Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 450484
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπηκα στο σπιτι και ο υπηρεσιας μου παρουσιασε την Ηλεκτρα. Σε σχεση με αυτα που ειχα δει πιο πριν ηταν κατι που με εκανε να περασω. Ζητησα ελευθερο, ειπαμε για 40 αλλα δεν ειχε ρεστα, οποτε το καναμε με ποδολαγνεια στα 50.
Μπηκα σε ενα ωραιο αλλα μικρο δωματιο με σφραγισμενες παντοφλες και πετσετα καθαρη βεβαια, χωρις περιτυλιγμα ομως. Ενα κρεβατι μεσα στη μεση, μια ντουζιερα και μια ντουλαπα με καθρεφτη.
Υστερα απο λιγο ηρθε η Ηλεκτρα. Απο κοντα δεν ηταν αυτο που φανταστηκα στο σαλονι. Ειναι βεβαια λεπτη με μικρο στητο βυζακι, αλλα αυτη η αξυρισια στα ποδια ειναι χαλια.... Η φωνη της αξιζει να σημειωθει, εχει εναν ιδιαιτερο τονο ερωτησης και πεταει ωραιες ατακες καταλληλες για να γελας, αλλα οχι για κοπελα αυτης της δουλειας. Ελπιζω να θυμηθω καποιες και να τις αναφερω. Μπαινει με τα μωρομαντηλα και τις καποτες και λεει: Τωρα εσυ θες και ποδολαγνεια; Γιατι δεν τα εχω πλυνει. Απο που εισαι; Ολα αυτα χωρις να προλαβω να απαντησω. Παω να πω κατι, βλεπω οτι αρχιζει παλι να ρωταει κατι τετοια παρομοια, οποτε την γραφω και πεφτω να γλυψω ποδια. Εκει μου ηρθε η αξυρισια.... Μεγαλη!! Επαιξα οπου μπορουσα, την εβαλα να κοιταει τον καθρεφτη κι εγω απο πισω εχωσα τη μουρη μου στον κωλο της και γαμαγα τις γαμπες. Της χαιδευα το κορμι, ηταν ωραια. Της ειπα να κατσει στα γονατα στο πατωμα ωστε να ειμαι εγω στην ακρη του κρεβατιου, αλλα μου ειπε οτι θα πονεσουν τα γονατα της. Οποτε ανεβηκα πιο πανω και επαιζα τον πουτσο μου. Της ειπα να γλυψει τα αρχιδια. Της επιασα το κεφαλι και την κατεβαζα προς τα κατω. Μου λεει θες να ασχοληθω με τον κωλο; Της λεω ναι. Μου λεει αλλα οχι γλυψιμο. Ε, καλα της λεω, οτι νομιζεις... Μου εβαλε δαχτυλακι κι εγω της πιεζα το προσωπο πανω στα αρχιδια μου. Ειχε ανοιξει ολο της το στομα και προσπαθουσε να τα μπουκωσει. Δεν μπορουσε και μου αρεσε το σκηνικο, αλλα συνεχιζε. Υστερα απο λιγο εχυσα.
Στο τελος, οπως και σε καποιες στιγμες κατα τη διαρκεια μου ελεγε οτι κανει πολυ καλη πιπα και να την αφησω να τον παρει στο στομα. Δεν πτοηθηκα ιδιαιτερα.
Μετα μαζεψε κι εξαφανιστηκε.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tasos.p, DmtrsxXx

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2022
σκουλαρίκι έχει στην γλώσσα...? Βάζει δόντι στην πίπα η ειναι τόσο καλή όσο λέει?Κλειτορίδα μεγάλη η μικρή μουνόχειλα μεγάλα η μικρά?
28 Απριλίου, 2022
Δεν θυμαμαι καθολου, τωρα που ειδα το σχολιο σου στην κριτικη ειδα οτι εχω περασει με την κοπελα, τοσες μερες την εβλεπα στα προγραμματα και νομιζα οτι δεν τη γνωριζω. Εχουν περασει κι 6 χρονια βεβαια, πως γινεται να δηλωνει ηλικια 21...
review reaction 2 ElectraDreamGirl
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2