Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ετεροχρονισμένη κριτική σίγουρα 50 ημερών και άνω .
Επίσκεψη στη Σέντρα νυχτερινή βάρδια με όρεξη να της πάρω το κωλαράκι της.

Στο σαλιάρισμα είναι πολύ καυλιάρικο το μωρό έτσι κοντοπουτανο με τη κολάρα της όποτε μπούκαρα καπακια χωρις δευτερη σκεψη.
Πέρασα στα 70€

Έρχεται το μωρό, ευτυχώς μιλεί καλά αγγλικά.
Με το που μπαίνει πιάνει κατ ευθείαν πουτσα και της παίρνει μέτρα να δει άμα τη χωρέσει . Αρχίζει τα γιούχ μουχ πολύ χοντρό , μεγάλο κτλ και ξενερώνω απ ευθείας . Σκέπτομαι την έφαγες τη φόλα τώρα , η κοπάνισε την η κοίτα να το ευχαριστηθείς.
Δε φεύγω ο μαλακας και ξεκινάμε.
Φιλιά χουφτώματα τίποτα , ήταν πολύ ξενερωμένη που θα την έσκιζα τη σούφρα μάλλον όποτε πάει κατ ευθείαν στη πουτσα και περναει καπότα κάλτσα για να αρχίσει πίπα.
Πίπα μέτρια χωρίς dt με λίγο γλείψιμο μπάλες. 6/10

Στη συνεχεία ερωτάει αν θέλω μουνι η κωλο πρώτα . Λέω κάλο και ξεκινάμε με κρέμες , λιπαντικά γράσο και ότι άλλη μαλάκια μπορείς να φανταστείς για να μη πονέσει.

Προσπαθούμε στα πλάγια τίποτα . Έρχεται από πάνω αυτή πάλι τιποτα τσιρίζει ουρλιάζει λέει no way I hurt κτλ. Όποτε με βάζει από πάνω της ιεραποστολικά σιγά σιγά μέχρι να πει στοπ . στο στοπ σταματάς λέει .
Ξεκινώ σφυροκοπώ ακούω το πρώτο στοπ λέω δε γεμίζεσαι δίνω τρεις τέσσερις πιο βαθιά στο δεύτερο με τίναξε από πάνω της εμφανώς στραβωμένη.
Σκάφτομαι να πα να γαμηθεί ας έλεγε εξ αρχής ότι δε θέλει ! Με τα πολλά στραβώνει μου λέει ονλι πουσι ναού , ξεκινάμε κλασικό γαμησι 3 στάσεις ιεραποστολικό - από πάνω - 4 κι εκεί συμμετείχε καλά παρά το προηγούμενο της ξενερωμα και χυσιμο στα 4 με τη κολαρα στημένη υπέροχα και τη σούφρα της τσαλακωμένη με τον αντίχειρα μου μέσα.

Σε γενικές γραμμές πολύ καλό μουνι , προσπαθεί να είναι επαγγελματίας δηλαδή να σε ευχαριστήσει αλλά δεν γουστάρει αυτό που κάνει και φαίνεται αυτό
Ελπίζω να βοήθησα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
41
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού