Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 113 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άλλη μια ετεροχρονισμένη κριτική, για ένα γαμήσι που έλαβε μέρος πριν από αρκετούς μήνες. Ο τίτλος είναι παραφρασμένος, από την ομώνυμη ταινία της Φίνος Φιλμς, "Δάκρυα για την Ηλέκτρα", τον οποίο εμπνεύστηκα από το όνομα της κοπέλας, με την οποία συνουσιάστηκα εκείνο το απόγευμα.
Στο συγκεκριμένο μπουρδέλο δεν είχα ξαναπεράσει, καθώς, μαζί με το διπλανό (Νο 11Α), είναι καινούργια και λειτουργούν τον τελευταίο χρόνο.
Αρκετή ώρα, πριν περάσω το κατώφλι του οίκου, έκανα μια μπουρδελότσαρκα, στα πέριξ, η οποία ήταν γεμάτη συνειρμούς. Αυτό συνέβη, καθώς είχα δει πριν αρκετό καιρό στο σινεμά, την ταινία "Ανατριχίλες".
Στην συγκεκριμένη ταινία, τα βιβλία ενός συγγραφέα ιστοριών τρόμου, ζωντάνευαν, με αποτέλεσμα όλα τα τέρατα που περιέγραφε, να παίρνουν σάρκα και οστά. Η ταινία ήταν εμπνευσμένη από την ομώνυμη σειρά βιβλίων, του R. L. Stine.
Όσοι είστε της γενιάς μου, είμαι σίγουρος ότι θα είχατε διαβάσει, τουλάχιστον, τα 10 πρώτα βιβλία του R. L. Stine. Εγώ, προσωπικά, έχω διαβάσει σχεδόν και τα 50, που κυκλοφόρησαν στην Ελλάδα. Άντε να μου έχουν ξεφύγει, το πολύ, δυο - τρία βιβλία.
Οι συνειρμοί μου είχαν να κάνουν, με το τι θα συνέβαινε αν ζωντάνευαν οι πιο ανώμαλες κριτικές που είχαν γραφτεί κατά καιρούς, από όλους τους συναγωνιστές.
Φανταζόμουν, μάλιστα, και κάποιους από τους πιθανούς τίτλους: "Η Νύχτα της Αλιόνας", "Το Στοιχειωμένο Στούντιο", "Το Καταραμένο Γλυφοκώλι", "Να Γιατί Φοβάμαι τα Ακάποτα Τσιμπούκια", "Ο Απαίσιος Νταβατζής της Φωκαίας", κτλ.
Ιστορίες, οι οποίες θα πρόσφεραν αλλόκοτη ηδονή, στους μπουρδελιάρηδες και θα έσπερναν τον τρόμο, στους απανταχού ανέραστους.
Περνώντας το κατώφλι, αυτό που αντίκρυσα ήταν ένας ολοκαίνουριος και πεντακάθαρος χώρος. Εκεί υπήρχε ένα ευρύχωρο σαλόνι, με δύο καναπέδες και ένα αρκετά μεγάλο μπαρ, το οποίο δεν φαίνονταν να ήταν λειτουργικό.
Υπηρεσία ήταν ο κύριος Άντυς. Ένας ευγενικός, κραγμένος πούστης, από την Κύπρο. Το στυλ του παρέπεμπε σε αδερφές, της δεκαετίας του '80, σαν αυτές που βλέπουμε στις καλτ βιντεοταινίες, της συγκεκριμένης εποχής.
Μου παρουσίασε δύο κοπέλες. Μία, που αμφιβάλλω τώρα που το σκέφτομαι, αν πραγματικά την είδα και την Ηλέκτρα. Η Ηλέκτρα ήταν μια νεαρή κοπέλα, σχετικά ψηλή, με συμπαθητικό πρόσωπο, μακριά κόκκινα, κατσαρά μαλλιά, καλό σώμα, μέτριο κώλο και 3αρια βυζιά.
Η χροιά της φωνής της ήταν παράξενη και ακούγονταν βαριεστημένη. Αυτό, σε συνδυασμό με τις νωχελικές κινήσεις, του σώματός της, με έκανε να νομίζω ότι ήταν τοξικομανής. Η καταγωγή της ήταν από την Ελλάδα, σύμφωνα με τα λεγόμενα του τσάτσου, πράγμα το οποίο δεν πίστεψα.
