Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116875
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στην διαρκεια συνατησης εβαλα 6 ωρες διοτι το συστημα δεν με αφηνε να βαλω 24ωρες που ειχε η διαρκεια του ραντεβου με τα κοριτσια.

Μετα το 3ωρο duo που εκανα με Ναγια και Βερονικα οπως ειχα γραψει και στην κριτικη μου το επομενο ραντεβου με τις κοπελες θα ηταν για περισσοτερες ωρες . Μετα απο συμφωνια με τις κοπελες για την ημερομηνια και σε ολα τα θεματα κανονισαμε ενα 24ωρο ραντεβου για το σ/κ 3-4 Δεκεμβριου . Εκλεισα σουιτα σε πενταστερο ξενοδοχειο στον Λαιμο Βουλιαγμενης για 3 ατομα (δικλινο κρεβατι στο κυριος δωματιο και μια σοφιτα που πας με εσωτερικη σκαλα με ενα μονοκλινο κρεβατι , σαν μικρο δωματιο).
Συναντησα τις κοπελες το Σαββατο σε σημειο που τις βολευε την ωρα που συμφωνησαμε και με το αμαξι μου πηγαμε στο ξενοδοχειο (check in 3 το μεσημερι) . Παραγγειλαμε απο room service κατι να φαμε , κοουβεντουλα , τσιγαρακι (μονο εγω και η Ναγια και στο μικρο μπαλκονι διοτι απαγορευται εντος δωματιου), ντουζακι , χαλαρωμα και ξεκινησαν οι δυο πρωτοι γυροι . Στον πρωτο γυρο τιμησα τα μουνακια τους και με την σειρα τους τιμησαν τον πουτσο μου με τα στοματα τους . Τελειωσα στο στομα της Βερονικας με την Ναγια να μου γλυφει τα αρχιδια . Ντουζακι και μετα απο λιγη ωρα κουβεντουλε αρχισε ο δευτερος γυρος, τα κοριτσια αρχισαν να γλυφονται μεταξυ τους και εγω τσιμουκωνα ποτε την μια και ποτε την αλλη , μετα εκανα περα την Βερονικα , εβαλα στα τεσσερα την Ναγια και μπηκα στο κωλαρακι της οπου και τελειωσα .
Μετα απο τους δυο γυρους καναμε ντουζακι και τα κοριτσια φοροντας διαφορα εσωρουχα που ειχαν μαζι τους βγαλαμε πολλες φωτο σε ολα τα μερη της σουιτας .
Κατα τις 10 το βραδυ πηγαμε για φαγητο σε εστιατοριο κοντα στο ξενοδοχειο και κατα της 12 γυρισαμε στο ξενοδοχειο οπου εγιναν αλλοι 2 γυροι . Στον πρωτο εγω ξαπλωμενος με την Βερονικα απο πανω στο στομα μου να την γλυφω και η Ναγια πισω της καβαλα στον πουτσο μου μεχρι που τελειωσα μεσα της . Ντουζακι χαλαρωμα και μολις ενιωσα και παλι δυνατος αρχισε ο δευτερος γυρος . Η Ναγια αρχισε να γλυφει την Βερονικα ενω εγω την τσιμπουκωνα , μετα εβαλα στα τεσσερα την Βερονικα και μετα απο αρκετο σφυροκοπημα τελειωσα μεσα της .
Η ωρα ειχε παει 3:30 ξηερωματα Κυριακης εγω δεν αντεχα αλλο και πηγα για υπνο στην σοφιτα . Αφησα τα κοριτσια να βγαζουν selfies μπροστα στον μεγαλο καθρεφτη του δωματιου . Τα τρελλοκομεια θελανε να κατεβουνε και να βγαλουν γυμνες φωτο διπλά στο Χρισουγεννιατικο δεντρο που ηταν στην reception του ξενοδοχειου !!!!!! Μου ειπαν οτι κοιμηθηκαν κατα τις 4:30 μια ωρα μετα απο εμενα .
Την αλλη μερα με δυσκολια σηκωθηκαμε κατα τις 10 το πρωι και πηγαμε για πρωινο . Η Βερονικα μου ζητησε και την εβγαλα μερικες φωτο στην πισινα του ξενοδοχειου . Ανεβηκαμε στο δωματιο κατα τισ 11 και εαν και θελαμε ολοι να ξανακοιμηθουμε μαζεψαμε τα πραγματα μας και στις 12 καναμε check out και φυγαμε .
Περασα υπεροχα , τα κοριτσια ειναι φανταστικα , για ενα σ/κ ξεχασα οτι προβλημα με απασχολουσε και ηταν μια απο τις καλυτερες εμπειριες της ζωης μου (μεχρι την επομενη φυσικα) !!! Δεν μετανιωσα ουτε για ενα ευρω απο αυτα που εδωσα και μολισ μπορεσω το ραντεβου αυτο θα επαναληφθει !!! Να ειστε καλα κοριτσια μου και τα ξαναλεμε συντομα !!!! ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2016
Διάρκεια
6 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.820
Πόντοι:
1.661
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Veron99, sotis25, manos230 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2016
ετσι απο περιεργεια ρε μεγαλε, ποσα χαλασες για το 6ωρο??? φανταζομαι 4ψηφιο αριθμο
06 Δεκεμβρίου, 2016
Πόσα έδωσες αν επιτρέπεται ;
06 Δεκεμβρίου, 2016
Μεγάλε μπράβο και άξιος, αλλά δε μας είπες πόσο πήγε το μαλλί????
06 Δεκεμβρίου, 2016
respect ρε αλανι! Καπέλο

εσεις που ρωτατε, τι σας νοιαζει ποσα εδωσε?
οσα και να δωσε μεγεια του με χαρα του!
εκανε το κουμαντο του, τελος!
06 Δεκεμβρίου, 2016
Γράφουμε για να ενημερώνουμε. Η τιμη για οποιοδήποτε ραντεβου ειναι μια σημαντική πληροφορία. Ο φίλτατος συναγωνιστης μας ενημερώνει για πράγματα που λιγο πολυ γνωρίζουμε καθώς και οι δυο κοπέλες εχουν πλήθος αξιολογήσεων. Δεν θα πω οτι πρόκειται περι αυτοδιαφήμισης αλλα αξίζει να ενημερωθεί το κοινό για κατι που θελει να μάθει. Άλλωστε καθε σχόλιο ως τωρα ζητά αυτή τη πληροφορία.
06 Δεκεμβρίου, 2016
μαλλον εφοπλιστης πρεπει να εισαι $$$$
06 Δεκεμβρίου, 2016
Το κόβω χοντρικά κοντά στο 3.000χιλιαρο.. Αλλά αφού γούσταρε εμάς μας περισσεύει..
06 Δεκεμβρίου, 2016
Στο Margie πηγές ; ποσό πήγε για το βράδυ ?
06 Δεκεμβρίου, 2016
Για €2.000 x 2 το βλέπω το μαλλί. Να'σαι καλά να τα χαίρεσαι παίκτη!
07 Δεκεμβρίου, 2016
σε ένα σάιτ για σεξ με πληρωμή, το να μην αναφέρεται η τιμή σε μία κριτική (ειδικά αν είναι ιδιαίτερη περίπτωση όπως αυτή) είναι σημαντικότατη έλλειψη κατά τη γνώμη μου...
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2