Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η αληθινή φύση του ανθρώπου εμπεριέχει το ρίσκο, όχι τη σιγουριά. Οι περισσότερες αποτυχίες έχω την αίσθηση, ότι οφείλονται σε παράτολμες επιλογές, ωσάν σε αναζήτηση μιας νέας Αμερικής. Έτσι κατέληξα να επιλέξω τη Milana, παρά τις σίγουρες επιλογές που προσέφερε το γραφείο.

Μετά την επικοινωνία μου με την εξυπηρετική κυρία, βρέθηκα ένα κρύο απόγευμα στη ζέστη ενός αμαρτωλού δωματίου. Η Milana στην ώρα της, χτυπά και χωρίς να περιμένει απόκριση, περνά στο φτωχικό μου. Μια χαμογελαστή, νεαρή κοπέλα, κοντά στα 22 κατά δήλωση της και μάλλον λέει αλήθεια. Η καταγωγή της, κατά δήλωση της πάλι, από τη Μόσχα, αν και τα χαρακτηριστικά στο πρόσωπο της δείχνουν πιο ανατολικά. Οι φωτογραφίες της είναι πολύ κοντά στην πραγματικότητα. Εμφανίστηκε μέσα σε ένα μαύρο κολάν παντελόνι. Το είχε συνδυάσει με μια αντίστοιχη φανέλα που τόνιζε το στήθος της, που αντιστοιχούσε σε μέγεθος Β. Για το κρύο φόραγε ένα άσπρο σακάκι και για να κερδίζει τις εντυπώσεις είχε σκαρφαλώσει επάνω σε μαύρες super-high-heel γόβες. Χωρίς αυτές το ύψος της κυμαίνεται στο 1,67 που αναφέρεται. Το σώμα της, όπως αποκαλύφθηκε αργότερα, χωρίς να είναι γυμνασμένο, είχε όλη την ομορφιά και χάρη των νιάτων της. Η κόμη της είναι όσο μακριά φαίνεται στις φωτογραφίες και εξίσου ωραία. Με χαμηλά κριτήρια θα τη χαρακτήριζα καλόγουστη και εντυπωσιακή παρουσία.

Μετά τις σύντομες χαιρετούρες και χωρίς πολλές φιοριτούρες, εξαφανίζεται στο μπάνιο για να επιστρέψει σύντομα με μια πετσέτα τυλιγμένη γύρω της και να ξαπλώσει στο κρεββάτι. Χαμογελαστή και χωρίς καμιά κίνηση, που να υποδηλώνει στο παραμικρό το σκοπό της συνάντησης μας, άρχισε τη κουβέντα. Τα Αγγλικά της πολύ περιορισμένα, η ίδια όμως πιο ομιλητική κι από Ιταλό σερβιτόρο. Ο Δάντης Αλιγκιέρι έγραψε "Σοφός είναι εκείνος που μόνο σε μια περίπτωση θυμώνει: όταν του κλέβουν τον χρόνο.” Έκανα εγώ την αρχή. Δεν αντιστάθηκε ούτε στα φιλιά ούτε στα χάδια, διατηρούσε όμως μια παθητική στάση, χαρακτηριστική μάλλον της ηλικίας της. Δεν είχε ούτε καν την ενστικτώδη αντίδραση που αρμόζει στην επαγγελματική της εξειδίκευση. Η προτροπή μου πλέον να ασχοληθεί με τον ανδρισμό μου ήταν τουλάχιστον άκομψη και επιτακτική, αλλά ας όψεται ο Αλιγκιέρι. Έκανε ένα μορφασμό σα να την έστελναν με το ζόρι να κοιμηθεί νωρίς. Η προσπάθεια της στη συνέχεια ήταν μάλλον γελοία. Πίστευα ότι κάτι προσπαθούσε να κάνει αλλά δεν προσπαθούσε να κάνει τίποτε, αυτή ήταν η πραγματικότητα. Προσπάθησα να απομακρύνω το χέρι της, αλλά τότε σταμάτησε τελείως. Για τα +20 που ζητά για CIM υποθέτω ότι αφορά κάποιο στοίχημα του τύπου αν τα καταφέρεις! Ζήτησα να μου φορέσει προφυλακτικό και η Milana με ένα αφοπλιστικό θράσος μου το πέταξε προς το μέρος μου. Το νεανικό της σώμα βοήθησε ουσιαστικά την κορύφωση στο σύντομο σμίξιμο μας, που έμοιαζε με πάρτι με ένα μόνο καλεσμένο…

Μετά τη διαδοχική επίσκεψη αμφοτέρων στο μπάνιο, ξανάρχισε μια απολύτως ανούσια συζήτηση σχετικά με το τίποτα. Μην περιμένετε καμμιά ιδιαίτερη εξέλιξη στο χρόνο που απέμεινε. Χρησιμοποίησα το χέρι μου όσο καλύτερα μπορούσα, μήπως και κατάφερνα να ανοίξω κάποιο δυσεπίτευκτο δίαυλο αμφίδρομης επικοινωνίας. Αντέδρασε με κάποιες κινήσεις του σώματος της και κάποιους ήχους που δεν κατάφερναν να βγουν από το λαιμό της. Είμαι όμως πολύ μεγάλος για να λέω ψέματα στον εαυτό μου. Καμιά «χειροπιαστή» κίνηση από την πλευρά της. Η μόνη κίνηση που την ενδιέφερε ήταν αυτή των δεικτών του ρολογιού. Με το Δάντη στο μυαλό μου, κοφτά και άγαρμπα της ξεκαθάρισα ότι θέλω sex. Μου ξαναπέταξε ένα προφυλακτικό, αλλά απαίτησα πάλι «blowjob first”. Μετά από πανομοιότυπη απογοήτευση, επιδόθηκα σε ένα σμίξιμο όπου μοναδικό σκοπό είχα να απολαύσω το νεανικό της σώμα και η Milana από τη μεριά της έδινε έναν άνευρο τόνο. Η προσπάθεια μου ολοκληρώθηκε χάρη σε κάποια απρόβλεπτη γενναιοδωρία της libido. Αυτή πρέπει να ήταν και η στιγμή που ευχαριστήθηκε περισσότερο απ’ όλες.

Μετά από ένα σύντομο φρεσκάρισμα στο μπάνιο, έλαβε κάποια ικανοποίηση στα υλιστικά της όνειρα περί κέρδους, και αφού την έλεγξε για τη γνησιότητα της, φόρεσε τα κομψά της ρούχα και με την πεποίθηση ότι έχει ολοκληρώσει ένα επιτυχημένο ραντεβού, έφυγε για τον επόμενο που ρίσκαρε …

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 steveman7, rodriguez65, doc_lin και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2016
Φίλε κρίμα για την αποτυχία της συνεύρεσης. Για άλλη μια φορά απολαυστική η κριτική σου!
Συμπερασματικά (και πιο πεζά) ΕΠΙΠΛΟ η milana!
10 Δεκεμβρίου, 2016
Με μία λέξη


ΣΚΑΤΑ.

Σε ευχαριστούμε.
Z
zeljko
10 Δεκεμβρίου, 2016
'Αλλο ένα εξαιρετικό πόνημα.
10 Δεκεμβρίου, 2016
Εξαίρετη κριτική, κρίμα για το έπιπλο. Πάμε γι'άλλα φίλτατε!
10 Δεκεμβρίου, 2016
Θαυμάσιο κείμενο. Ατυχής συνάντηση.
Όποιος την δοκιμάσει δεν θα εχει δικαιολογία οτι δεν ήξερε.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5