Στο θέμα της καταγωγής θα ήθελα να κάνω ένα μικρό σχόλιο. Η συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών, που δουλεύουν ως πόρνες και συστήνονται σαν Ελληνίδες, είναι από την Αλβανία.
Η συγκεκριμένη ράτσα είναι η μοναδική, η οποία κρύβει την καταγωγή της. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι, ενώ ντρέπονται για την εθνικότητά τους, ταυτόχρονα παριστάνουν τους φανατικούς εθνικιστές, είτε φορώντας μπλουζάκια, είτε σχηματίζοντας με τα χέρια τους, αυτή την φραγκόκοτα, την οποία έχουν για έμβλημα στην σημαία τους.
Αφού ο κύριος Άντυς, ανακοίνωσε το φουλ πρόγραμμα της κοπέλας, με ελεύθερο στοματικό (όχι τελειωτικό) και πρωκτικό, πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο.
Μπαίνοντας μέσα, ο κύριος Άντυς, με συμβούλεψε για τον τρόπο με τον οποίο θα κάρφωνα το καυλί μου, στον κώλο της Ηλέκτρας. Στην αρχή σιγά - σιγά, μέχρι να μπει όλο μέσα και μετά θα ξεκινούσα το σπρώξιμο.
Δεν απόρησα, με τις οδηγίες που μου έδωσε, γιατί κατάλαβα ότι το είπε για να το ακούσει ο ίδιος και να φτιαχτεί, καθώς έκαστος στο είδος του και ο κύριος Άντυς στα αλλαντικά.
Μόλις έκλεισα την πόρτα, πίσω μου, άρχισα να γδύνομαι και να παρατηρώ το μοντέρνο και πεντακάθαρο δωμάτιο. Ήταν και αυτό εξίσου ευρύχωρο, με ντουζιέρα και ένα διθέσιο καναπέ, στον οποίο ακούμπησα τα ρούχα μου.
Μετά από αρκετά λεπτά αναμονής, η Ηλέκτρα μπήκε στο δωμάτιο, εκεί όπου την περίμενα γυμνός, με την τσαπού στο χέρι. Με καλησπέρισε, και την ώρα που καθάριζε το καυλί μου, με αντισηπτικό μαντηλάκι, την ρώτησα από πιο μέρος της Ελλάδας είναι. Μόλις μου απάντησε ότι είναι από τον Έβρο, τότε βεβαιώθηκα για την πραγματική καταγωγή της.
Έπιασε την μαλαπέρδα στα χέρια της και αναφώνισε την εξής φράση: "Πω, πω. Τι πουτσάρα είναι αυτή, θα την ρουφήξω όλη". Μία που το είπε και μία που την έχωσε στο στόμα της, προσπαθώντας μάταια, να την βάλει ολόκληρη μέσα.
Το τσιμπούκι της ήταν αρκετά καλό. Όταν της είπα να μου γλύψει τα αρχίδια, αυτή έκανε πως δεν το άκουσε, δείχνοντάς μου να καταλάβω ότι δεν της αρέσει να το κάνει αυτό.
Μόλις φτιάχτηκα, της πρότεινα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό. Αυτή υπάκουσε και αφού μου φόρεσε το προφυλακτικό, ξάπλωσε, άνοιξε τα πόδια της και της το κάρφωσα βαθιά, μέσα στο μουνί της.
Από τους μορφασμούς του προσώπου της, κατάλαβα ότι ζορίζονταν. Καθώς πλησίασα το πρόσωπό μου, στο δικό της, τόλμησα και ακούμπησα τα χείλη μου, στα δικά της. Αφού είδα ότι δεν αντέδρασε, τότε έχωσα την γλώσσα μου μέσα στο στόμα της και ξεκίνησα το γλωσσόφιλο.
Γράφω "το" και όχι "τα γλωσσόφιλα", γιατί αυτή έμοιαζε να μην είχε γλώσσα. Σε μια φάση, έτσι όπως την φιλούσα, άρχιζα να εξερευνώ, με την γλώσσα μου, την στοματική της κοιλότητα, με αποτέλεσμα να μην βρίσκω τίποτα.
