Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη απόγευμα στις 18.15(βέβαια σε δωμάτιο πέρασα στις 19.00) , χτύπησα το κουδούνι μου άνοιξε η υπηρεσία και αφού με πέρασε στο σαλόνι με ρώτησε αν ξέρω κάποια κοπέλα , της απάντησα την Κάρλα , μου απάντησε ότι η Κάρλα σχόλασε(πράγματι λίγο μετά έφευγε)και ότι περιμένουν την Κατρίν. Μετά από μερικά λεπτά ήρθε η Κατρίν και γρήγορα γρήγορα πήγε να αλλάξει όσο μαζευόταν ταυτόχρονα και ο κόσμος στο σαλόνι. Σε επίμονη ερώτηση συναγωνιστή(μιας και η ίδια δεν έλεγε)η υπηρεσία απάντησε ότι η κοπέλα κάνει όλα τα προγράμματα στα 20 ευρώ.
Πέρασαν δύο άτομα ,ήμουν ο τρίτος στην σειρά έτσι περίμενα. Η Κατρίν είναι μια ξανθιά κοπέλα με ενδιαφέρον πρόσωπο παχουλή με μπουτάρες και κωλάρα και 2,5-3άρια σιλικονάτα βυζια , έχει πίρσινγκ στον αφαλό και ένα μικρό τατού χαμηλά στο στομάχι , δηλώνει Τσέχα 25 ετών.
Μετά από κάνα 20λέπτο ελευθερώθηκε το ένα από τα δύο δωμάτια , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Έκανα το μπανάκι μου και περίμενα να έρθει. Πράγματι μετά από κάνα τέταρτο ήρθε στο δωμάτιο φέρνοντας μαζί της δυο προφυλακτικά και λάδι. Έβγαλε τα εσώρουχα της και κάθισε γονατιστή ανάμεσα στα πόδια μου ,μάζεψε τα μαλλιά της σε αλογοουρά ώστε να μην πέφτουν στο πρόσωπο της , χάιδεμα του πέους μου με το χέρι της και τρίψιμο των βυζιών της στον πούτσο μου ήταν όλα τα προκαταρκτικά .Τεντώθηκε έπιασε από το τραπεζάκι προφυλακτικό και το άνοιξε , της είπα ότι θέλω πίπα χωρίς αυτό. Οκ απάντησε , έσκυψε πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και ξεκίνησε πίπα , πίπα πάρα πολύ καλή με ενθουσίασε , βαθιά υγρή καθώς και παιχνιδάκια της γλώσσας στο πουτσοκέφαλο.
Πέρασμα προφυλακτικού , ανασηκώθηκα και ασχολήθηκα λίγο με τα βυζιά της , επιχείρησα να την φιλήσω και έστρεψε το κεφάλι ενώ ούτε να την γλύφουν θέλει... Δεν ρώτησε πως θέλω , απλά στήθηκε ανάσκελα και έβαλε λάδι στο μουνάκι της , καμία συμμετοχή ενώ λόγω του λαδιού ήταν σαν να γαμάω πηγάδι... Αλλαγή στάσης της είπα να στηθεί στα τέσσερα , στήθηκε αλλά καμπουριασμένη και με σχετικά κλειστά τα πόδια , τώρα η αίσθηση πάντως ήταν λίγο πιο καλή , συνεχίσαμε έτσι για κάνα 2λέπτο και της ζήτησα το κωλαράκι της , αμίλητη έπιασε το λάδι έβαλε λίγο στην κωλοτρυπίδα της και σε μία από τις 2-3 φορές που άκουσα την φωνή της ήταν όταν μου είπε σιγά σιγά... Παρόλο το λάδι μπήκα μέσα της με σχετική δυσκολία ενώ και οι διεισδύσεις μου πιο πολύ λόγω της στάσης της δεν ήταν βαθιές , συνέχισα για λίγο και της είπα να μου τον πάρει πίπα να τελειώσω και βγήκα από μέσα της. Αυτή δεν κατάλαβε και γυρίζοντας είχε πιάσει ήδη το άλλο προφυλακτικό για να μου το αλλάξει για να συνεχίσω να την γαμάω από μουνί , της είπα όχι πίπα να χύσω στο στόμα σου , μου είπε ότι δεν τα παίρνει στο στόμα , της πρότεινα βυζιά το σκέφτηκε λίγο και απάντησε θετικά . Μου είπε να ξαπλώσω , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε πάλι την καλή πίπα που κάνει , η αλήθεια είναι ότι έτσι όπως με ρούφαγε είπα να αφεθώ και να τελειώσω στο στόμα της αλλά είναι τόσο καλή κοπέλα που δεν ήθελα να το κάνω , της είπα ότι είμαι έτοιμος να τελειώσω , πήρα τον πούτσο μου στο χέρι μου και τον έστρεψα στα βυζιά της όπου και τα έχυσα , δεν σηκώθηκε αμέσως με την ρόγα του αριστερού της βυζιού χάιδευε το κεφαλάκι του πούτσου μου. Σηκώθηκε και πήγε να πλυθεί λέγοντας μου να μην πλυθώ για να μου φέρει χαρτί , της είπα ότι δεν πειράζει αφού θα έκανα μπάνιο.
Έκανε ένα γρήγορο καθάρισμα μίας και οι κοπέλες πάνε και πλένονται μετά μέσα στο δικό τους χώρο. Με ευχαρίστησε με καληνύχτισε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν τέταρτο , σε υπηρεσίες υστερεί τόσο από την Κάρλα όσο και από την Υβόννη τουλάχιστον σε αυτές που παίρνω εγώ , το λέω γιατί όλες οι κοπέλες του οίκου έχουν στο πρόγραμμα τους και το αυταρχικό όποτε εκεί δεν ξέρω τι κάνει. Είναι πολύ χαμηλών τόνων τουλάχιστόν στην συνεύρεση μας με δυνατό της σημείο την πίπα της , φιλιά και 69 δεν δέχεται , δεν πρέπει να κάνω σύγκριση με Κάρλα και Υβόννη γιατί υστερεί πάρα πολύ αλλά δεν ήταν και συνεύρεση του πεταματου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Κατρίν
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού