Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46548
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στο ίδρυμα με στόχο τη Μαρία, η οποία μου 'χε ξεγλιστρήσει την προηγούμενη φορά κι έτσι είχα περάσει με το γνωστό πλέον ρωσικό άτι που ακούει στο όνομα Γιάννα, για το οποίο δε χρειαζόνται περιγραφές μιας και υπάρχουν ακόμα και φωτογραφίες στο Φόρουμ. Το θέμα δεν είναι μόνο η εμφάνιση των κοριτσιών, αλλά κι η πολιτική του μαγαζιού που δίνει βεβαίως πρώτα βάση στην ικανοποίηση του πελάτη, αλλά κρατάει και τις εργαζόμενες ευχαριστημένες κι αισθάνεσαι αυτό το ευχάριστο κλίμα και από την υποδοχή αλλά και στη συνέχεια μέσα στο δωμάτιο.
Έτσι λοιπόν με υποδέχτηκε και πάλι η Μαρία που αυτή τη φορά δε θα την άφηνα να ξεγλιστρήσει, αλλά μου είπε πως πολιτική του καταστήματος είναι να δω και τις άλλες κοπέλες που είναι διαθέσιμες. Έτσι λοιπόν παρέλασαν η προαναφερθείσα Γιάννα και η Βίκη την οποία και δε θυμόμουν από κάποια προηγούμενη επίσκεψη μου κι έτσι ξύπνησε μέσα μου πάλι η λαιμαργία για διπλή απόλαυση. Πρότεινα στη Μαρία τις ορέξεις μου κι αφού μου δηλώσε ότι έχουν ξανασυνεργαστεί στο παρελθόν με τη Βίκη, με συνόδευσε στο μικρό δωμάτιο όπου μου έδωσε πετσέτα και παντόφλες να κάνω το ντουζάκι μου.
Αφού πήρα το ντουζάκι μου, πολύ σύντομα τα κορίτσια αφού χτύπησαν πρώτα την πόρτα και περίμεναν να τους απαντήσω μπήκαν κεφάτες στο δωμάτιο. Εδώ θα κάνω μια αναφορά στην εμφάνιση των κοριτσιών που πιστεύω ίσως ενδιαφέρει και τους περισσότερους εδώ μέσα αν κι έχουν περιγραφεί αξιόπιστα κι από άλλους συναγωνιστές. Η Μαρία λοιπόν πρόκειται για μια κοπέλα καστανόξανθη γύρω στα τριάντα, μετρίου αναστήματος με πολύ ωραίες μεσογειακές καμπύλες από τη μεση και κάτω, που διαγράφονταν παρα πολύ ωραία μέσα στο κόκκινο γιορτινό σύνολο που φορούσε(το πάνω μέρος ήταν κορμάκι όπως διαπίστωσα στη συνέχεια) όπως και την προηγούμενη φορά που την είχα δει μέσα σε μαύρο κολλητό παντελόνι-κολλάν δερματίνη και μαύρο τοπάκι με τη μεσούλα έξω. Αυτό που σε κερδίζει όμως στη Μαρία είναι μια καλώς εννοούμενη μαγκιά και αγριάδα στο σπινθηροβόλο βλέμμα της και στο τρόπο που μιλάει που φανερώνει την εμπειρία της στο χώρο. Απ'την άλλη έχουμε τη τσαχπίνα Βίκη με παιχνιδιάρικη διάθεση λόγω ίσως και του νεαρού της ηλικίας(δε την κάνω πάνω από εικοσιπέντε)μέσα σ'ένα ριγέ εφαρμοστό φανελλοφούστανο, με μακρύ μαύρο μαλλάκι πιασμένο αλογοουρά, ψιλόλιγνη με λευκή επιδερμίδα(πραγματικά σα μωρού στο χάδι) κι ένα χαριτωμένο(για εμένα τουλάχιστον) προγναθισμό της άνω γνάθου(αν και δεν είμαι ορθοδοντικός απλά το αναφέρω επειδή κάποιους τους είχε ξενερώσει αυτή η λεπτομέρεια που για εμένα χαρίζει στην teeny εμφάνιση της κοπέλας. Αν βάλει δε και σιδεράκια θα είναι σαν ανήλικο σχολιαροκόριτσο -δεν ήξερα πώς να μεταφράσω το schoolgirl Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Συνέχεια στη δράση λοιπόν, όπου η Μαρία πήρε αμέσως πρωτοβουλία και μου ζήτησε να γυρίσω μπρούμυτα για μασαζάκι αφού μου αφαίρεσε αστραπιαία την πετσέτα. Εκεί μου δωσε να καταλάβω ότι πραγματικά κατέχει τη τέχνη του μασάζ και ότι αξίζει μια ολοκληρωμένη συνεδρία μαζί της ενώ η Βικούλα θα έλεγα ότι περισσότερο χαδάκια μου έκανε παρά μασάζ. Αφού τελείωσε με τη πίσω όψη η Μαρία μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα, όπου συνέχισε το μασάζ στους μηρούς μου και η Βίκυ άρχισε να παίζει με τη παιχνιδιάρικη γλωσσίτσα της πάντα με το χαμόγελο. Το φουστόμπλουζο είχε αφαιρεθεί κι είχε μείνει με το μαύρο στρινγκάκι και σουτιενάκι κι εγώ δε χόρταινα να θωπεύω απαλά το λείο, λευκό, μωρουδίστικο δέρμα στο σφιχτό κωλαράκο της. Στη συνέχεια της ξεκούμπωσα το σουτιέν όπου αντίκρυσα το εφηβικό σχεδόν επίπεδο στηθάκι της, ενώ η Μαρία αφαιρούσε κι αυτή τη φούστα της μένοντας με το πάνω μέρος, που όπως σας έχω αποκαλύψει πιο πάνω τελικά ήταν ένα εννιαίο σέξι κόκκινο κορμάκι που ταίριαζε με τις καμπύλες της. Στη συνέχεια βέβαια αφαιρέθηκε και το κορμάκι και αποκαλύφθηκε ακόμα ένα μαύρο στριγκάκι (που αναδείκνυε ακόμα περισσότερο τον καμπυλάτο σωματότυπο της) καθώς και τα πολύ ωραία στητά, φυσικά, δυαράκια βυζάκια της Μαρίας.
Σε περισσότερες λεπτομέρειες του αγώνα δε θα επεκτάθω' θα πω μόνο ότι αν και η καθε μία από τις κοπέλες αξίζει σίγουρα μια αποκλειστική συνεδρία, ο συντονισμός μεταξύ τους υπήρξε άψογος. Μιλάμε για εναλλάξ και ταυτόχρονα στοματικά κι από τις δύο κοπέλες με άψογα βαθιά λαρύγγια κι από τις δύο(εντάξει ίσως η Μαρία να υπερέχει και λίγο στο τομέα αυτόν) και όσες εναλλαγές στάσεων πρόλαβα κι άντεξα με κάθε μια τους. Στο τέλος δυσκολεύτηκα να τελειώσω, όχι επειδή έφταιγαν οι κοπέλες βέβαια, αλλά επειδή απ'την αρχή επέβαλλα στον εαυτό μου αυτοέλεγχο, διαφορετικά θα είχα τελειώσει στο δευτερόλεπτο πριν καν οι κοπέλες αφαιρέσουν τα στρινγκάκια τους.
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βίκη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
254
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, napoleonV1, astatos123 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2016
Διόρθωση για τη Γιάννα: ουκρανικό άτι, όχι ρώσικο Ντροπή
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1