Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 20 10
Call-Girls 21440
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δὲν παρακολουθῶ συχνὰ τὶς ἀφίξεις τῶν νέων tour. Τὴν 17ην τοῦ περασμένου μηνὸς ὁ καλὸς φίλος Jedi7 μὲ ἐνημέρωσε γιὰ ἕνα ἄρτι ἀφιχθὲν κομμάτι ἀπὸ τὸ Glamour, τὸ ὁποῖο συνδυάζει καμπύλες μὲ μεγάλο στῆθος: τὴν Joly. Τελικὰ ὁ κ. Jedi7Καπέλο τὴν συνάντησε ἐκεῖνες τὶς ἡμέρες. Τοῦ εἶμαι ευγνώμων γιὰ τὶς πληροφορίες ποὺ μοὺ ἔδωσε.

Τηλεφώνησα νωρὶς καὶ ὅρισα ραντεβοῦ γιὰ τὸ απόγευμα σὲ ξενοδοχεῖο στὸ Κέντρο, μιᾶς καὶ ἡ κοπέλα ἔχει ζήτηση. Ἄψογη ἡ συνεννόηση μὲ τὸ γραφεῖο.

Φθάνω, λοιπόν, στὸ hotel νωρίτερα, ἀνάβω τὸ κλιματιστικὸ, κάνω μπάνιο καὶ ξαπλώνω στὸ κρεβάτι. Τηλεφωνῶ στὸ γραφεῖο γιὰ νὰ ἐπιβεβαιώσω τὸ ραντεβοῦ, ὅπως μού ζητηθηκε. Μὲ ενημέρωσαν ὅτι ἡ Joly θὰ ἀργοῦσε 15 λεπτά. Ὅπερ καὶ ἐγένετο. Ἤλθε στὴν ὥρα της. Ἀνοίγω τὴν πόρτα καὶ βλέπω ἕνα γλυκὸ κορίτσι νὰ μὲ ρωτάει ἄν μπορεῖ νὰ περάσει. Φοροῦσε ἕνα λεπτὸ μαῦρο ὁλόσωμο φόρεμα, ἀπὸ πάνω χοντρὸ μπουφάν, στὰ πόδια μποτάκια καὶ στὴν κεφαλὴ παρόμοιο σκοῦφο μὲ τῶν photos. Ἔκανε κρύο ἔξω. Εἶναι στὸ ὕψος κοντὰ στὸ 1,60m• λίγο κοντούλα δηλαδή. Ἡλικιακά τὴν ἔκανα λίγο πάνω ἀπὸ τὰ 25. Ἔχει στρογγυλὸ καὶ γλυκὸ πρόσωπο, πράσινα ὅμορφα μάτια καὶ μακριὰ σκοῦρα μαλλιά. Μὲ τὸ χαμόγελό της καὶ τὶς πρῶτες κουβέντες ποὺ ἀλλάξαμε, ἔσπασε γρήγορα τὸν πάγο. Ἀφήνει τὴν τσάντα της στὸ κομοδίνο καὶ βγάζει τὸ μπουφάν της. Ἔρχομαι δίπλα της καὶ τῆς ζητῶ νὰ τὴν γδύσω. Κατεβάζοντας τὸ φερμουὰρ τοῦ φορέματος, δίνοντας ἀπὸ μέρους μου φιλιὰ στὸν λαιμό, ἀρχιζει σιγά-σιγά νὰ ἀποκαλύπτεται τὸ πλούσιο στῆθος ἔντὸς τοῦ στηθοδέσμου καὶ ἡ ἁπαλὴ καθαρὴ πλατούλα της. Συνεχίστηκε μπαλαμούτσιασμα ἔνθεν