Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για την Ντορίνα έχουν ειπωθεί πολλά και πως όχι άλλωστε αφού εμφανισιακά και με εντελώς αντικειμενική κρίση είναι για ανώτερο λέβελ από αυτό του χώρου εργασίας στο οποίο βρίσκεται. Σε αυτές τις περιπτώσεις, όταν η εμφάνιση δηλαδή δεν αντικατοπτρίζεται σε ένα χαρτονόμισμα των δέκα, το “τίμημα” είναι οι υπηρεσίες και στην περίπτωση της Ντορίνας δεν υπάρχει κάποια εξαίρεση σε αυτό, η οποία είναι κλασσική. Ένα αστέρι που το βλέπεις και η πρώτη σκέψη που κάνεις είναι ότι μπορείς να βρεθείς μέσα της με δέκα μόνο ευρώ. Αυτό δεν είναι καθόλου καλό βέβαια γιατί τέτοιες παρουσίες για να τις ευχαριστηθείς πρέπει να βρίσκεσαι και στο κατάλληλο μουντ. Δηλαδη με απλά λόγια να έχεις άνεση χρόνου και χώρου ώστε να απολαύσεις το μωρό με την ησυχία σου και χωρίς να σκέφτεσαι ότι το έχει σκυλέψει κάποιος τριτοκοσμικός, αγάμητος, καθυστερημένος βαλκάνιος η ασιάτης λίγο πριν μπει στο δωμάτιο για να σε εξυπηρετήσει.
Στο κομμάτι του σεξ δεν θα προσθέσω κάτι παραπάνω αφού η κοπέλα είναι τυπική στις υπηρεσίες της όπως έχουν αναφέρει και προηγούμενοι, ίσως όχι τόσο κομοδινέ. Δεν θα περνούσα όσο όμορφη και να είναι για τους λόγους που αναφέρω αλλά με έψησε το κάρφωμα που μου έκανε στο σαλόνι με το βλέμμα της ενώ απαξίωσε τους υπόλοιπους 5-6 που περιμέναν να βγει από το δωμάτιο. Το μόνο που ήθελα είναι να το αφήσω να γλύψει και να το πάρω σε κανονική στάση φιλόντας τον λαίμό της κοιτώντας την στα μάτια. Μου άρεσε που έκανε το ίδιο. Λίγο πριν το τέλος και παραμένοντας στην ίδια στάση έπιασα με τα χέρια μου το κωλί της και λίγες ακόμα δυνατές διεισδύσεις έφεραν το τέλος ενώ εκείνη έβγαζε κάποιους πνιχτούς αναστεναγμούς έχοντας τα χέρια της στους ώμους μου κάτι που μου άρεσε. Ετοιμάστηκε και δίνοντας μου ένα πεταχτούλι στο κάτω χείλος αποχώρησε. Η τσατσα έξω παρουσίαζε το λουλούδι στα ξαναμένα πλήθη αγρίων ενώ έβαζα τα ρούχα μου και ετοιμαζόμουν.
Παρκινγκ μοτο, παραμονή κάτι λιγότερο από δεκάλεπτο. Χώρος μέτα το λίφτινγκ πολύ καλός, κάτι μεταξύ Φυλής και στουντέλων. Ισως την ξανάπαιρνα αλλά υπο άλλες συνθήκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντορίνα
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, noctilucent1

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2016
Φυσικά η τιμή εισόδου είναι 15 ευρώ και όχι 10 όπως λανθασμένα έγραψα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1