Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294634
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δευτέρα βράδυ κατά τις 12, έκανα πέρασμα από βουνό να δω τι τεμάχια υπάρχουν εκεί..Μετά από μια γύρα κατέληξα στο 36, όπου έκατσα σε μία πολυθρόνα και περίμενα την Μαρκέλα να βγει από δωμάτιο. Δεν άργησε, βγήκε με το στρινγκ μόνο, και με κάτι μπότες μέχρι το γόνατο Προσκύνημα. Πρώτη φορά την έβλεπα, προστυχόφατσα καστανή, αλλά και με γλυκό χαμόγελο, έσκυψε και μου κανε ορισμένα χαδάκια για να περάσω, τη ρώτησα για πρόγραμμα κτλ..Μου πε 40 το απλό και βλέπουμε μέσα για τίποτα εξτραδάκια. Πέρασα με το απλό, μιας και δεν ήθελα να ρισκάρω περισσότερα για κάτι που δε γνώριζα καν.
Μεγάλο δωμάτιο, με ντουζιέρα και σφραγισμένη πετσέτα. Είχε και παντόφλες χύμα αλλά δε τις ακούμπησα..ήρθε το μωρό, αράξαμε στο κρεβάτι, τυπική μεν, ακούμπαγε τα βυζιά της πάνω μου και έπαιζε λίγο με τον πούτσο μου. Έχει απαλό σφιχτό σωματάκι, με ωραίο κωλί που ανυπομονούσα να τη στήσω στα τέσσερα!Έπειτα από πεντάλεπτη βαθιά πίπα με προφύλαξη τη σταμάτησα, στήθηκε ιεραποστολικά και μπήκα, ωραίο σπρώξιμο να είσαι από πανω της και να κοιτάς τη μουρη της. Αλλαγη μετά από λίγο διότι ήθελα σαν μανιακός να την πηδήξω στα τέσσερα, έριξα και ένα χαστούκι στο κωλαράκι της και δέχθηκα την παρατήρησή της, που να ταν και κανένα δυνατό..Τέσπα, δε πολύ κρατήθηκα και μετά από λίγο έχυσα στο προφυλακτικό αφού με κοίταζε από τον καθρέφτη με καύλα.
Τυπική μεν, εμφάνιση άριστη, αλλά δε θα έλεγα πως είναι απ τα πηδήματα που έχεις να θυμάσαι για καιρό, ίσως και να περίμενα κάτι καλύτερο όσον αφορά τα προκαταρκτικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
lemourios
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
814
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Invisible Man, mauros gatos(1), LanciaRallye037 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού