Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κάνοντας μια μικρή βόλτα πριν από μερικές ημέρες κατέληξα στην Αγκύρας στο αριστερό μαγαζί όπου και δούλευε η Νάντια.
Για όσους δεν την ξέρουν είναι ψηλή μελαχρινή γεμάτο κορμί με ωραία γεμάτα βυζιά.

Με το που μπήκα στο σαλόνι με πλησίασε και με καυλάντισε άγρια ξεκουμπώνοντάς μου το παντελόνι και βάζοντας το χέρι της από μέσα!
"Τί έχουμε εδώ;" με ρώτησε ενώ συνέχισε τα τριψίματα και έτσι ενώ χαμουρευόμασταν με έβαλε στο δωμάτιο!
Το ίδιο ορεξάτη ήταν και μέσα.
Με ξάπλωσε ανάσκελα ανέβηκε από πάνω μου και μού έδωσε στο στόμα τις βυζάρες της.
Άρχισα να τις γλείφω σαν μανιασμένος ενώ αυτή αναστέναζε.
Όταν σταμάτησα το βύζαγμα μού όρμηξε και άρχισε να με γλωσσοφιλιάζει κανονικά δίχως να με αφήνει να πάρω ανάσα!
Κατέβηκε χαμηλά φιλώντας και γλείφοντάς με παντού ώσπου έφτασε πρώτα στα δίδυμα που τα έπαιξε ένα-ένα και μετά πέρασε στον πούτσο μου.
Πραγματικά μου τον εξαφάνισε!
Βαθύ,υγρό,σούπερ τσιμπούκι με κοπανήματα στη γλώσσα της και με φτυσίματα.

Σηκώθηκα λίγο γιατί μάλλον θα με τελείωνε όπως το πήγαινε,μου έβαλε προφυλακτικό και αφού την έστησα στα τέσσερα άρχισα να την παίρνω δυνατά.Την κωλοσκαμπίλιαζα της τραβούσα τς μαλλιά την έσκιζα και αυτή γυρνούσε με κοίταζε και ζητούσε να την πάρω ακόμη πιο δυνατά.
Όλο αυτό συνεχίστηκε για μερικά λεπτά μέχρι που ένοιωθα ότι κοντεύω.

Τη γυρνάω και φέρνω το πρόσωπό της εμπρός μου,βγάζω το προφυλακτικό και της τον δίνω στο στόμα.Ξαναρχίζει μια λυσσασμένη πίπα ώσπου χύνω μέσα στο στόμα της ενώ αυτή τα μισά τα κατάπινε και τα υπόλοιπα τα άφηνε να τρέχουν απ'τα χείλη της στα βυζιά της κοιτάζοντάς τα καυλιάρικα.
Μισομπουκωμένη στο στόμα μισοσοβαντισμένη στα βυζιά σηκώθηκε και άρχισε να τα φτύνει και να πλένεται στον νιπτήρα ώσπου πλησίασε στο κρεββάτι πήρε τα εσώρουχά της μιλήσαμε για όσο τα έβαζε και αυτό ήταν!
Όλα αυτά κράτησαν γύρω στα 18 λεπτά.Πολύ καλή η Νάντια το ζει και το γουστάρει αν και έτσι όπως την είδα δεν της το είχα,σίγουρα θα την προτιμήσω ξανά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Νάντια
P0
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, iuakoya και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού