Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μολις τελειωσε το ραντεβου με τη Θεα πηγα στον Αγ. Σπυριδωνα και αναψα ενα κερι για να υμνησω το Θεο που με εκανε αντρα και εκανα ερωτα με τετοια γυναικα.

Ματαρες, χειλη προκλητικα, μαλλια μακρια, ισια, ξανθια, προσωπο που σε στοιχειωνει σε ολη την υπολοιπη ζωη σου και σωματαρα. Η Βαλερια ειναι απο τις γυναικες εκεινες που τις βλεπεις στο δρομο και σου γαμανε τη μερα απο την αποψη οτι δεν μπορεις να συγκεντρωθεις στις δουλειες σου και θελεις να τα παρατησεις ολα.

Γλωσσιδια, πιπα ακαπελα, ρουφηγμα βυζιωνε και να γαμαω σαν να μην υπαρχει αυριο. Το δερμα της να γυαλιζει κατω απο το φως του δωματιου και εγω να πλησιαζω τα χειλη της να τα φιλαω και να τα ξαναφιλαω. Τον κωλο της τον εφαγα οπως και τις μπουταρες της.

Την βαζω πανω απο το κεφαλι μου, ωστε το ζουμερο μουνακι της να ειναι στο στομα μου και αρχιζω να γλυφω. Την ειχα γραπωσει και δεν μπορουσε να μου φυγει. Ενοιωθα τους σπασμους της και εγω να γλυφω σαν μανιακος. Η Βαλερια να εχει γυρισει το κεφαλι της και να πεταει τα μαλλια της πισω,σαν χαιτη αλογου, και οι ακρες των μαλλιων της να ακουμπανε ξυστα το κορμι μου. Ανατριχιασε μεχρι και η κωλοτρυπιδα μου.

Καθησε στην ακρη του κρεβατιου με τα ρουχα της, καπνιζοντας και εγω γυμνος καθημενος σε ενα καναπε κοκκινο να τον παιζω μπροστα της. Κοιταζομστε στα ματια, ακουμπουσε τα χειλη μου με τα χερια της, εγω να τον παιζω (πως δεν τον ξεκολλησα το πουλι μου απο την καυλα), κλεινω τα ματια μου και ακουμπησε αργα και βασανιστικα τα υγρα της πλουσια χειλη στο στομα μου, να μου λεει καπνισε και εσυ (ευχαριστω δεν καπνιζω) και να χυνω διπλα στα τακουνια της.

Κλειστε τα συνορα μην πεταξει το ουρι του παραδεισου ..... ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, George Mitsibonas, shaGuar και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2016
Υπουργε μου, τα ρέστα μου! Πάντα τέτοια. Προσκύνημα
05 Δεκεμβρίου, 2016
Μπορεις να μοιραστεις στοιχεια επικοινωνιας?
05 Δεκεμβρίου, 2016
(πως δεν τον ξεκολλησα το πουλι μου απο την καυλα)

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
υποθετω πως περασες καλα , ε?
μπραβο ρε μαν παντα τετοια
07 Δεκεμβρίου, 2016
Η Βαλερια ειναι πραγματικα μια πανεμορφη κοπελα. Το τηλεφωνο της μου το εδωσε μεσω πμ. Ποσο θελω να φιλησω τα ζουμερα χειλακια της ξανα.
07 Δεκεμβρίου, 2016
Μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο της?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5