Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γενικα ειμαι τυπους που προτιμαει τις ανεξαρτητες και γιατι σου προσφερουν πιο πολλα με λιγοτερα χρηματα αλλα και γιατι ειναι πιο gfe κατασταση συνηθως, κατι που προτιμαω.Ομως την μαριλλου την ειχα δει στο βιντεο της σειρινας και ειχε μπει στο bucket list. Ετσι λοιπον πηρα τηλεφωνο, ευκολη συνεννοηση με γραφειο, στην ωρα της στο χοτελι, μπαινει μεσα και με βλεπει και μου λεει "τι κανεις εσυ εδω"(αναφερεται στο νεαρο της ηλικιας μου) .Μου λεει εχω βαρεθει να γαμαω παππουληδες μου λεει(σορρυ παιδια δικα της λογια ειναι δεν θελω να προσβαλω κανεναν) ελπιζω μου λεει εσυ να με γαμησεις οπως γαμανε ατομα της ηλικιας σου.....ντουζακι και βουρ στα μπουκια οπου εκανε τα παντα.Μην τα πολυλογω για σεμιναριο ηταν.Εκει ελειξε και το 1ο ημιχρονο.Μπανακι και μετα καβαλημα,ιεραποστολικο,doggy,στον τοιχο, στον καναπε, ε εε και στο τελος ηρθε 2η καταθεση μεσα της.....Προφανως ειχα κι αλλες καβλες και το ειδε, γελασε αλλα δυστυχως δεν υπηρχε χρονος αλλιως ειπε θα εκανε και 3ο γυρο και ας ειχα πληρωσει 2.. μαλλον απο ευγενεια το ειπε αλλα δεν με πειραζει.Γενικως ειναι περιπτωση what you see is what you get.Καθαρη pse φαση αλλα απο αυτες που εχεις να θυμασαι....Θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
HughHefner
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.804
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Φολίτσας, muffer35 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού