Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο τίτλος τα λεεί όλα.. Είναι και αυτή κάτι σαν την Μαρίνα Προσκύνημα ρε παιδί μου.. Μία εμπειρία που όλοι πιστεύω ανεξαρτήτου τερραίν (μπουρδέλο, στούντιο, ξενοδοχείο με Call Girl) πρέπει να δοκιμάσουνε Γερο-μύστης . Η κοπέλα έχει χρόνια στο κουρμπέτι (προφανώς) και φαίνεται μεγάλη γνώστρια του αθλήματος (μίας και δούλευε χρόνια σε στούντιο λίγο πιο κάτω απο το σπίτι που βρεθήκαμε), κάτι το οποίο έχει προσπαθήσει να κάνει μόνη της και πιστεύω το έχει καταφέρει μία χαρά. Εν ολίγοις λειτουργεί σαν call girl με υπηρεσίες στούντιο σε έναν χώρο μπουρδέλου Εμμμμ Όπως και να έχει είναι ευγενικότατη, καθαρή και κοιτάει να σε ευχαριστήσει χωρίς ιδιαίτερο άγχος. Έχει ωραίο πρόσωπο για την ηλικία της και υπερβολικά καλοδιατηρημένο σώμα Καπέλο Στα του αγώνα τώρα, με υποδέχθηκε γυμνή με ένα καλσόν και τις περήφανες αυτές βυζάρες τις. Κάτσαμε κάναμε ένα τσιγάρο και πήγα για ένα καλό μπάνιο μιας και ήμουν μετά απο δουλειά. Όταν βγήκα την βρήκα στο σαλόνι να πασαλείφεται με κάτι λάδια τα οποία μοσχοβόλαγαν και με καύλωσαν απίστευτα. Κάναμε αλλο ένα τσιγάρο και πήγαμε στο δωμάτιο όπου ξεκίνησε ένα απίστευτα χαλαρωτικό μασάζ το οποίο με κατέληξε με μία μακράς διάρκειας πιπάρα απο τις λίγες όπου δεν χόρταινα να γαμάω το λαρύγγι της. Συνέχεια στα 4 μιας και ήθελα να την σφυροκοπήσω δίχως αύριο και το τελείωμα έρχεται μετά απο αρκετά λεπτά πόνου με ένα τσιμπουκο-ισπανικό το οποίο την έλουσε στην κυριολεξία στα χύσια μιας και απο την καύλα έχυνα συντριβάνια Ναι! Αράξαμε λίγο και πήγε αυτή για ντούς πρώτη και μετά ακολούθησα και εγώ όπου βγαίνοντας μου πρότεινε να κάνουμε ένα τσιγάρο όπως και έγινε. Ντύθηκα της άφησα τα 40 γιούρια και έφυγα αναλογιζόμενος το ραντεβού μου με την Ελβίρα. Μπορώ να πω ότι ίσως για μερικούς είναι το τέλειο στανταράκι όπου πάνε ψεκάζουνε, σκουπίζοντε και τελείωσε.. Αν και σε μένα δεν υπήρξε καθόλου πίεση στον χρόνο, ίσα ίσα ήταν φουλ χαλαρή και δεν έβγαλε κάποιο άγχος αλλά φαινότανε στον τρόπο που λειτουργούσε τόσο και στο σέξ όσο και σαν άνθρωπος ότι υπάρχει αυτή η τακτική του στούντιο. Όπως και να χει μπορώ να πώ ότι είναι φουλ VFM με αρκετά καλό πρόγραμμα το οποίο όμως συγκριτικά ας πούμε με την Μαρίνα αλλά και άλλα Call Girls δεν σου αφήνει αυτή την αίσθηση ότι ήρθατε κοντά στο γαμήσι.. Πως να το πω.. Ήτανε σαν να γίνονται όλα μηχανικά χωρίς κάποια ελευθερία ας πούμε.. Τουλάχιστον έτσι ένιωθα εγώ και αυτό είναι προφανώς τελείως υποκειμενικό.. Πράγμα το οποίο σημαίνει ότι όσοι δεν έχετε δοκιμάσει, ΤΡΕΧΑΤΕ μιας και όπως είπα στην αρχή μπορεί να γίνει το στανταράκι κάποιου πολύ εύκολα. Εγώ απο την άλλη μεριά αναζητώ πιο πολύ την αμεσότητα που υπάρχει όταν συναντάς ένα Call Girl.. Ισως άμα έκανε ραντεβού σε ξενοδοχείο να άλλαζα τρόπο σκέψης για την συγκεκριμένη κοπέλα αλλά απο την άλλη θα σκεφτόμουνα παντα αυτή την 1η αμηχανη φορά. Κάπως έτσι βεβαια ήταν και με την Αντελα007 και μετά το δεύτερο ραντεβού που για κάποιο λόγο ένιωσα ότι την έλυσα, υπήρχαν φορές που την έβλεπα 2 φορές σε μία εβδομάδα. Γι αυτό Ελβίρα σε βάθος χρόνου σίγουρα θα υπάρξει και 2ος γύρος να ξες ο οποίος θα κρίνει πολλα!! Αυτά απο μένα συνάδελφοι, καλά να περνάτε!! Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, chris1955, fouxter και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού