Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Ρωξάνη είναι καινούρια κοπέλα στον οίκο, πιθανόν όμως να έχει δουλέψει παλιότερα με το ίδιο όνομα και στο Φωκαίας 19, νεαρής ηλικίας,λεπτή, με καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,τατού πίσω στην μέση.Ομιλεί Ελληνικά σπαστά.
Αποφάσισα να την δοκιμάσω μιας και εμφανισιακά μου άρεσε.Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,κεφάτη, χαμογελαστή και με ενέργεια. Γενικώς την συνεύρεση ήθελε να την πάμε χαλαρά στους δικούς της ρυθμούς,μάλλον για να εξοικονομήσει χρόνο. Με το που μπήκε άρχισε να μιλάει,την ρώτησα απο που είναι και μου είπε ότι είναι απο Μολδαβία. Συνέχισε να μιλάει και να με πειράζει και σε κάποια φάση έπιασε το χέρι μου για να δει το ρολόι μου προφανώς για να υπολογίσει πόσο χρόνο θα μείνει στο δωμάτιο μαζί μου.
Τα προκαταρκτικά ήταν σύντομα και περιλάμβαναν χαδάκια στο μουνάκι,πεταχτά φιλάκια στο στόμα και λίγο γλύψιμο στα βυζάκια.Μετά με ρώτησε πως θέλω το τσιμπούκι.Της είπα ελεύθερο. Πήρε μωρομάντηλο και εκεί άρχισε να μιλάει περί ανέμων και υδάτων ενώ το καθάριζε αργά αργά και το εξέταζε προσεκτικά για να δει αν είναι καθαρό.Στο μεταξύ εγώ είχα σκάσει απο την προσμονή και της έλεγα να ξεκινήσει με αυτή να μου λέει να μην βιάζομαι.Επιτέλους κάποια στιγμή το έβαλε στο στόμα της και πήρε μία τζούρα σαν να καπνίζει,κατόπιν δεύτερη,τρίτη και στην συνέχεια αργά αργά πέρασε στο τσιμπούκι το οποίο ήταν μέτριας ηδονικότητας. Εγώ όσο με πίπωνε χάιδευα το μουνάκι της το οποίο ήταν ελαφρώς αξύριστο.Σε προτροπή μου να περάσει έναν γύρω και τα δίδυμα αρνήθηκε λέγοντας μου ότι δεν το κάνει,παρόλο που η υπηρεσία το είχε αναφέρει στο σαλόνι.Επίσης πριν περάσει στο τσιμπούκι να συμπληρώσω ότι μου ξεκαθάρισε επαναλαμβάνοντας το 2-3 φορές για να δει αν το κατάλαβα να μην τελειώσω στο στόμα της.
Σε κάποια φάση την γυρνάω σε στάση 69, μου λέει περίμενε λίγο μην βιάζεσαι και πέρνει μωρομάντηλο και καθαρίζει το μουνάκι της απο την κρέμα. Κατόπιν πέρνει θέση και ξεκινάω να γλύφω το καθαρό μουνάκι της και το κωλοτρυπιδάκι της που ήταν παραβιασμένο αλλά δεν το προσφέρει στο πρόγραμμα. Στην θέση αυτή η πιτσιρίκα σταμάτησε το γλύψιμο και πέρασε σε ένα γρήγορο handjob αρκετά επιτυχημένο με στόχο να με τελειώσει μία ώρα αρχίτερα. Λογάριαζε όμως χωρίς τον ξενοδόχο μιας και σε μένα το handjob δεν λειτουργεί.Συνέχισα να περιποιούμαι το μουνάκι της και αφού το απόλαυσα της είπα να περάσουμε στο σεξ.
Η Ρωξάνη πέρασε το προφυλακτικό και προσπάθησε να παρακάμψει την στάση της γελαδάρισας αλλά αφου επέμεινα ανέβηκε πάνω στον πάσαλο και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει αργά αργά. Της είπα να έρθει πιο κοντά μου,υπάκουσε και άρχισα να την γαμάω εγώ.Όσο την πήδαγα μου έδινε πεταχτά φιλάκια στο στόμα και στον λαιμό.
Κατόπιν η Ρωξάνη μόνη της μου είπε να αλλάξουμε στάση και να περάσουμε σε doggy που της αρέσει.Πήρε δύο μαξιλάρια ξάπλωσε πάνω της και μου έφερε το μουνάκι της πιάτο μπροστά μου. Άρχισα να την πηδάω αλλά ένα αρνητικό ήταν ότι κουνιόταν και αυτή μπρος πίσω με αποτέλεσμα να μην συντονιζόμαστε καλά.Της είπα να μην κουνιέται για να μπορώ να την καρφώσω καλύτερα με άφησε για λίγο αλλά κατόπιν άρχισε και αυτή πάλι να συμμετέχει.
Την έβαλα λοιπόν και εγώ ιεραποστολικό και μπόρεσα να την πηδήξω πιο καλά.Όσο την γαμούσα ανταλλάσαμε πεταχτά φιλάκια στο στόμα.
Για φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και χαιδεύοντας το μουνάκι της έριξα μία γενναία ποσότητα σπέρματος στην κοιλιακή της χώρα. Καθάρισα την κοπέλα με χαρτί, ενώ ντυνόταν είπαμε κάμποσες κουβέντες και άρχισε να με πειράζει λιγάκι σαν κοριτσάκι βγάζοντας μου την γλώσσα της.Επίσης έφτιαχνε τα μαλλιά της στον καθρέπτη ρωτώντας με αν είναι καλά.Της φόρεσα τα ψιλοτάκουνα παπούτσια νταντεύοντας την μου έβγαλε ακόμα μία φορά την γλώσσα της και αποχώρησε.
Εν κατακλείδι η εμπειρία μου με την Ρωξάνη θα την χαρακτήριζα σχετικά καλή προς καλή και αυτό γιατί ενώ υπήρχαν πολύ καλές στιγμές κατά την διάρκεια της συνεύρεσης σε κάποιες στάσεις και κάποια σημεία δεν απέδιδε τόσο καλά.Πάρα ταύτα συγκριτικά με όλες τις υπόλοιπες κοπέλες που εργάζονται στην περιοχή το συνολικό αποτέλεσμα είναι πάνω απο τον μέσο όρο. Οπότε την προτείνω για μία πρώτη γνωριμία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2016
Kαι στους ρυθμούς του ομότιτλου τραγουδιού του θρυλικού συγκροτήματος των Police. "Προφητικό" το τραγούδι, αν μπορούμε βέβαια να το αποκαλέσουμε έτσι. Σε μια πουτάνα ονόματι Ρωξάνη αναφέρεται!!
04 Δεκεμβρίου, 2016
όντως καινούργια κοπέλα εδω , δεν την θυμάμαι στο 19 αλλά έχει σίγουρα δουλέψει στο Ιάσωνος 20γ ως Τάνια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2