Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαρια απο Μολδαβια, κοντοπουτανο μελαχρινο κοριτσακι 24αρων χρωνων λεει, φορουσε ενα μαυρο σκιστο κορμακι, στη κοιλια
ομορφο προσωπακι μπαστυ γκομενακι, αφου εκανα μια μικρη τσαρκα δεν βρηκα κατι καλο και ξαναγυρησα,
τσατσα η ψιλη αγκουρο μαυρομαλα, αχωνευτη σκεφτηκα να μην ξαναγυρησω για παρτι της και μονο, αλλα δεν.
Προνομιακη τιμη 40€ για ακαποτο, πετσετουλα ειχε για ντουζακι που χρησημοποιηθηκε στην εξοδο.
Μασαζοκρεβατο μεσα στο δωματιο...δεν χρησημοποιηθηκε αν και σκεφτομουνα να την γαμισω εκει στα ορθια.
Η Μαρια μου αφησε λιγο χρονο και ηρθε μιας και δεν ειχε αλλον πελατη, βγαζοντας το κορμακι της αποκαληφτηκε το
σιλικονατο τουμπανο ορθιο λευκο βυζι της, πλαστικουρα ολε.!!! Δεχτηκε παρα πολλα προκαταρτικα απο μερους μου, την εβαλα
σε ολες τις στασεις να την ευχαριστηθω πριν ακουμπησει τον πουτσο μου με τα γυμνα της χειλη, με επαιξε και αυτη
λιγο με τα βυζια της, και πηρε τον γυμνο μου πουτσο στο στομα, αισθηση μετρια με πολυ δοντι και πολυ ντιπ, τον
επερνε αβιαστα μεσα στο λαρυγγι της προκαλοντας μου πονο, το μουνι της επαιξε με τα δαχτυλα μου χωρις παραπονα
περασε την καποτα με δικη μου προτροπη, ειχε ορεξη να συνεχισει,
κλασικες 3 στασεις απο πανω, στα 4αρα η κολαρα της απλωνει καλα, ιεραποστολικα οπου η λεκανη της με τα ποδια της
ορθια φτιαχνει εικονα μαγικη.!! η μουναρα της ανοιγει ωραια, την εχυσα μπρουμητα γιατι δεν εβλεπα φως,
σε αυτην την σταση χυνω και πρωην ...φανταρο.!! Κεφάλι σε τοίχο!... ποιανοντας τα πλαστικα βυζια της που ξεχιλιζαν στο πλαι οντας
ξαπλωμενη μπρουμυτα. Ελαχιστο σοσιαλ στο κρεβατι για την ζωη της...
Μετρια προς καλη η Μαρια, δεν πιστευω να ξαναπροτιμηθει, δεν μου αφησε κατι αρνητικο, αλλα για ενα ξεφορτωμα καλη
ειναι, για 2ο γυρο δυσκολα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 22, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Geokoro, Veros και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού