Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την βικη την ειχα δει μια φορα στην Αθηνα σε ενα στουνιακι τοτε της Κασανδρας που δουλευε, τοτε ξανθια,
δυνατη παρουσια στην θεα της παθαινες πλακα, ξεροντας οτι παλια ηταν αντρακι, αυτο επιβαιβεωθηκε και απο την κλασικη
ψιλη φωνη που εχουν οι μεταλαγμενες κυριες και δυσκολα μπορουν να την αποχωρηστουν.
Η Βικη ηρθε και στην πολη μας αρκετες φορες, κριτικες για αυτην μηδενικες οπως και οι αναφορες της, κρυφο μυστικο
θα ελεγα των συναθλητων.?? που την επισκεφτηκαν. Εκεινο το βραδυ αποφασισα να την επισκευτω και να δοκιμασω τα ορια
μου, εκτος και αν δεν μου εκανε κλικ δεν θα περνουσα. Στο σαλονακι ειχε ουρα, οπως και τα δωματικα γεματα, σαφως η
υπερεσια δεν ελεγε οτι η βικη ειναι μεταλαγμενη και πιστευω αρκετοι που δεν γνωριζαν θα την πατησαν και θα
περασαν μαζι της. Βγενοντας η βικη απο ενα δωματιο, αντικρυσα την υπερτατη ''μουναρα'' θα ελεγα, μελαχρινη πλεον ψιλη,
τουμπανο.!! μου εκανε κλικ και αποφασισα να την πληρωσω, 40€ για το απλο.
Περιμενοντας στο δωματιο, η Βικη δεν αργουσε στα προηγουμενα δωματια, και οταν ηρθε σε εμενα μετα την κλασικη
γνωριμια και την ψυχραμαρα μου του οτι εχω ενα πρωην αγορακι μπροστα μου, προσπαθησα να το ξεχασω για να λειτουργισω
και να μην παει τζαμπα το 40€. Η Βικη προσφερε ελαχιστα προκαταρτικα, κυριως με τις σιλικονατες βυζαρες τις
η πιπα της δεν θα ελεγα οτι ειναι το ατου της που θα επρεπε να ειναι μαστερ σε αυτο, αρχιδακια δεν τα κοιταξε, μαλλον δεν
τις λειπουνε.!! και γενικα η πιπα της δεν ηταν καθολου αισθησιακη, απογοητευση σε αυτο το σημειο,
το σωμα της αψεγαδειαστο και μαυρισμενο, απαλη επιδερμιδα, για αρχη ανεβηκε απο επανω οπου χτυπηθηκε αρκετα χωρις να
καταλαβαινω τιποτα απο την δυησδηση στην τεχνιτη μουναρα της, οι βυζαρες τις ειναι πετρα κυριολεκτικα, στα ορια του υπερβολικου.
Στην συνεχεια το γυρισαμε σε ιεραποστολικο αφου την εβαλα μπρουμητα να την επεξεργαστω, και εκει οπως επεφτε στα 4αρα
παρατηρησα κατι που μου εκανε εντυπωση, η κωλοτρυπα της απηχε αρκετη αποσταση σε σχεση με το μουνι της, που σε μια
κανονικη γυναικα αυτη η αποσταση ειναι 2 δαχτυλα το πολυ, γυρνοντας ανασκελα αντικρυζοντας το μουνι της ηρθα σε
μια αποκρουστικη εικονα και ισως αν ηταν αληθινο μουνι θα ηταν το πιο μα πιο ασχημο μουνι εβερ.!! λιωμενο κυριολεκτικα, η 1η σκεψη που
μου ηρθε στο μυαλο ειναι οτι τετοιο μουνι καπου ξανασυναντησα στο παρελθον... Προσπερασα το εμφανησιακο κομματι και
τον εχωσα μεσα της, η αισθηση ηταν παλι ουδετερη κοινως δεν εννιωθα τιποτα, η αισθηση ηταν σαν να γαμας αερα, χειροτερη αισθηση και απο την ιδια την χουφτα σου.!!!
Αφου δεν ειδα προκοπη, την γυρησα παλι μπρουμητα, μπας και τελειωσω ετσι, οπως και εγινε, τον πηρε μεσα της με δικη
της βοηθεια και μετα απο μερικα μπες βγες βοηθησε οτι και τα αρχιδακια τριφτηκαν στα μπουτακια και τελειωσα. Εκατσε
ελαχιστα στο κρεβατι ανταλαξαμε 2-3 κουβεντες και σηκωθηκε να φυγει χωρις να ντυθει περνοντας τα βρακια της ανα
χειρας αποχωρησε. Πληθηκα σκουπιστηκα και δρομο...
Η συνευρεση αυτη ηταν κυριως σαν επαλθο για εμενα και σαν εμπειρια, δεν πιστευω να μπορουσα να το ξανακανω αυτο
δηλαδη να παω με μεταλαγμενη ξεροντας απο πριν, οτι αναμεσα απο τα μπουτια της κρεμοταν το σαλαμι...
Απο την αλλη περιμενα παραπανω απο την Βικη, τα οποια δεν ελαβα, σαν πρωην αντρας θα επρεπε να ξερει τι θελει ενας
αντρα και πως να τον φερει εκει που πρεπει, αντιθετα αυτο που ελαβα ηταν μια μετρια καταθεση στα ορια της αγγαρειας
και ξεπετας. Τα κακο της υποθεσης και για το μαγαζι ειναι οτι δεν πληροφορουν τον κοσμο περι τινως προκειτε, πολυ
απλα θα μπορουσε η υπερεσια να αναφερει οτι η κοπελα ειναι τρανς και να μην κοροιδευουν τον κοσμο, αλλα ετσι τα
εσοδα θα ηταν προς τα κατω, και αρπαχτη γιοκ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Βίκη
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.159
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter, Veros και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2016
Χαρας το κουραγιο σου δε θα μπορουσα με τιποτα
05 Δεκεμβρίου, 2016
Πού να βλέπατε πως ήταν στις αρχές της δεκαετίας του '80 (81-82 ε ς 84-85) που υπήρξε το πρώτο κύμα εγχειρισμένων . . .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2