Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 95980
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα συναγωνιστες νεο μελος εδω στο σιτε και πρωτη κριτικη θα προσπαθησω να ειμαι οσο πιο συγκεκριμενος συντομος και κατοπιστικος γινεται για τη συναντηση με την κοπελα θελοντας να βοηθησω και εγω στην πληροφορηση που γινεται εδω και οχι μονο να ενημερωνομαστε αλλα να βοηθαμε.προχθεσινη συνατηση με την αννι στη γνωστη γαμιστρωνα πισω απο το ωνασειο κατα τις 9 το βραδυ η κοπελα ακριβεστατη στην ωρα της εφτασε κατοπιν ευκολης συνενοησης με την ιδια νωριτερα μεσω τηλεφωνου που το βρισκεις ευκολα στο προφιλ της.λοιπον η αννι 26 χρονων απο τι μου ειπε απο ρουμανια ειναι γυρω στο 1,60 αδυνατη με νεανικο σωμα.τα περισοτερα εχουν γραφτει απο τους προηγουμενους ως προς στην εμφανιση .οποτε ας μην μακρηγωρησω.στα του αγωνα πιπα καλη σεξ σε αρκετες στασεις δεν δυσανασχετει και γενικα μια καλη συναντηση με 2 γυρους το μονο που δεν τα δεχεται ουτε στο στομα ουτε στο προσωπο .στο αν θα ξανασθναντουσα την κοπελα εγραψα οχι διοτι προτιμω να δοκιμαζω κατι καινουργιο εκτος αν αν ειναι κατι πολυ ξεχωριστο και οχι διοτι δεν περασα καλα.αυτα και καλα μαμησια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
432
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, doc_lin, dracoumel και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2016
Να προσθέσω ότι κάνει και τρίο με μια φίλη Ρουμάνα Sara νομίζω νεούδι και αδούλευτο το οποίο τώρα βγήκε στο κλαρί κριτική συντόμως
09 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στειλε αν θες στο inbox τηλ.
09 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μας τελείωσε η "ρουμανα"
S
Sc0rpi0s
11 Δεκεμβρίου, 2016
Στειλε μου το τηλ σε πμ σε παρακαλώ αδερφέ
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4