κακεῖθεν, ὥσπου ἡ Joly ἀνοίγει τὸ παντελόνι μου καὶ βάζει τὸ χέρι της στὸ ἐσωτερικό. Μού βγάζει τὸ παντελόνι κὶ ἐγὼ ἀφαιρῶ τὸ σουτιέν της. Ἔχει πολὺ καλὸ 3άρι στητὸ στῆθος (κοινῶς ΒΥΖΑΡΕΣΈρωτας) μὲ μεγάλες θηλές. Στὴν ἁφὴ εἶναι τέλειο. Ἀπὸ τὴν ἀσκούμενη πίεση μοὺ φάνηκε ὅτι ἐμπεριέχει μικρὸ ἔκθεμα, ἀλλὰ δὲν παίρνω ὅρκο ὅτι εἶναι ψεύτικο. Κατόπιν βγάζει τὸ φόρεμα καὶ μένει μὲ τὸ στιγκάκι καὶ τὶς μαῦρες ζαρτιέρες. Ξαπλώνει μπρούμυτα στὸ κρεβάτι θέλοντας νὰ τὰ ἀφαιρέσω. Στὴ θέα τῶν ὀπισθίων ἔμεινα στήλη ἄλατος. Νὰ τονίσω ὅτι ἡ Joly εἶναι ἐλαφρῶς πιὸ ἀδύνατη ἀπὸ τὴν εἰκόνα τῶν φωτογραφιῶν, ἀλλὰ διατηρεῖ τὶς καμπύλες της. Ὁ κῶλος της εἶναι ἔργο τέχνης: στρογγυλὸς καὶ προκλητικόςΓλώσσα. Βέβαια, ὄχι τόσο πεταχτὸς στὸ στῦλ τῆς Kim Kardashian, ἀλλὰ εἶναι σκέτος πειρασμός. Πρόκεται γιὰ «καλλίγλουτον» κόρη. Οἱ δὲ μηροί της προσφέρονται γιὰ μπόλικο χούφτωμαΜατάκι. Κολάζει καὶ ἅγιο, πόσο μᾶλλον ἕναν λάγνο ἀπὸ τὸν Οἶκο τῶν Βοργία. Ἐμφανισιακὰ δύσκολα θὰ βρεθεῖ ἄτομο νὰ δυσαρεστηθεῖ.

Τῆς ζήτησα νὰ πάει στὸ μπάνιο. Ἀπήντησε ὅτι εἶχε κάνει νωρίτερα, κάτι ποὺ τὸ διαπίστωσα ἀφοῦ εὐωδίαζε ἡ ἀναπνοὴ καὶ τὸ σῶμα της. Ἡ κοπελιὰ εἶναι συνεχῶς σὲ χαρούμενη διάθεση καὶ δειχνει ὅτι δὲν θέλει νὰ μοὺ χαλάσει χατίρι. Ἀπὸ ἀγγλικὰ μιλάει τὰ βασικά. Μπορεῖς νὰ συνεννοηθεῖς. Σὲ ἄλλα θέματα χρησιμοποιήσαμε τὴν παγκόσμια γλῶσσα τοῦ σώματος καὶ δὲν ἦταν ἀπαραίτητο τὸ translate τοῦ κινητοῦ. Εὐγενέστατη καὶ χαμογελαστή, σὰν νὰ τὴν γνώριζα καιρό, σὰν νὰ ἤμουν μὲ τὸ κορίτσι μου. Ἔχει καλοσχηματισμένα πόδια μὲ περιποιημένα πέλματα. Ἐξαιρετικά ἁπαλὴ ἐπιδερμίδα μὴ ἔχουσαν σπῖλον ἤ ῥυτίδα. Στὴν κοιλιακὴ χώρα ἔχει μία τίγρη σὲ τατουάζ, στὸν δὲ ὀμφαλό piercing σὲ μέγεθος καρφίτσας.

Ξαπλώνουμε κὶ οὶ δύο γυμνοί στὸ κρεβάτι καὶ ἀνταλλάσουμε χάδια καὶ φιλιὰ μὲ γλῶσσα. Ἐγὼ ἀρχίζω νὰ παίζω μὲ τὸ στῆθος της, ἐνῷ αὐτὴ ἔπαιζε μὲ τὸ ἡμίστητο πέος μου. Τότε ἄρχιζω νὰ φιλῶ καὶ νὰ περιποιούμαι τὶς θηλές τηςΜεγάλο χαμόγελο, οἱ ὁποῖες ἦταν ἤδη ἐρεθισμένες. Ὅσο πιὸ πολὺ τὶς θήλαζα, τόσο αὐτὴ ἔβγαζε ἀναστεναγμούς, γεγονὸς ποὺ μοὺ ἔβαζε φωτιά στὰ σωθικά. Κατεβαίνω παρακάτω γιὰ νὰ ἀσχοληθῶ μὲ τὰ ἀπόῤῥητά της. Τὸ αἰδοῖο της εἶναι πεντακάθαρο, μοσχομυρωδάτο καὶ καλοσχηματισμένο. Ἐπιδόθηκα σὲ ἀργὴ αἰδοιολειχία, τὴν ὁποία ἤθελα νὰ παρατείνω γιὰ πολλὴ ὥρα. Τρομερὴ αἴσθηση. Ἡ δὲ Joly ἔδειχνε ἐξίσου ἐνθουσιασμένη βγάζοντας μικροὺς ἀναστεναγμούς. Βάζοντας δάκτυλο στὸν κόλπο της, διαπίστωσα τὴν στενότητα τοῦ σημείου. Παράλληλα, ἐπιχείρησα νὰ βάλω τὸν δείκτη μου στὸν πρωκτό της. Ἦταν μὲν δεκτική, ἀλλὰ γιὰ λίγο μὲ ἄφησε. Διαπίστωσα κὶ ἐκεῖ στενότηταΧαμόγελο. Σηκώνομαι ὄρθιος καὶ αὐτή φιλάει καὶ δαγκώνει τὶς θηλές μου, κατεβαίνει στὴν κοιλία μου καὶ μετὰ ξεκινᾶ νὰ περιποιείται τὴν βάλανο. Ἀφοῦ ἐπιτυγχάνεται ἡ στύση ἀρχίζει τότε νὰ κάνει ἕνα ὀνειρικὸ στοματικό, τὸ ὁποῖο δὲν ἤθελα νὰ τελειώσειΝαι!. Περιποίηση καὶ φτύσιμο τοῦ μορίου, καθὼς καὶ τῆς γύρω περιοχῆς. Ἔκανε παράλληλα ἄνετο deepthroat. Λίγο ἀκόμα καὶ θὰ τελείωνε ὁ πρῶτος γῦρος. Σταματῶ, ἀναστενάζοντας ἀπὸ ἡδονή, μού φόρεσε προφυλακτικὸ καὶ πέφτουμε στὸ κρεβάτι γιὰ τὴν μάχη. Πρώτη στάση μὲ ἱεραποστολικό. Ἐξαιρετική ἡ αἴσθηση τοῦ αἰδοίου τῆς κοπέλας, εἰδικὰ ὅταν τὴν λύγισα καὶ ἔφερα τὰ πόδια της κοντά στὸ πρόσωπό της. Κάθε τόσο ἄνταλλάσαμε φιλιὰ καὶ τὴν ἔνιωθα σὰν γκόμενα μου. Ἀλλαγὴ στάσης σὲ ἵππον καὶ ἀναβάτην, cow girl κατὰ τὸ κοινῶς λεγόμενο. Ἐδώ εἴχα τὴν εὐκαιρία νὰ πασπατεύω τοὺς μηροὺς καὶ τὸ στῆθος της, τὸ ὁποῖο ἔφερνε καὶ στὸ πρόσωπό μου. Σὲ ὅλες τὶς στάσεις συμμετεῖχε καὶ ἔδειξε νὰ τὸ ἀπολαμβάνει καὶ ἡ ἰδία.