Προβληματίστηκα και της είπα να γυρίσει για πισωκολλητό, όπου άρχισα να την γαμάω δυνατά. Και σε αυτή την στάση παρατήρησα τις γκριμάτσες που έκανε το πρόσωπό της, δείγμα ότι πονούσε.
Μετά από αρκετά σπρωξίματα, αποφάσισα ότι είχε έρθει η ώρα του πρωκτικού. Της είπα να πέσει στα τέσσερα, να τουρλώσει τον κώλο και να στηθεί μπροστά στον καθρέπτη, καθώς πάντα γουστάρω να βλέπω τον πούτσο μου να μπαινοβγαίνει.
Μία μικρή παύση, για να δώσω μια συμβουλή προς τους νέους: Μορτάκια, όσες γκόμενες και να γαμήσετε, θα σας ξεχάσουν όλες, εκτός από αυτές που θα τις γαμήσετε από τον κώλο. Τάδε έφη: Παππούς.
Επιστρέφω, λοιπόν. Η Ηλέκτρα στήθηκε, όπως ακριβώς της υπέδειξα, αφού έβαλε πρώτα λιπαντικό στην κωλοτρυπίδα της. Άρχισα να μπαίνω μέσα, με αργές κινήσεις, οι οποίες στην πορεία έγιναν βίαιες.
Αυτή βογκούσε, αλλά έδειχνε να αντέχει το σφυροκόπημα. Εγώ, κάθε τρεις και λίγο, γύριζα το κεφάλι μου και έβλεπα το πούτσο μου, ο οποίος μπαινόβγαινε με μανία και της έσκιζε την σούφρα.
Μόλις ένιωσα ότι έρχονταν το τέλος, της είπα να την χύσω στα βυζιά. Έβγαλα την καπότα και άρχισα να τον παίζω, στημένος μπροστά στα στήθη της. Έτσι όπως αυνανιζόμουν, την ρώτησα αν μπορούσα να την χύσω στο πρόσωπο, με αυτή να μου απαντάει, με επιθετικό ύφος: "Να σε χύσω εγώ στο πρόσωπο"; Δέχτηκα την άρνηση και μετά από λίγο άρχισα να την χύνω στα βυζιά.
Σηκώθηκα, πλύθηκα στον νιπτήρα, την χαιρέτισα, καθώς έφευγε από το δωμάτιο και άρχισα να ντύνομαι. Αφού ευχαρίστησα και καληνύχτισα τον κύριο Άντυ, κατέβηκα τις σκάλες και βγήκα έξω από το μπουρδέλο, με ένα πλατύ χαμόγελο, για ένα από τα πιο πληρέστερα γαμήσια που έχω ρίξει στην καριέρα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.130
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, fouxter, isidwros και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2016
Τώρα δουλεύει σε στουντιο Κηφισού. Την περιμένουμε με το καλό να επιστρέψει στο 20άρικο. λαμβάνοντας υπόψη και την αποθεραπεία της.
11 Δεκεμβρίου, 2016
Ποτε δεν καταλαβα τους συναγωνιστες που γλωσσοφιλανε τις πουτανες,κ ειδικα τις ακαποτοτσιμπουκλουδες.Εχει ρουφηξει τη μιση αθηνα κ το μισο πακισταν,εχει υπολειματα απο τα φλοκια του προηγουμενου που την εχυσε στο στομα δηθεν τυχαια,και ενας θεος ξερει τι αλλο.Περι βιτσιου ουδεις λογος αλλα λιγο προσοχη με την υγεια μας ρε παιδια..
11 Δεκεμβρίου, 2016
Ακου εκεί σου απαντησε επιθετικα και σου ειπε να σε χύσω εγώ στο πρόσωπο!!!!Έπρεπε να την ριξεις μια ροχαλα στη μαπα και να σηκωθεις να φυγεις.Αν και σε κατι τετοιες βλαμμενες δεν ρωτας και της τα ριχνεις στη μαπα κατευθειαν.Αντε με την βλακεια της καθεμιας ναπουμε,που δεν ξερει να μιλησει!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3