Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα κάποιες κοπέλες στο νου μου να συναντήσω σήμερα, αλλά το σκεφτόμουν πολύ. Ο λόγος είναι ότι παίζουν πολλές μετριότητες αλλά και νέες κοπελες αμφιβόλου ποιότητας και βαριόμουν να κάνω πάλι τον κασκαντέρ. Έκανα κίνηση για αρκετά στανταρακια μου μέχρι που η Bianca από το AGN ήταν ελεύθερη στο ωράριο που μπορουσα.
Περίμενα στο δωμάτιο, ώσπου ακούγονται σιγά σιγά κάτι ήχοι από τακούνια να πλησιάζουν, χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και βλέπω μπροστά μου την Bianca. Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μια κοπέλα γύρω στα 24 με 27, ύψος 1.70, πρόσωπο πολύ μέτριο με Ρουμανοβουλγαρικα χαρακτηριστικά, και ένα σώμα απίστευτο. Πραγματικά ένιωσα λες και την έβλεπα για πρώτη φορα. Την αγκάλιασα και άρχισα να την φιλαω, έχει εξαιρετικά ελκυστικά γλυκά χείλη που άρχισαν να με ερεθίζουν στο άγγιγμα τους, ενώ εκείνη μου ανταπεδιδε καυτά και παθιασμένα φιλιά με μεγάλη συμμετοχή της γλώσσας.
Σιγά σιγά ένιωσα τα χέρια της στο πόδι μου να ανεβαίνουν προς το πέος μου, η κατάσταση ήταν δύσκολη. Με μια κίνηση πετάει το φόρεμα της και μένει με το στριγκακι της... Απίστευτο σωμα, αθλητικό με τα σωστά κιλά, και έναν ποπο όλα τα λεφτά. Τα στήθη της είναι μικρά, θα έλεγα ένα νούμερο 1.5, αλλά στητα και με θηλές που σκληραίνουν στην πορεία. Έκατσε στα τέσσερα στο κρεββάτι και αφού έβγαλε το μικροσκοπικό εσώρουχο της Μου έκανε ένα απίστευτο στοματικό γλυφωντας και ρουφώντας σε όλο το μήκος και πλάτος του πέους μου και ταυτόχρονα κοιτάζοντας με στα μάτια. Ενώ από τον πίσω καθρέφτη μου πρόσφερε να βλέπω τις δύο πόρτες του παραδείσου, ενώ όσο μπορούσα χουφτωνα Και δαχτυλιαζα τον απίστευτο πισινό της. Ακολούθησε ένα ταξίδι στην ηδονή με απίστευτη σεξουαλικότητα και όρεξη από την πιπίνα που πορνοστάρ θα ζήλευα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.449
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, chris1955, LanciaRallye037 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2016
Ναι!Ναι!Ναι!
Τα χουμε πει αυτά φίλε, κορμί από τα λίγα που κυκλοφορούν εκει έξω...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1