Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μαντόνα την είχα δει και  παλαιότερα αλλά πολύ καλός φίλος μου ειχε πει οτι δεν αξίζει και για αυτό το λόγο ανεβαλα το ραντεβού. Αλλά μέσα βαθειά στην ψυχή μου είχε ριζώσει η μέγιστη επιθυμία να την πηδήξω, έστω και αν το μετανιωνα.
Το σαλοναρισμα της εντυπωσιακό και καυλωτικο, έχει όμορφο πρόσωπο με Ελληνικά χαρακτηριστικά, ματια ερωτευσιμα και τσιμπουκοχειλαρες, ύψος 170, και φορούσε ένα διάφανο φόρεμα που στο λυκόφως φαινόντουσαν αυτά τα εντυπωσιακά 4αρια στήθη της και ο εξίσου εντυπωσιακός και πολλά υποσχόμενος ποπος της. Έτσι λοιπόν χωρίς να χάσω ευκαιρία επέλεξα το πρόγραμμα των 80 ευρώ και πέρασα μέσα στο δωμάτιο περιμένοντας την.
Μόλις την αντίκρισα την άρπαξα και άρχιζα να της γλειφω αυτά τα ωραία στήθη της που περίμενα να είναι λίγο πιο σφιχτά στην αφή, αλλά στο άγγιγμά τους άρχισαν να σκληραίνουν οι ρόγες τους. Άρχισε να βαριανασαινει, δεν ξέρω αν το προσποιούνταν ή ήταν αληθινό, αλλά φαινόταν να το απολαμβάνει. Φιλάει πολύ όμορφα, αν και στην αρχή το φιλί της ήταν τυπικό σύντομα έγινε πιο ζεστό. Στην συνέχεια κλασικές στάσεις του sex με αποκορύφωση φυσικά να είναι στημένη στα τέσσερα να σφυροκοπω, να δίνω μπατσες στα κωλομαγουλα της και από τον καθρέφτη να απολαμβάνουμε το θέαμα.
Εν κατακλείδι πρόκειται για μια όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα, βυζαρες, κωλαρα και σαφές PSE προσανατολισμό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maniouel, LanciaRallye037, mad_max και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού