Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186176
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Ρωσσίδα Ήρα προφανώς και δεν έχει σχέση με τη θεά του 12θεου εξ Ολύμπου....
Ύψος γύρω στο 1.75 με παραπανίσια κιλά, βυζάρες μεγάλες, ηλικία γύρω 40, μαύρο ίσιο μαλλί....
Μπορώ να πω ότι θυμίζει Μαριάννα Ντούβλη σωματικώς......
Όμως τι να κάνεις τη μοντέλα γκόμενα αν σου σπάει τα @@ρια και σου ανεβάζει την πίεση κατακέφαλα.......
Στην απογευματινή βάρδυα ήταν κι η Λολίτα η οποία φυσικά ΕΦΑΓΕ κόκκινη κάρτα από εμένα χωρίς δεύτερη σκέψη (την είχα πάρει πριν 14 μήνες => δε με νοιάζει αν βελτιώθηκε, πειράματα δεν κάνω)......
Έτσι της βάζω ένα τάληρο και κάτι ψιλά εμφανισιακά (συγκρινόμενη πάντα με τα μοντέλα που κατά καιρούς έχω πετύχει).....
Η Μαριάννα Ήρα στο κρεββάτι, το πυρφόρισμα, αγκαλίτσες, τη συμμετοχή στο γιάτρεμα της λαβωμένης καρδιάς ΠΗΡΕ ΑΡΙΣΤΑ 10......
Είχα εξηγήσει στη μαντάμ Μέρκελ πριν ότι ερχόμουν από εξετάσεις στο νοσοκομείο => κάλλιο το προλαμβάνειν παρά το θεραπεύειν => αιματολογικές, βιοχημικές, καρδιογράφημα & υπέρυχο καρδιάς => οπότε ήθελα μια γυναίκα για να πυρφορίσω....
Η Μαριάννα Ήρα εκτέλεσε χωρίς αντίρρηση τις εντολές της μαντάμ Μέρκελ, φιλάκια στην καρδούλα, φιλάκια στο μάγουλο και στο λαιμό τη φίλησα κι εγώ απαλά στο στόμα, όλα καλά........
Από μόνη της μου έγλυψε τα @@ρια ενώ πριν περάσει και το καπέλο μου έγλυψε και μερικά δευτερόλεπτά τη ντούντα από τη βάση έως τη μέση, δηλαδή κάτι σαν μισό ακάπ!
Το μαρκάλημα έγινε σε δύο στάσεις, αρχικά με τη βαρύσωμη Ήρα επάνω μου, διάλλειμα να ξανασηκωθεί ο ντούντος με γλύψιμο @@ριων και κάρφωμα στα 4 => ΜΗΔΕΝ ΚΛΕΨΙΜΟ => ΕΦΕΡΕ ΟΞΩ - ΟΞΩ την παχουλή μουνάρα της κι εκεί αφού το ένοιωθα και το έβλεπα δε μπόρεσα να κρατηθώ και πολύ με αποτέλεσμα να αδειάσω τις ορμόνες.......
Η όλη περίπτυξη κράτησε 11 λεπτά κι έφυγα ικανοποιημένος αφού η γιατρός Ήρα μου είπε ότι το τεστ κοπώσεως δεν έδειξε κάτι ανησυχητικό!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Ήρα
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού