Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηγα καρφωτος για την Ινες, πληρωσα και μπηκα. Να σχολιασω οτι εχει παχυνει αρκετα σε σχεση με τις φωτος! Οταν εκανα μπανιο χτυπαει η πορτα και μου λεει η τσα2 οτι η κοπελα δεν κανει αυταρχικο και αν θελω τη Μαραια. Της ειπα να δω τη Μαραια παλι αν γινεται. Μεχρι να ερθει σκεφτομουν πως μαλλον καλυτερα να φυγω, η κοπελα ισως να εχει ξενερωσει που ειχα διαλεξει την αλλη κτλ. Ηρθε το μελανουρι μεσα στο χαμογελο και τελικα ειπα να μεινω.
Τελειωσα το μπανιο μου και υστερα απο λιγο ηρθε. Με ρωτησε αν γνωριζω αγγλικα και υστερα απο θετικη μου απαντηση συνεχισαμε σε αυτη τη γλωσσα.
Προκειται για μια μελαχρινη κοπελα, ομορφη οπως φαινεται και στις φωτογραφιες της, 1,60-κατι υψος, με ωραια στητα βυζακια 2αρια, σφιχτο κωλαρακι κι ωραια ποδια αν και οχι τοσο γραμμωμενα.
Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια, της ζητησα να μην βγαλει τις γοβες στην αρχη. Την κατεβασα απο το κρεβατι οπου ειχε ερθει διπλα μου και της ζητησα να σταθει ορθια. Επεσα κατω κι αρχισα να φιλαω το κωλαρακι, τα μπουτια, τις γαμπες, τα ποδια. Εδειχνε να της αρεσει. Επερνε ποζες, μετα εγω την γυρισα με πλατη προς εμενα οπου εχωσα την πουτσα μου μεσα στις γαμπες της και τις γαμαγα ενω ειχα τη μουρη μου μεσα στον κωλο της. Μυριζε υπεροχα! Ταυτοχρονα επιανα τα βυζια της. Εχει ενα τεραστιο ταττου στην πλατη της το οποιο ειχα απο πανω μου.
Ανεβηκα στο κρεβατι οταν ειχα σκληρυνει αρκετα και της ζητησα να μου γλυψει την περιοχη. Το εκανε πολυ καλα!!! Κοιταγε μεσα στα ματια η καυλα, ηταν πολυ καλο το σκηνικο. Μετα διαλεξαμε ενα στραπ, εχει 2 καλου μεγεθους το στουντιο Μεγάλο χαμόγελο . Μου ζητησε να στηθω στα 4. Ειχε μια δυσκολια στο να μπει, λιγο διαμορφωσαμε τη σταση και μπηκε μια χαρα. Προσεχε μην με πονεσει και μετα αρχισε να σπρωχνει ωραια. Της ζητησα να γυρισουμε στα ισια για να βλεπω τη φατσουλα της. Οπως κι εγινε, εκει μπηκε πολυ ανετα και γαμαγε καλα! Καναμε καποιες παραλλαγες οπου ηρθε απο πανω ή πιο πισω και μετα της ειπα να ξαπλωσει και να κατσω εγω πανω της. Εκει με ρωτησε αν ηθελα να τον παιζει. Της ειπα ναι και τον επιασε μεσα στο χερακι της. Το εκανε με ωραιο τροπο, επαιρνε και καυλιαρικες εκφρασεις το μουτρακι της. Για τελος της ειπα να με ξαναγλυψει και υστερα απο λιγο εχυσα πανω μου.
Τα ειπαμε λιγο κι εφυγε.
Ηταν απο τις πολυ καλες συνευρεσεις μου, η κοπελα ειναι πολυ συζητησιμη και προσπαθει να ικανοποιησει.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαράια
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 waldy

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού