Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ήταν η ημέρα της επίσκεψης Ομπάμα στην Αθήνα. Λίγος κόσμος στην περιοχή. Το μικρό έκανε σαλονάρισμα και με καυλάντισε πολύ δυνατά στο σαλόνι. Ανακοινώθηκε υπεραπλό πρόγραμμα – το οποίο σιχαίνομαι – αλλά δεν ξέρω πως, τα κατάφερε και με πέρασε δωμάτιο. Γλώσσα

Η Χριστίνα είναι από Ρουμάνια, χόμπιτ κανονικό. Ύψος κάτω από 1.5, πανέμορφη, μικρούλα, αδύνατη, με μικρό βυζάκι και ένα κωλαράκι ποίημα. ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Ξεκίνησε με φιλιά σε όλο μου το σώμα, ξεκινώντας από το λαιμό, στήθος και κατέβηκε προς τα κάτω. Ντροπή

Πίπα αριστουργηματική, έγλυφε όλο τον κορμό με υπομονή και κοιτώντας με στα μάτια. Αρχιδοπέρασμα δεν έκανε, αλλά κι εγώ δεν το ζήτησα. Σπασίκλας

Στάσεις 3, από πάνω, όπου κάθησε πολύ ώρα. Το κούνημα της πάνω στο καυλί ήταν πολύ ηδονικό...άκουγες και λίγο πλάτσα πλούτσα από τα υγράκια της...Πισωκολλητό, όπου έκανε πολύ καλό στήσιμο, γραπώνοντας το μαξιλάρι και τέλος ιεραποστολικό όπου έχυσα με δύναμη. Τα στησίματα της πολύ επαγγελματικά! Ναι!Ναι!Ναι!

Έμεινα πάνω από 15 λεπτά δωμάτιο, αλλά δεν είχα ενόχληση. Ίσως και λόγω της γενικότερης απουσίας κόσμου στην περιοχή.

Θα ξαναπάω σίγουρα! Γερο-μύστης

Καλά να περνάμε Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, okalosomulos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού