έχει παράλληλη ζωή.
Μπορείς να συζητήσεις μαζί της τα πάντα, έχει να προσφέρει στη συζήτηση και δεν αερολογεί απλά και μόνο για να πει κάτι.
Άνετα βγαίνεις μαζί της και είμαι σίγουρος ότι και χωρίς να κάνεις σεξ μαζί της (λέμε τώρα) η βραδυά θα είναι εκπληκτική λόγω του χαρακτήρα της.
Λίγα λόγια για τη Βερόνικα, με τη Βερόνικα είχα ξαναβρεθεί και πάλι overnight μόνο μαζί της. Καλό παιδί, δε μασάει τα λόγια της, εκρηκτική παντού, Μούναρος.
Τη γουστάρω πολύ όχι μόνο γιατι είναι μούναρος αλλά και για τα υπόλοιπα και γι αυτό επέλεξα στη συνάντηση μου με τη Νάγια να είναι και η Βερόνικα που ξέρω ότι τα πάνε καλά σαν duo και γουστάρουν η μία την άλλη.
Βρεθήκαμε γύρω στις έντεκα το βράδυ και η συνάντηση μας έλαβε τέλος γύρω στις 12 την άλλη μέρα το πρωί, με ένα διάλειμα για ύπνο περίπου 4μιση ώρες από τις 05:00 έως τις 9:30 όλες τις υπόλοιπες ώρες έγιναν τα πάντα, παντού.
Το κρασί άφθονο, συνοδευτικά για να μας κρατάνε ζωντανούς, ερωτική διάθεση, εκρηκτικό duo, λεσβιακά από Νάγια και Βερόνικα με μένα να χάνομαι ανάμεσα τους. Όποια παραλλαγή και αν είχα σαν απωθημένο από σκηνές σε ταινία πορνό έγινε πραγματικότητα.
Εναλλαγές στους χώρους, κρεβατοκάμαρες τρεις στον αριθμό, καθιστικό, πισίνα, η Moët & Chandon να μας συνοδεύει. ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ .....

Εύχομαι σε όλους τους μερακλήδες να ζήσουν αυτό που έζησα και εγώ.
Ευχαριστώ Βερόνικα, Ευχαριστώ Νάγια. Ελπίζω σύντομα σε μεγαλύτερη συμμετοχή ..... Ξέρετε εσείς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
6 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, delipas, trikimia και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

39 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 20 Δεκεμβρίου, 2016) 18 Δεκεμβρίου, 2016
Όταν λες "συνοδευτικά για να μας κρατάνε ζωντανούς" εννοείς κόκα-κόλα; Γλώσσα
(Updated: 19 Δεκεμβρίου, 2016) 18 Δεκεμβρίου, 2016
Συγχαρητήρια και πάλι φίλε μου για την εμπειρία σε ντουέτο με τα δυο συγκεκριμένα κοριτσια! Γερός και δυνατός να συνεχίσεις να δίνεις αξια στη ζωή και να ζεις το κάθε λεπτό της σαν είναι το τελευταίο. Συγχαρητήρια και πάλι και χαλαλι σου! Ναι!
18 Δεκεμβρίου, 2016
Τελευταία όλο κριτικές πάνω από 5 ώρες... Τι έγινε βρε παιδί μου. Μοιράζει ευρώ ο Τσίπρας και εμείς κρατάμε ομπρέλα;Χμμμ;
18 Δεκεμβρίου, 2016
Σε ενα site οπου διαφημιζονται ¨κυριες¨ και υπηρεσιες τους , σεξουαλικες εμπειριες μικρης και μεγαλης διαρκειας, κριτικες του τυπου ¨σαμπανιες μοε ,θερμαινομενες πισινες ,αριθμος κρεβατοκαμαρων ,καθιστικων και λοιπων βοηθητικων χωρων ,δεν μας κανουν σοφοτερους.
Δηλαδη αμα την παρω στο τσρδι μου και τη γαμησω διπλα σε μια κουμτελ σομπα δεν θα γαμηθει το ιδιο καλα ?
18 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η ανθρώπινη ματαιοδοξία και η ανάγκη αυτοεπιβεβαίωσης ειναι οι μόνοι λόγοι μιας τέτοιας κριτικής. Ο ρόλος της ενημέρωσης αντικαταστάθηκε απο μια άτυπη κόντρα για το ποιος συναγωνιστής θα κάνει τη μεγαλύτερη υπέρβαση. Ας ευχηθούμε ο επόμενος να το κάνει με τα κορίτσια σε ενα Learjet.
19 Δεκεμβρίου, 2016
Κακιουλες απλα Κουλ
Περασα υπεροχα !!!! Μολυς φτιαξει το λαπτοπ μ θα ανεβασω φωτο στην πισινα Ματάκι Ναι!
Ευχαριστουμε για την τελειαα βραδια!!!
19 Δεκεμβρίου, 2016
Kαλά... Τρείς κρεβατοκάμαρες, καθιστικό, πισίνες, τζάκια, τζακούζια, σολάριουμ, γήπεδο τένις κ.λπ, και την βγάλατε με Moët & Chandon; Money Mouth Χάθηκε μια Cristal; Μια Armand De Brignac; Έστω μια Krug Grande Cuvée βρε αδερφέ...
19 Δεκεμβρίου, 2016
λεφτα υπαρχουν !!!!
19 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα...καλά τα λες polax, μάλλον στο νέο διαστημόπλοιο της Virgin θα πρέπει να γίνει η υπέρβασις.
19 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Που τις είδες τις κακιουλες ? Ειπε κανεις κατι κακο ? Για δουλεια βγήκες, δεν πηγές παρέα με τον γκόμενο.
Πέρασες τέλεια, τσεπώσες και μπόλικο παραδάκι και μπράβο σου, Προσκύνημα ενημέρωση ομως ουσιαστική δεν υπαρχει.
Μάθαμε κατι καινούριο Χμμμ;
Ενα copy paste της προηγούμενης κριτικής σε στυλακι "ειμουνα και γω εκει"
39 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4