Κατόπιν, κατεβαίνουμε ἀπὸ τὸ κρεβάτι, πετάω τὸ σκουφάκι καὶ ἡ Joly γονατίζει καὶ μοὺ κάνει ἰσπανικό, πρὶν ἐπιδοθῶ σὲ ἕνα ἐξεζητημένο mouthfoucking. Πάλι μὲ ἔστειλε στὸν ἕβδομο οὐρανό. Κάθομαι στὴν πολυθρόνα, πέρασμα νέου προφυλακτικοῦ καὶ ἡ κοπελιά ἀνεβαίνει γιὰ νέα στάση. Μετὰ ἀπὸ λίγο περνάει τὶς χεῖρες της γύρω ἀπὸ τὸν ὦμο μου καὶ τὴν σηκώνω, ὥστε νὰ τὴν πηδήξω στὸν ἀέρα. Πηγαίνω μπροστά στὸν καθρέπτη καὶ ἀμφότεροι ἀπολαμβάνουμε τὴν θέαΈρωτας. Οἱ ὑπόλοιπες στάσεις τῆς συνουσίας ἐξελίχθησαν στὴν κλίνη. Κύριοι, ἀναφέρω μόνο ὅτι εἶναι τρομερὴ ἡ θέαση τῶν ὀπισθίων της στὶς στάσεις doggy και reverse cowgirl. Ἐπειδή συχνὰ ἄλλαζα position μὲ ἀποκαλοῦσε «crazy man». Τὸ τέλος ἤρθε σὲ στάση μὲ τὴν Joly ξαπλωμένη ἀνάσκελα, ἔχοντας τὸ ἀριστερό της πόδι πάνω ἀπὸ τὸ χέρι μου. Ἤμουν μέσα της ἀρκετὴ ὤρα αὐξάνοντας τὴν ἔνταση τῶν διεισδύσεων, ἐνῷ ἡ Joly ἔβγαζε μικροὺς ἀναστεναγμοὺς καὶ μετὰ κραυγὲς τὶς ὁποῖες ἐνδεχομένως νὰ ἄκουσαν ἄτομα ἔξωθεν τοῦ δωματίου. Ὅταν ἔφθασε τὸ τέλος καὶ ξέροντας ὅτι προσφέρει CIF, ἔρχομαι νὰ καταθέσω στὸ πρόσωπό της. Αὐτὴ ἔβαλε τὰ χέρια μπροστὰ στὰ μὰτια (προφανῶς μὴν χαλάσει τὸ μακιγιάζ). Τὸ ἀπελευθερωμένο σπέρμα τὴν πέτυχε στὴν μύτη, τὸ μάγουλο, τὸ σαγόνι καὶ τὸν λαιμό. Εἴχαμε βέβαια καὶ ἕνα μικρὸ «ἀτύχημα»: κάποιες σταγόνες τὴν πέτυχαν στὴν ἄκρη τῶν μαλλιῶνMoney Mouth. Εἴπα μέσα μου ὅτι θὰ μὲ ἔβριζε, ἀλλὰ δὲν ἔκανε κάτι τέτοιο. Τὴν πείραξε, ὅπως κατάλαβα, διότι θὰ ἔπρεπε νὰ λουσθεῖ.

