Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι γύρω στις 13.00 . Η βόλτα μου ξεκίνησε από αυτόν τον οίκο όπου και κατέθεσα. Η ξανθιά υπηρεσία μου είπε ότι έχει καινούργια κοπέλα που δουλεύει δύο μέρες την Τάνια. Στον οίκο αυτό μπορεί να έχει δύο μέρες αλλά πρέπει να είναι η Τάνια που δούλευε απόγευμα πριν καμιά εβδομάδα στο Φωκαίας 27β αλλά ήταν στο δωμάτιο και δεν την είχα δει .
Μετά από λίγο βγήκε στο σαλόνι μια μελαχρινή κοπέλα λίγο αλογομούρα με κανονικό σώμα 2άρι συν βυζί πίρσινγκ πάνω από τα χείλη και μεγάλο τατού στο μπράτσο , η υπηρεσία ανακοίνωσε τα πάντα εκτός κώλου και ότι η κοπέλα δεν βιάζεται καθόλου(πράγματι)και ότι δεν χτυπάει πόρτες(πράγματι). Μετά στο δωμάτιο διαπίστωσα ότι έχει επίσης τατού χαμηλά στην μέση και κάτω από τον σβέρκο τα οποία στο σαλονάρισμα δεν φαίνονται λόγω μαλλιών το ένα και λόγω εσωρούχων το άλλο , επίσης διαπίστωσα ότι έχει ωραία μεγαλούτσικη ρόγα.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα. Μετά από μερικά λεπτά ήρθε στο δωμάτιο , μπαίνοντας μου έφερε και μια καραμέλα ζελεδάκι... Μιλήσαμε λίγο (ελάχιστα ελληνικά , μετριότατα αγγλικά) είπε ότι είναι Ρωσίδα βέβαια κατά 99% Μολδαβή και ότι είναι 27 ετών . Κάθισα στην άκρη του κρεβατιού και ήρθε μπροστά μου , με αγκάλιασε και άρχισε να μου χαϊδεύει τον πούτσο , χούφτωνα το κωλαράκι της , της έβγαλα το σουτιέν και άρχισα να φιλάω τα βυζιά της και τις ρόγες της μου μεγάλωσαν αμέσως , της έβγαλα και το στρίνγκ και έμεινε μόνο με τις ζαρτιέρες . Την γύρισα ώστε να είναι πλάτη σε εμένα και να κοιτάει τον καθρέπτη και έγλυψα λίγο το μουνάκι της .

Ξάπλωσα στο κρεβάτι και με καβάλησε , τριβόταν για αρκετή ώρα πάνω στον πούτσο μου ενώ ανταλλάζαμε γλωσσόφιλα , μου έγινε τούμπανο ενώ λίγο ήθελε να μπει ο πούτσος μου στο μουνάκι της. Την κατέβασα και την έστησα ανάσκελά , κατέβηκα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , της άρεσε αρκετά τουλάχιστόν από ότι κατάλαβα από τις αντιδράσεις της αλλά και από τα υγρά που κατέβασε, όσο την έγλυφα μου τράβαγε τα μαλλιά μου και τσίμπαγε τις ρόγες της. Σταμάτησα και ξάπλωσα , αφού για λίγο με φίλησε στο στήθος κατέβηκε αμέσως χαμηλά ανάμεσα στα πόδια μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα χωρίς χέρι βαθιά και υγρή , γενικά πάρα πολύ καλή πίπα ενώ έκανε και πέρασμα από αρχίδια .

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με αυτή από πάνω μου ανάποδα , είχε πιάσει με τα χέρια της τα μαλλιά της και ανεβοκατέβαινε πάνω κάτω στον πούτσο μου ενώ εγώ τα έβλεπα από την καθρέπτη τα βυζάκια της να πηγαίνουν και αυτά με την σειρά τους πάνω κάτω , αλλαγή στάσης με αυτήν ανάσκελα , βαθιές διεισδύσεις και καλός ρυθμός αφού σχεδόν αμέσως συντονιστήκαμε , τρίτη και τελευταία στάση στα τέσσερα , πολύ καλό στήσιμο , δυνατό πισωκολλητό και αρκετά σκαμπιλάκια στα κωλομάγουλα της ήταν το σκηνικό το όποιό φάνηκε ξεκάθαρά ότι γούσταρε . Σταμάτησα της είπα να να ξαπλώσει πάλι ανάσκελα , ανέβηκα από πάνω της έβγαλα το προφυλακτικό και της έδωσα τον πούτσο μου στο στόμα της , πάλι καλό γλείψιμο ενώ μίας και είχα εγκλωβίσει με τα πόδια μου τα χέρια της της έκανα για λίγο και mouth fucking…στην συνέχεια της ελευθέρωσα τα χέρια της , έπιασε τον πούτσο μου τον έπαιζε ενώ είχε βγάλει την γλώσσα της έξω και περίμενε καρτερικά να την χύσω , συνέχισε να με μαλακίζει μέχρι που έχυσα στο πρόσωπο της , αυτή πήγαινε τον πούτσο μου πέρα δώθε σε όλο της το πρόσωπο , μόλις την έχυσα και έχοντας όλη της την μάπα με τα χύσια μου άρπαξε τον πούτσο μου στο στόμα της και στράγγιξε μέχρι και την τελευταία σταγόνα , βασικά ότι είχε μείνει...

Σηκώθηκε πλύθηκε , φόρεσε τα εσώρουχα της και έφυγε , μου είπε ότι θα δουλεύει πρωινά εδώ και απογεύματα στο Φωκαίας 27 . Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από 20 λεπτά , καμία βιασύνη από την κοπέλα (όπως είπε η υπηρεσία δηλαδή στο σαλόνι , βασικά κατά λέξη είπε δεν βιάζεται καθόλου στο δωμάτιο γιατί είναι ακόμη άμαθη...οπότε τρέξτε να την πάρετε πριν μάθει χα χα χα)φοβερή πίπα , πάρα πολύ καλή συμμετοχή δεκτικότατη θέλει να σε ευχαριστήσει ενώ τα παίρνει και στην μάπα , από τις καλύτερες καταθέσεις μου τον τελευταίο καιρό αλλά και γενικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Τάνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.629
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού