Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 295740
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από αρκετό καιρό αποχής από το άθλημα λόγω μιας σχετικά εφήμερης σχέσης , όντας λοιπόν απογοητευμένος αποφάσισα πως έπρεπε να ξεδώσω λιγάκι . Ξεκινώντας λοιπόν έρευνα αγοράς για να δω τι θα μπορέσει να ταιριάξει στα δικά μου μέτρα και σταθμά από οικονομικής αλλά κυρίως σε επιπεδο ατομικού προφίλ , διαβάζοντας λοιπόν κάποιες κριτικές εδώ αλλά και άλλου κατέληξα στην Ιόλη .
Μετά από κάποιες αποτυχημένες προσπάθειες μέσω του εμαιλ άρχισα να απογοητεύομαι αλλά ο επιμένων νικά τελικά μου ήρθε μέσω εμαιλ το τηλέφωνο της . Εδώ τα πράγματα έγιναν εύκολα μετά από ένα τηλέφωνο ψάχνοντας τους χρόνους μας ώστε να συμπίπτουν λόγω το ότι ήθελα αρκετές ώρες .
Ραντεβού κλείστηκε στον πρίαμο στο Παγκράτι στις 10 το βράδι .
Εγώ έφτασα αρκετά νωρίτερα ένεκα που ήθελα να ζεστάνω το χώρο και να γεμίσω το τζακούζι . Μετά από περίπου μισή ώρα χτυπάει η πόρτα και ανοίγοντας την έπαθα ένα μικρό σοκ .
Αντικρίζοντας την Ιόλη είδα αυτό που μέχρι τώρα θεωρούσα μύθο .
Δηλαδή μικρούλα φοιτήτρια που γαμιέται . Μετά από τις συστάσεις και αφού τι ρώτησα τι θα ήθελε να παραγγείλω μιας και θα είχαμε αρκετό χρόνο μπροστά μας . Της προτείνω να περάσουμε στο τζακούζι μαζί . Το είχα φουλάρει αφρόλουτρο που είχα φέρει μαζί μου .
Αφού την έγδυσα και με τη σειρά της αυτή έγδυσε εμένα πέραν από το γλυκό προσωπάκι της ξεπρόβαλε το καλογυμνασμένο σώμα της τέζα γραμμωμένους κοιλιακούς όλοι χωρισμένοι και καλοσχηματισμένοι πόδια ολόισια χωρίς ίχνος χαλάρωσης . Περνάμε στα ενδότερα του υδρομασάζ και αφού πήραμε σωστές θερμοκρασίες αρχίζει το πρώτο ημίχρονο έτσι όπως έβλεπα αυτό το λαχταριστό μωρό με έπιασε μανία να την γλύψω την στήνω στο υδρομασάζ μέσα από πάνω στο πρόσωπο μου ώστε να την ευχαριστηθώ και να μπορώ να χαρω τα υγρά της μόλις ανοίξουν οι βρύσες και να μπεγλεράω το κωλαράκι της . Είναι πιτσιρικά και παίρνει εύκολα φωτιά υγράνθηκε αμέσως και μετά από λίγο άρχισε και είχε τους πρώτους σπασμούς από την Καύλα .
Σε λίγο σηκώνεται μέσα από την καυλα της με σηκώνει όρθιο στο τζακούζι και αυτή γονατιστή μέσα στο νερό αρχίζει μια πίπα τρελή με συνεχόμενα πνιξίματα η κατάθεση δεν άργησε μέσα στο στόματακι της όπου πήγε διακριτικά να τα φτύσει .
Αφού ξεβγαλθήκαμε από τα νερά και τους αφρούς αράξαμε στο κρεβάτι για κουβέντα και αγκαλίτσες .
Η Ιόλη είναι μια κοπέλα με υψηλό επίπεδο μόρφωσης κρίνοντας από τον τρόπο της ομιλίας της , μου δήλωσε ότι σπουδάζει και δεν έχω λόγο να μην τι πιστέψω .
Μετά από την κουβεντούλα και το ποτακι και αφού χαλαρώσαμε κανα σαραντά λεπτό έναρξη β γύρου με 69 και στήσιμο στο 4 να χαζεύω την κολαρα την η θέα είναι απίστευτη ήρθε και η δεύτερη κατάθεση πάλι στο στοματάκι της.
Πάλι διάλειμμα και συζήτηση .
Γενικός πέρασα υπέροχα μαζί της συνολικά έπεσαν 4 γκολ μέσα στο χρόνο είναι από τα καλύτερα ραντεβού που έχω κάνει με cg
Καθώς η Ιόλη μόλις την ξεκλειδώσει σου βγάζει μια ζεστασιά .
Με μια πρόταση θα έλεγα το διαβολο με το αγγελικό πρόσωπο .

Αυτά από εμένα ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΑΜΕ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
400€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ν
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, fouxter, shadowfox και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2016
Ρε φιλαρακι πραγματικα ελεος με τις κριτικες αυτες. Ειπαμε να βοηθαμε αλλα οχι και τοσο. Αν εδωσες 400€ για την ιολη τι να πω. Η κοπελα δεν αξιζει παραπανω απο 50€. Ενταξει ειναι μικρη αλλα ειναι ασχημη ρε φιλε πως να το κανουμε φιλοτιμη μεν αλλα ως εκει. Ας μην ειμαστε τοσο υπερβολικοι. Ειναι ο ορισμος του κωμοδινου. Απορω που τα βρισκεται και τα λετε ολα αυτα!!
15 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπα... εγώ ούτε άσχημη την βρίσκω, ούτε κομοδίνο Χμμμ;
15 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και πολλά είπες 50€ φίλε μου. Χαμόγελο
15 Δεκεμβρίου, 2016
pande φίλε όταν φτάσουμε κι εμείς στην ηλικία αυτών των κύριων με τετοιες κριτικές μάλλον όλες ωραίες θα μας φαίνονται Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4