Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 76471
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι φωτογραφιες της Πενυς ηταν αυτο που με εκανε να αποφασισω να τη δω, μιας και κριτικες δεν υπαρχουν ακομα. Εχω την εντυπωση πως απο κοντα ειναι πολυ καλυτερη αρα οι φωτο την αδικουν.
Η συναντηση εγινε σε κεντρικο ξενοδοχειο της Αθηνας. Ευκολο ραντεβου, τηλεφωνητρια πολυ εξυπηρετικη με καυλωτικη φωνη. Αν και με ρωτησε αν θελω να δω και καποια αλλη κοπελα και ηταν ετοιμη ακομα και να μου περιγραψει ολα τα προγραμματα, εγω απλα ηθελα Πενυ!
Ηρθε στην ωρα της. Εντυπωση κανει το σωμα της ντυμενο με γκρι πολυ κολλητο παντελονι, γοβες ψηλοτακουνες και μαυρο κολητο ζιβαγκο! Σωματαρα πριν γθυθει.
Ενυπωση κανει επισης και η καλλιεργεια της και ο τροπος που μιλαει. Εμενα με εκανε να αισθανθω οτι με ηξερε πολυ καιρο. Ενιωσα ανεση και σε φερνει κοντα της με το δικο της τροπο.
Υστερα απο ενα πεταχτο φιλι μπηκε στο μπανιο και σε 5 λεπτα με το που βγηκε εξω αρχισε να με γλωσσοφιλαει με μανια! Τα φιλια της αλλο πραγμα. Σκετη καυλα!
Πιπα απο τις παρα πολυ καλες Υγρη και βασανιστικα αργη! Της ψιλοεγλυφα το μουκακι της ενω εχωνα δακτυλουμπα το οποιο της αρεσε παρα πολυ. Υγρη και σκετη καυλα την πηρα ιεραποστολικα, πισωκολλητα ολες τις στασεις! Απο τα πολυ δυνατα γαμησια η Πενυ. Ολο βογγητα που σε καποια φαση ενοιωσα αβολα λογω του οτι δεν μου αρεσει να μας ακουν ετσι τα διπλανα δωματια.
Το τελος ηρθε στο στομα της πραγμα που το γουσταρε τρελα! Φτυσιμο κλασσικα στην πετσετα και περισσοτερο σοσιαλ. Ο δευτερος γυρος ηταν με πολυ πιπα και απ’ολα. Μου αφησε τις καλυτερες ενυπωσεις. Και για αυτο την εχω παρει δυο φορες.
Συγνωμη μαγκες που δεν ανεβασα την πρωτη αλλα ηξερα οτι η δευτερη θα γινει πολυ συντομα και απλα το κανω τωρα!
Καλα να περναμε ολοι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
8.685
Πόντοι:
2.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού