Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157148
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εντυπωσιάστηκα κι εγω με το στομφο των κριτικών και πήγα να δοκιμάσω την Βαλεντίνη - Βαλια ένα άχαρο πρωινό του Νοέμβρη.

Στο σαλοναρισμα ήρθε να αποδείξει ότι είναι καυλιάρα και το κατάφερε αν και απέδειξε ταυτόχρονα ότι έχει περιττά κιλά και άχαρο κορμί.
Πέρασα με 40€ για ελεύθερο και cim
Μπαίνοντας στο δωμάτιο δεν ήξερα αν ήθελα πραγματικά να βρίσκομαι εκεί !
Μπαίνει το μωρό και έρχεται κατ ευθείαν πάνω μου σα μανιασμένο. Πάει να με πλακώσει στα γλωσσοφιλα (σκάφτομαι τα χυσια του προηγούμενου και τη κόβω) και τα χουφτώματα λες και είχε να δει άντρα κάνα δίμηνο !
Πέφτει καπάκια στα γόνατα με δική μου προτροπή και ξεκάνει ένα τσιμπούκι λυσσαλέο έτοιμη να πνιγεί χωρίς καθόλου χεριά . Φτύνει γλύφει και ρουφάει αρχιδια ασταμάτητα μουγκρίζοντας παράλληλα. Με το που καταλαβαίνω ότι θέλει να με τελειώσει έτσι τη κόβω και τη βάζω να στηθεί στα 4 για σφυροκόπημα.

Αφού ανακαλύπτω ποσό πλαδαρή είναι η κολάρα της , τη πατώ κάτι χαστούκια να μικρύνει , το μετανιώνω που δε τα καταφέρνω και την ανεβάζω από πάνω. Κουνιέται κουνιέται αλλά δε λέει και πολλά κι έτσι τη ξαναφέρνω στη πίπα να τελειώσουμε να ξεμπερδεύουμε.

Στη τελική τα παίρνει όλα στο στόμα μετά από πολύ dt και καραμελομα μπάλες και καταφέρνει να με διώξει τουλάχιστον ευχαριστημενο.

Καλή εξυπηρέτηση πρόθυμη αλλά λίγο βρωμιάρα και άσχημο σώμα από τη Βάλια λοιπόν !
Ελπίζω να βοήθησα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βάλια
Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
41
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, makhswrx, panorama2007 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού