Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Sex Studio 56780
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην ομορφη Θεσσαλονικη εχθες και ειπα να περασω απο την Λουιζα την οποια δεν βρηκα μιας και το μαγαζι ηταν κλειστο ετσι αφου εκανα μια βολτα εκανα μια σταση στον ελ λογο οικο.Μολις μπηκα μεσα εμφανιστηκε η κοπελα η οποια δουλευε μονη της καθως τσατσα δεν εμφανιστηκε ποτε.Το ονομα της κοπελας ειναι Σουζανα απο Ουκρανια και ειναι ομορφη και γλυκια στο προσωπο καπου στα 30.Φορουσε μια ζακετα με τα βυζια απο μεσα χυμα οχι ιδιαιτερα μεγαλα 1,5 με 2 μεγεθος και σχετικα μεγαλη περιφερεια.Εχει τα κιλακια της αλλα σε καμια περιπτωση δεν ειναι χοντρη.
Μου ανακοινωσε τα προγραμμα τα της τα οποια ξεκινανε απο 25 ευρω και επελεξα στα 50 γυμνο τσιμπουκι και κωλο.Με οδηγησε στο δωματιο οπου εκανα μπανιο και λιγο μετα ηρθε και η κοπελα και το παιχνιδι ξεκινησε.Ο χωρος ειναι πεντακαθαρος και το ιδιο και τα σεντονια και το μερος απλο και ομορφο.Ξεκινησα με ενα γλειφομουνι το οποιο ειναι η αδυναμια μου και το μωρο μου ζητησε πιο απαλα γιατι η κλειτοριδα της ειναι πολυ ευαισθητη.Καυλωσε αρκετα και με γυρισε για πιπα την οποια πραγματικα κατεχη και σε κανει να νιωσεις ομορφα λογο ομως του οτι ημουνα πολυ καυλωμενος με καβαλησε για περιπου μισο λεπτο και στην συνεχεια στηθηκε για κωλο μετα απο δικια μου επιθυμια.Αφου εβαλε κρεμα στην κωλοτρυπιδα της και στο προφυλακτικο στηθηκε στα τεσσερα και μπηκα μεσα της αργα αργα και απολαυσα τον κωλο της οσο περισσοτερο μπορουσα.
Η κοπελα ειναι πολυ ηρεμη και πολυ προθυμη να σε εξυπηρετηση και μαζι της περασα ομορφα.Να επισημανω οτι ειναι πεντακαθαρη εκανε σχολαστικο καθαρισμο πριν ξεκινησουμε στο μουνακι της αλλα και σε εμενα και ακομα και αφου τελιωσα τυλιξε το εργαλειο με μωρομαντηλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Geokoro, academy X

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού