Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ευα ειναι μια ξανθια Γερμανιδα ιεροδουλη με σχετικα ομορφο προσωπο , ξανθο μαλλι πανω απο τους ωμους , μεγαλο σιλικονατο στηθος , κανονικο αναστημα και κανονικο κορμι.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα και κωλος.

Εδωσα ενα 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Μιλαει λιγα Αγγλικα.Ελληνικα δεν ξερει.Μου ειπε οτι εχει δουλεψει στη Φρανκφουρτη της Γερμανιας και οτι ειναι ενα μηνα στην Ελλαδα.Φαινοταν οτι υπαρχει καλο κλιμα μεταξυ μας.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και εγω αρχισα να γλυφω τις σιλικονατες τορπιλες της.Υστερα η κοπελα με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο και αμεσως ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Προκαταρκτικα δεν μου εκανε.Η κοπελα ηταν ξαπλωμενη πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε.Ενταξει η πιπα της ηταν μονοτονη.Προσπαθουσε να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει.Αυτη με πιπωνε κ εγω της πατουσα το κεφαλι.Μπαλακια αρνηθηκε να γλυψει.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.Την σταματησα για να μην εχουμε προωρο τελος.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το ξυρισμενο της μουνακι.Αυτη εδειχνε να το απολαμβανει και εβγαζε χαμηλοφωνα επιφωνηματα.Υστερα η κοπελα εβαλε κρεμα στο μουνακι της και της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και πεφταν πεταχτα φιλια στο στομα.Η κοπελα εδειχνε να γουσταρει.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Δευτερη σταση σηκωσα το ποδι της και το εβαλα στον ωμο μου και συνεχισα να την γαμαω απο μουνι.Της ζητησα το κωλι της.Αυτη ηταν αρνητικη λογω μεγεθους.Τελικα καταφερα και την επεισα.Για λιγο ομως μου ειπε και οχι σε πισωκολητο.Αυτη εβαλε μπολικη κρεμα στην πουτσα μου.Σηκωσα παλι το ποδι της στον ωμο μου και της τον καρφωσα στον κωλο.Την γαμουσα απο κωλο και επαιζα με το μουνακι της.Εβλεπα τα σιλικονατα της βυζια και ειχα καυλωσει πολυ.Αυτη πονουσε αρκετα.Εκανα μερικες βαθιες διεισδυσεις αλλα η κοπελα πονουσε.Αυτη μου ειπε οτι δεν μπορει αλλο.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αρχισα να τραβαω μαλακια στα βυζομπαλα της και αυτη επαιζε με τα αρχιδια μου.Υστερα απο λιγο εχυνα πανω στις βυζαρες της.Την εχυνα και φιλιομασταν στο στομα.Η κοπελα σκουπιστηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ευα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη με σιλικονατο στηθος.Ειναι αυτο που λεμε πλαστικη κουκλα.Στα αρνητικα βαζω οτι δεν κανει προκαταρκτικα , δεν ηθελε να δωσει κωλο και δεν ηθελε αρχικα να την χυσω στα βυζια.Ολα αυτα ομως ανακοινωνονται στο σαλονι απο την τσατσα.Στα θετικα βαζω οτι η πιπα της εχει αρκετη διαρκεια , ειναι δεκτικη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η τσατσα δεν μας ενοχλησε.Επισης στο πρωκτικο σεξ ηταν καθαρη.Κριμα που δεν με αφησε να την ξεκωλιασω στα τεσσερα! Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, aselgeia, amjik και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2016
έ πολύ καλή η επιλογή σού να πάρεις την Εύα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1