Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ζάνα είναι καινούρια κοπέλα,Ρωσόφωνη,λεπτή,με ωραίο σώμα,μαλλιά καστανόμαυρα κάτω απο τους ώμους της, δυομισάρια στήθη στητά,τατού μεγάλο στην αριστερή της ωμοπλάτη το κεφάλι της τίγρης και νομίζω έχει και ένα μεγάλο στο μπράτσο.Όμορφη κοπέλα για την οποία ανακοινώθηκε σαν πρόγραμμα το ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα.Η κοπέλα είχε εργαστεί για λίγο και στο Αχαρνών 85.Την έψαχνα για να την δω και να την δοκιμάσω αλλά δεν συμπίπταν τα ωράρια μας.Όταν την πέτυχα και είδα ότι ήταν μουνάρα ασφαλώς και μπήκα και έμεινα αρκετά ικανοποιημένος μαζί με το μωράκι.
Η κοπέλα μπήκε αεράτη στο δωμάτιο όπως είχε βγει και στο σαλόνι.Μιλάει λίγα Ελληνικά,μαθαίνει γρήγορα και η συνεννόηση έγινε λίγο σε αυτή την γλώσσα και λίγο στα Αγγλικά.Όπως ήταν όρθια την αγκάλιασα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε.Της αφαίρεσα το κυλοτάκι της και τον στηθόδεσμο της και συνεχίσαμε τα φιλιά.
Κατόπιν ξάπλωσα στο κρεββάτι η κοπέλα πήρε μωρομάντηλο και καθάρισε το πέος και τους όρχεις μετά απο προτροπή μου.Πέρασε σε τσιμπούκι πολύ καλό με ελάχιστη χρήση χεριού και κατόπιν χωρίς χέρι.Το τσιμπούκι της ήταν καλής ηδονικότητας.Εγώ χάιδευα το μουνάκι της όσο αυτή με τσιμπούκωνε,δάχτυλο δεν δέχθηκε. Κατόπιν της είπα να περάσει ένα χέρι και τα δίδυμα.Εκεί είχε βάλει το χέρι της και τα πίεζε απαλά και τα ρουφούσε το ίδιο απαλά και με τα χείλη της.Της είπα να περάσει στο τσιμπούκι που ήταν καλύτερη και το μωρό πέρασε πρόθυμα.
Την γύρισα σε στάση 69 και άρχισα να γλύφω την μουνάρα της.Η περιποίηση μου της άρεσε αρκετά και το μωράκι συνέχισε να ανταποδίδει το τσιμπούκι της.Της έγλυψα και το μικρό της κωλοτρυπιδάκι ενώ το μωρό συνέχιζε να με ευχαριστεί.Αφού απόλαυσα γλύψιμο της είπα να περάσουμε στο κυρίως πιάτο.
Η Ζάνα πέρασε το λάστιχο με την βοήθεια του στόματος της στο σκληρό μου κοντάρι. Καβάλησε το παλαμάρι και άρχισε να κουνιέται πάνω κάτω και πέρα δώθε με την λεκάνη της σε βαθιά καθίσματα και αναστενάζοντας απο κάβλα.Στην θέση αυτή έπαιξαν και φιλιά και γλύψιμο στα υπέροχα στητά στήθη της.Την πήρα σε πιο στενό μαρκάρισμα με την κοπέλα να βογγάει στο αυτί μου καβλιάρικα.
Στην στάση του πισοκωλητού η θέση που πήρα ήταν ικανοποιητική και εγώ την χαμούσα,μαλάσοντας τα σφιχτά της κωλομέρια.
Στην ιεραποστολική στάση το σεξ συνεχίστηκε αμείωτο και δεχόταν βαθιές παλινδρομήσεις χωρίς να κλέβει.Την πήρα σε πιο στενή επαφή ενώ φιλιόμασταν και κατόπιν γονατιστός κάνοντας παιχνίδι με τις μακριές ποδάρες της.
Για το grand finale αφαίρεσα το προφυλακτικό και ενώ έτριβα την κλειτορίδα της κοπέλας με το χέρι μου ενώ η Ζάνα πίεζε με μαεστρία τα αρχίδια μου στην βάση απο κάτω έριξα μία αρκετά μεγάλη ποσότητα σπέρματος στις βυζάρες της.Της έδωσα ένα βαθύ φιλί και ανανέωσα το ραντεβού μαζί της.
Η υπηρεσία η λεπτή με τα ξανθά μαλλιά, αρκετά ευγενική και συμπαθής δεν με ενόχλησε όπως και η κοπέλα ήταν άψογη σε συμπεριφορά.
Εν κατακλείδι η Ζάνα συνδιάζει το πακέτο ομορφιάς και καλών υπηρεσιών και την προτείνω ανεπιφύλακτα προς δοκιμή.Εγώ σίγουρα θα την ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2016
"Το τσιμπούκι της ήταν καλής ηδονικότητας"

professorx,οι χαρακτηρισμοί σου είναι επιστημονικοί.
Δ
Διαγόρας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1