Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Αλέξια την είχα πάρει ακριβώς πριν μία εβδομάδα.Πρόκειται για αθίγγανη απο Βουλγαρία,με μελαμψό δέρμα,με πιασιματάκια,κοιλιά φουσκωμένη λιγάκι αντιαισθητική,βυζιά μεγάλα μαλακά τριάρια με μαύρη επίσης μεγάλη άλω.Τα μαλλιά της είναι καστανόμαυρα μακριά.
Σαν χαρακτήρας είναι ευχάριστος,αρκετά ευγενική και χαμηλών τόνων.Ελληνικά γνωρίζει μερικώς και γίνεται συνεννόηση.Όταν η κοπέλα κατέβηκε απο τα τακούνια που φορούσε ήταν αρκετά κοντή.Άρχισα να την γλύφω στις μεγάλες μαλακές τις βυζάρες,να χαιδεύω το μουνάκι της και να γλύφω τον λαιμό της.Τα φιλιά στο στόμα τα απέφυγε ευγενικά.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι η κοπέλα με ρώτησε πως θέλω την πίπα και της είπα άνευ.Το τσιμπούκι της ήταν αρκετά ρηχό,στεγνό και μικρής ηδονικότητας. Δεν μπορώ να πω ότι το τσιμπούκι είναι το δυνατό της χαρτί.Έτσι δεν μπόρεσα να αποκτήσω και την ανάλογη στύση σε συνδιασμό με το ότι η κοπέλα δεν ήταν και του τύπου μου.Τους όρχεις δεν τους περιποιήθηκε.
Στο 69 στήθηκε κανονικά και άρχισα να την γλύφω αλλά δεν το κράτησα πολύ μιας και δεν με πολυάναβε η συγκεκριμένη και της είπα να περάσουμε στο σεξ.
Έβαλε προφυλακτικό και ανέβηκε απο πάνω μου.Εγώ την γαμούσα έχοντας επικεντρωθεί στο δυνατό σημείο της που ήταν οι μεγάλες βυζάρες της της οποίς και έγλυφα.
Κατόπιν την πήρα και λίγο ιεραποστολικό και στην συνέχεια αφαίρεσα το προφυλακτικό σύντομα για να τερματίσω την συνεδρία χύνοντας μία μεγάλη ποσότητα σπέρματος στις βυζάρες της. Χρήση πρωκτικού δεν έκανα παρόλο που ανακοινώνεται στο πρόγραμμα.
Εν κατακλείδι θα μπορούσα να πω ότι η κοπέλα ενδείκνυται προς δοκιμή από όσους θέλουν μελαμψές με μεγάλες βυζάρες και πιασίματα.Στο τσιμπούκι θέλει βελτίωση αλλά στις στάσεις της γελαδάρισας και του ιεραποστολικού που την πήρα δεν υπήρξε πρόβλημα.Ένας πρόσθετος λόγος να την πάρει κάποιος είναι ότι ανακοινώνει και κώλο. Προσωπικά δεν πρόκειται να την ξαναδοκιμάσω μιας και η επιλογή μου ήταν αρκετά επιπόλαιη λόγω προγράμματος,μιας και η κοπέλα δεν ήταν του γούστου μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού