Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπόν παιδιά τελειώνω δουλειά και θέλω να πάω να ρίξω έναν να χαλαρώσω. Συνήθως πηγαίνω φυλής και Μεταξουργείο πολύ σπάνια. Περνάω απο Κολωνού που έχει τα πιο αξιόλογα κομμάτια. Ήμουν ανάμεσα απο την Μισέλ στο Κολωνού 32 νομίζω! Και μια μελαχρινή που πήρα εδώ (δεν θυμάμαι όνομα!!!) ψηλό μελαχρινό με κωλάρα απο ρουμανία. Λόγο τσατσάς πέρασα με την συγκεκριμένη γιατι την Μισέλ την εχω ξαναπάρει. Τις λέω της τσατσας... Κοίτα δεν θέλω βιασίνες γιατι είμαι απο δουλειά και μπορει να αργήσω να χύσω οπότε θες να σου δώσω 20 ή 30€ και να κάτσει η κοπέλα παραπάνω? Μου λέει δώσμου 20€ για 20 λεπτά!! Οκ τις τα δίνω και της λέω ενημέρωσε την!
Μπαίνει η κοπέλα μέσα και μου λέει θα σε φτιάξω!! Ναι! .!!
Για να μην τα πολυλογω προκαταρκτικα ανυπάρκτα μισου λεπτού. Ξεκινάει μια πίπα για 1 λεπτό και τις λέω εχω δώσει 20€ για να έχουμε άνεση χρόνου!
Σιγά τα λεφτά! Πλήρωσε μια ώρα αν θες αυτά είναι λεφτά.

Έγιναν και άλλα που δεν χρειάζεται να σας πω γιατι δεν εχουν σημασία. Την πήρα στα τέσσερα και συνέχιζε τις μαλακίες. Την έδιωξα και τις έριξα ένα διάολο.
Τι να κάνω δηλαδή?? Μάλλον απο τα πολλά δεκάρικα η κοπέλα μπερδεύτηκε!! Φωλάρα του κερατά. Γι αυτό θα πηδιούνται για 10€ και δεν θα ανέβουν ποτε κατηγορία μερικές παρόλο που είναι καλά μουνιά.
Βγαίνω έξω και μου δίνει η τσατσα 10€ πισω.
-Θέλω 20€
- Καθήσατε 7 λεπτά στο δωμάτιο, σου έκανε πίπα και μια στάση και θα το χρεώσω ένα ραντεβού!
-Μα τα 3 λεπτά τσακωνόμασταν και εγώ πλήρωσα 20€ για 20 λεπτά και 1 εκτόνωση για άνεση χρόνου.
-Το αφεντικο μας είδε και μας ακούει τώρα!! (1 το βράδυ το αφεντικό ακούει εμάς, έλεος).
Τέλος πάντως παίρνω το δεκάρικι γιατί το θέμα μου δεν ήταν τα λεφτά αλλά η πρόθεση τους γιατί πηγαίνω και στο Φωκαίας 27 που το έχει ο ίδιος. Επείδη δεν μου τα έδωσε δεν ξαναπατάω στα συγκεκριμένα.
Εγώ παιδιά Μεταξουργείο δεν ξαναπάω γιατί σχεδόν όλες είναι φόλες( οι καλές) και ας τους δώσεις παραπάνω λεφτά.
Θα ακολουθήσω μια τακτική δύσκολη. Κάθε φορά που θα θέλω να πάω σε μπουρδέλο θα βάζω στην άκρη ένα 20αρι και όταν πάω 120€ θα παίρνω call girl γιατί είναι κάτι που θα σου μείνει και δύσκολο να φας φόλα.
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.442
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Επιρρεπής, DENIRO και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2016
δηλαδη αν φας φολα απο call girl θα βαζεις μετα 120 ευρω καθε φορα στην ακρη για να παρεις καμια μεγαλοβιζιταΧμμμ;
14 Δεκεμβρίου, 2016
Η πικρή αλήθεια είναι ότι στα 10€ έχεις περισσότερες πιθανότητες να φας φόλα αν πας... αδιάβαστος,χρειάζεται να επενδύσεις ένα αρχικό κεφάλαιο,χρόνο για ψάξιμο στο bou.com και ρωτώντας τους γνώστες της πιάτσας,για να εντοπίσεις τις καλές σε υπηρεσίες κοπέλες.Το παρήγορο από την άλλη είναι ότι δεν... κλαις με μαύρο δάκρυ σε αυτό το αντίτιμο,το ξεχνάς γρήγορα και πας παρακάτω.
14 Δεκεμβρίου, 2016
Προτιμω να πηδαω μια μουναρα με ανεση χρονου 1 φορα το μηνα παρα να τρωω φολες. Θελω ανεση χρονου και οχι αγχος. Θα μου πεις μπουρδελο εινσι ρε φιλε τι περιμενεις?
Ομως πληρωσα παραπανω ! Και αν μου ελεγε 30 θα τα εδινα. Γι αυτο δεν ξαναπαω
14 Δεκεμβρίου, 2016
Σε κάθε περίπτωση, αυτήν εκεί απορώ γιατί την κρατάνε αν κάνει τέτοια τι νόημα έχειΠροσκύνημα
S
Seczlatan
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4