Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα συναδελφοι! Επιτελους το πετυχα το κοριτσι και φυσικα οταν την ειδα στο σαλονι δεν το σκεφτηκα και πολυ,περασα με το απλο και μπηκα αριστερα στο δωματιο, που το βρηκα σε πολυ καλη κατασταση.Για την ιωαννα εχουν γραφτει νομιζω πολλα και για την εμφανιση της αλλα και για το τι κανει μεσα στο δωματιο.Εγω απλα θα μεταφερω σε εσας με λιγα λογια πως περασα εχθες το βραδυ.Η κοπελα οταν μπηκε στο δωματιο μαζι μου ηταν πολυ ευγενικη, μιλησαμε λιγο και στην συνεχεια ξαπλωσε πανω μου για λιγα προκαταρκτικα αλλα χωρις βιασυνη, εκει ειχαμε φιλακια στο στομα (χωρις γλωσσα)φιλακια στο στηθος και προς τα κατω ενω εγω χουφτωνα τα πολυ ωραια βυζακια της αλλα και τα εγλυφα για αρκετη ωρα.Λιγο πεξιμο με το χερι και περασμα καποτας για την πιπα που ναι μεν δεν θα την αλεγα αρκετα καλη αλλα το προσπαθει.Μετα την εβαλα απο κατω και αρχισαμε το σεξ,δεν τελειωσα εκει την γυρισα στα 4 για να βλεπω και το πισω συστημα που ειναι ωραιο! και ετσι μετα απο αρκετο θα ελεγα σφυροκοπημα και καποιες σφαλιαρες στα κωλομαγουλα ηρθε και το τελος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panorama2007

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού