Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 20 10
Call-Girls 21433
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσωπο: Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες, λίγο "σπασμένο". Ηλικία λέω 26-28. Μάτια ανοικτά πράσινα, σαν ψεύτικα. Ωραίο χαμόγελο. Δεν έχει πειράξει τίποτα στο πρόσωπο. Εμένα μου ήρθε άβαφη, και ήταν μια χαρά.

Σώμα: Έχει λίγο κοιλίτσα. Ειδικά όταν την βάζεις από κάτω, και της σπρώχνεις τα πόδια πίσω, και διπλώνει, τότε κάνει δίπλες. Μπούτια κανονικά, λίγο παραπάνω γεμάτα απ' ότι μ' αρέσει. Βυζί πολύ ωραίο, μεγάλο, 3άρι, φυσικότατο, σηκώνει ισπανικό, με ωραίες ρόγες. Όμορφα και περιποιημένα άκρα. Ύψος γύρω στο 1,60, ίσως και λίγο πιο κάτω, δεν έβγαλα την μεζούρα. Κυτταρίτιδα δεν έχει. Κώλος ζουμερός, λίγη χαλάρωση, στα 4 τσιτώνει και γίνεται μια ωραία ζουμερή κωλάρα με πιασίματα.

Γενική συμπεριφορά: Άριστη. Παρότι μιλάει ελάχιστα Αγγλικά, είναι άνετη, χαμογελαστή και πολύ ευχάριστη. Της αρέσει αυτό που κάνει, κατά δήλωσή της μέσω Google Translate, και το βγάζει. Εάν μίλαγε Αγγλικά, άνετα την κυκλοφορείς, και κάνεις παρέα. Σπουδασμένη μου φάνηκε, με γνώσεις διαιτολογικές. Πεντακάθαρη.

Επικοινωνία: Πολύ βασικά τα Αγγλικά, αλλά το παλεύει με το Google. Δεν ήταν πρόβλημα.

Διάθεση στο Σεξ / Συμμετοχή: Πάρα πολύ καλή. Ξεκινήσαμε με καυλωτικά χαμουρέματα, και μετά μου έκανε μια πολύ καλή, βαθειά πίπα, που με έφτασε στα άκρα. Μετά από πάνω εκείνη, με τις βυζάρες της στην μούρη μου, αργά και "τρυφτά", και καύλωσε φουλ. Το τέλος του πρώτου γύρου ήρθε με εμένα από πάνω, να της γαμάω τα βυζιά, και με χύσιμο στο πρόσωπο (κάλυψε τα μάτια της, λίγα την πήραν και στα μαλλιά, δεν γκρίνιαζε). Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε με πίπα, ανόρθωση, μετά πισωκολλητό κοπάνημα με ωραία θέα τα παλλόμενα βυζιά στον καθρέφτη, και μερικά κωλοσκάμπηλα (της άρεσε), και αυτή να τρίβει την κλειτορίδα της, και τέλος με εμένα από πάνω, τα πόδια της τέρμα πίσω στα αυτιά της (εκεί εμφανίστηκαν οι δίπλες στην κοιλιά), και χύσιμο στα βυζιά. Δεν τρώει χρόνο, συμμετέχει ενεργότατα.

Σχέση απόδοσης / τιμής: Έβαλα 8 γιατί είμαι και βυζάς. Είναι πάντως πολύ καλό παιδί, και γουστάρει αυτό που κάνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Athens
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
5.060
Πόντοι:
18.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panos877, doc_lin, lecastel και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2016
Ποια δίαιτα ρε φίλε, Νανά Καραγιάννη να γίνει; Καμία δίαιτα δε χρειάζεται η κοπέλα
10 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ'αρεσουν τα γιουβαρλάκια εσένα, στάνταρ...
11 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι γιουβαρλακι ειναι η Joly, καταλαβα απο το σπιτι σου την ειδες
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3