Φεύγουμε γιὰ τὸ μπάνιο. Μπαίνει ἡ Joly στὴν ντουζιέρα καὶ καθαρίζει τὸ σπέρμα. Ἐγώ ἱδρωμένος θαυμάζω το καλλίγραμμο σῶμα της καὶ ἑστιάζω πάντα στοὺς γλουτούς της. Τῆς δίνω τὴν πετσέτα μόλις βγαίνει καὶ μπαίνω μέσα. Κατόπιν, πήγαμε καὶ ξαπλώσαμε ξανὰ στὸ κρεβάτι γιὰ μικρὸ χαλάρωμα. Εἴδα στὸ ρολόι ὅτι εἴχαμε 20 λεπτὰ ἀκόμη. Ὁ δεύτερος γῦρος ξεκίνησε πάλι μὲ τὴν διαστημικὴ πίπα της, γεγονός ποὺ δὲν ἄργησε νὰ ὁδηγήσει σὲ στύση τὸ ὅργανο. Στάση 69 ὥστε νὰ ἀνταποδώσω. Ἀκολούθησε ἐναλλαγή τριῶν στάσεων. Τὸ τέλος ἤρθε μὲ ἱεραποστολικὸ καὶ ἐκσπερμάτωση μέσα της. Ξανὰ μπάνιο, ἀποχαιρετισμὸς μὲ φιλὶ καὶ ὑποσχέσεις γιὰ ἐπανάληψη τῆς συνεύρεσης στὸ ἐγγὺς μέλλον.

Συνοψίζοντας κύριοι: Η Joly εἶναι μία φιλικὴ καὶ πρόσχαρη κοπέλα. Τσαχπίνα, χαρούμενη καὶ ἐρωτικὴ ὅσο πρέπει. Μὲ τὴν εὔθυμη διάθεσή της αἰσθάνθηκα ἀμέσως τρομερὴ οικειότητα. Συμμετέχει καὶ ἱκανοποιεῖ τὸν πελάτη. Μαζί μου ἔπαιξε καθαρὰ σὲ GFE φάση. Ἐπειδη τὴν ζόρισα σὲ κάποιες φάσεις, εἰκάζω ὅτι μπορεῖ νὰ ἀνταποκριθεῖ καὶ σὲ PSE. Ἔχει καμπύλες καὶ μεγάλο στῆθος. Τὴν προτείνω ἀνεπιφύλακτα. Ὅσοι βέβαια θέλουν μοντέλα ἤ ἀδύνατες, ἄς κοιτάξουν ἀλλοῦ.
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Borgia21
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
11.230
Πόντοι:
18.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, κωλο-γερος, spipis71 και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2016
Άξιος φίλε! Καπέλο
Εύγε για την ωραία κριτική! Πάντα τέτοια όμορφα σου εύχομαι! Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
05 Δεκεμβρίου, 2016
Εύγε κύριε Βοργια για την εμπειρία! Πολύ ωραία γραφή επίσης. Καπέλο Εύχομαι υγεία και πάντα το σπαθί κοφτερό για περισσοτερες, ανάλογες μαχες στο μέλλον. Χαμόγελο
05 Δεκεμβρίου, 2016
Εύγε, κύριε, διά το περιεκτικόν και καλλίγραφον του πονήματος! Καπέλο
05 Δεκεμβρίου, 2016
Μια καλογραμμένη κριτική τόσο σε ύφος όσο και σε περιεχόμενο. Το τερπνό μετά του ωφέλιμου!
05 Δεκεμβρίου, 2016
@popov
@zebu
@bliz
Σας ευχαριστώ φίλοι μου!
Καπέλο
06 Δεκεμβρίου, 2016
Έχουμε επίπεδο κύριοι..... δεν πηδάμε απλά...... Δεν είναι μπουρδέλο το site...Ναι!
06 Δεκεμβρίου, 2016
Τιτανοπελώριομεγιστο respect για την αναλυτική παρουσίαση και την κριτική στο σύνολό της! Ναι!Ναι!Ναι!
07 Δεκεμβρίου, 2016
@Nick1000
@filos78

Αποτελεί ιδιαίτερη τιμή ο έπαινος απο δύο εκ των πιο εγγραμάτων χρηστών του site.
Καπέλο
09 Δεκεμβρίου, 2016
Ωραίος μαν, πάντα τέτοια!
10 Δεκεμβρίου, 2016
Συγχαρητήρια φίλε. ΩΡΑΙΟ. Πολλούς ψαλμούς διαβάζεις ...
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2