Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
"Είναι άσχημη, αλλά κάνει καλό γαμήσι". Ήταν τα λόγια που μου είπε ένας έφηβος, την ώρα που συναντηθήκαμε τυχαία στις σκάλες. Κατέβαινε τα σκαλοπάτια τρεκλίζοντας, προσπαθώντας να φορέσει το μπουφάν του και να συνέλθει από τον "τυφώνα", που φαίνονταν ότι τον χτύπησε.
Η κοπέλα τον είχε κάνει παρτάλι, επιβεβαιώνοντας τις κριτικές που είχα διαβάσει για εκείνη. Η Όλγα ήταν ένα μογγολοειδές πορνίδιο, κακάσχημη, κοντή, ξανθιά, μέτριο σώμα, αξιοπρεπή κώλο και μικρα βυζιά. Το πρόγραμμα που προσέφερε ήταν νορμάλ, με ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό.
Έχει σταματήσει να δουλεύει, εδώ και αρκετό καιρό και η κριτική αναφέρεται στην πρώτη, από τις τέσσερις φορές, που την γάμησα.
Δεν έδωσα βάση στην εμφάνιση, καθώς εκείνο το απόγευμα έψαχνα να βρω μια πόρνη, για να συμμετάσχω μαζί της σε ένα βίαιο σεξουαλικό επεισόδιο.
Οι κριτικές, η όψη του πιτσιρικά, το επιθετικό σαλονάρισμα που έκανε και η διαίσθησή μου, με έκανε να δώσω τα 20 ευρώ και να περάσω μέσα στο δωμάτιο.
Μετά από αρκετά λεπτά αναμονής μπήκε μέσα, όπου την περίμενα γυμνός. Με καλησπέρισε, χαμογελώντας πονηρά, έβγαλε τα εσώρουχά της και όρμηξε πάνω μου, αρχίζοντας τα φιλιά.
Είχα διαβάσει ότι, η συγκεκριμένη, τα παίρνει όλα στο στόμα και στο πρόσωπο, αδιαμαρτύρητα και απέφυγα σχεδόν όλα τα γλωσσόφιλα, που προσπάθησε να μου δώσει.
Ξεκίνησε να μου παίρνει ένα άγριο τσιμπούκι και όταν της είπα να μου γλύψει τα αρχίδια, αυτή το έκανε χωρίς δεύτερη κουβέντα, βάζοντάς τα στο στόμα της σαν πεινασμένη. Την παρότρυνα να τα ρουφήξει και αυτή τα έγλυφε με περισσότερη μανία.
Την τράβηξα απότομα πάνω μου, γιατί θα έχυνα σε δευτερόλεπτα και άρχισα να τρίβω τον πούτσο μου, στο μουνί της, με αυτή να το απολαμβάνει και εμένα να διαπιστώνω ότι πρόκειται για άκρως "ρομαντική" και επικίνδυνη κοπέλα.
Την γύρισα ανάσκελα και όπως ήμουν πάνω της, χωρίς να χρησιμοποιήσω καθόλου τα χέρια μου, άρχισα να σπρώχνω τον πούτσο μου αργά, μέσα στο μουνί της. Σιγά σιγά, η αρχική σκληρή αίσθηση, αντικαταστάθηκε με την δροσιά, που επικρατούσε μέσα στο φιλόξενο αιδοίο της.
Έσπρωχνα αργά, μπαίνοντας όλος μέσα της, με αυτή να το απολαμβάνει, έχοντας ανοιχτό το στόμα και μη μπορώντας να βγάλει ούτε κραυγή, από την καύλα που ένιωθε.
Μόλις κατάλαβα ότι το τέλος πλησίαζε, έβγαλα γρήγορα το καυλί μου, της το έβαλα στο στόμα και άρχισα να χύνω δυνατά.
Αυτή τα πήρε όλα μέσα και αφού με στράγγιξε, τα έφτυσε στον νιπτήρα. Καθώς πλενόμασταν, με ρώτησε τι είναι το "ρούφα, ρούφα", που της έλεγα.
Της απάντησα ότι ήταν κάτι δικό μου, ντύθηκε, με φίλησε στο στόμα και έφυγε. Εγώ, αφού σκουπίστηκα καλά, ντύθηκα, καληνύχτισα την τσατσά, άνοιξα την πόρτα και άρχισα να κατεβαίνω τις σκάλες, διαπιστώνοντας πόσο κακός σύμβουλος είναι η καύλα, κάποιες φορές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.023
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kolokopeas, thaand

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2016
Δυστυχώς φίλε η κοπέλα έφυγε.......

http://www.taxydromos.gr/Ellada/231565-tsakw8hke-me-thn-adelfh-ths-kai-epese-apo-to-mpalkoni.html

R.I.P
07 Δεκεμβρίου, 2016
αφου εφτασες ως εκει πως και δεν την κρεμπεδιασες?Χμμμ;
07 Δεκεμβρίου, 2016
λίγο άκυρη η κριτική σου φίλε μου, καθώς η κοπέλα δεν σταμάτησε απλά απο την δουλειά, αλλά πέθανε πριν λίγο διάστημα πέφτοντας απο το μπαλκόνι του σπιτιού της.
11 Δεκεμβρίου, 2016
Ακαποτο γαμησες?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4