Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 20 10
Call-Girls 21440
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα φιλοι συναγωνιστες μετα απο τοσες καλε κριτικες εδω στο φορουμ για την κοπελα ειπα να δοκιμασω μη εχοντας πολλες πληροφοριες για καποιες αλλες κοπελες που ενδιαφερομουνα και να παω στα τυφλα δικαιωθηκα απολυτα με την επιλογη της τζολι.μαγκες τι βυζαρες ειναι αυτες τρελαθηκα δεν σταματησα να τις γλυφω λεπτο.προχθεσινο λοιπον ραντεβου στο χωρο μου η κοπελα ειρθε με κανενα τεαρτο καθυστερηση εμφανιστηκε με ενα πολυ καυτο μαυρο φορεμα σχεδον μεχρι τον κωλο.προσωπο αρκετα καλο δεν την κανεις για ρωσιδα πολυ συμπαθιτικη και ευχαριστη γυρω στα 28-30 .τις εβαλα ενα ποτακι που επινα και εγω για να σπασει ο παγος και ξεκινησαμε με χαμουρεμα καθως η συννενοηση δεν πολυ ευκολη περισοτερο με νοηματα και πολυ λιγα αγγλικα απο μερια της κοπελας.σωμα αρκετα καλο και σφιχτο με ωραιο κωλαρακι και απαλη επιδερμιδα με αποκορυφωμα ΜαλακίαΠροσκύνημααυτες τις βυζαρες.μιλαμε για εργο τεχνης καθοτι και βυζολαγνος δεν χωρτενα να τις χουφτωνω και να τις πιπιλαω.πιπα βαθια με ωραια παιχνιδια τις γλωσσας και στη γυρω περιοχη και ξεκινημα με ιεραποστολικο που η κοπελα εδειχνε να το απολαμβανει με αληθοθνεις κραυγουλες πολυ καυλωτικες.στη συνεχεια περασμα στα τεσσερα με παρατεταμενο σφυροκοπημα απο μεριας μου με μπατσες στη τουρλωτη κωλαρα της χωρις να δυσανασχετει και τελειωμα στις βυζαρες οπου μου ξεφυγαν και κατι ψιλα στο στομα .δευτερος γυρος δεν υπηρξε καθοτι ειχανε μεινει κανα δεκαλεπτο οπου ειπιαμε λιγο παρεα και πηγε για μπανακι.περασα πολυ ωραια με το μωρο και θα προσπαθησω να την ξανασυναντησω οσο βρισκεται εδω αναλογως και τα οικονομικα βεβαια γιατι. οι καιροι ειναι λιγο δυσκολοι.καλα γαμησια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
432
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, kaavlas, Jim25jim και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2016
Ωραιος φιλεΚαπέλο θα δοκιμαστει αμεσα
14 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλη περιπτωση αδερφρε η τιμη ειναι λιγο τσιμπιμενη αλλα σε σχεση με κατι αλλα σαπακια που κυκλοφορουν καλυτερα να δωσεις κατι παραπανω και να το ευχαριστηθεις.εξαλλου οτι πληρωνεις παιρνεις.επομενη επιλογη η megan απο το ιδιο γραφειο που λενε πολυ καλα λογια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2