Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
οτι και να πω γι αυτην την κοπελα ειναι λιγα ειναι ενας κοριτσαρος που με το καρε μαλλι με γκαυλωνει υπερβολικα καθως περνουσα μεσα και εχω κανει το μπανακι μου ερχεται η τονια και πιανουμε την κουβεντα σχετικα με το που πριν ερθω σε εκεινη ειχα περασει και απο την ελενα την ρουμανα και μου πεταξε την ατακακαι με επιασαν τα γελια της λεω γιατι ηθελε να περασω μεσα και μετα να φαω πιστολια στο δωματιο κλασικη περιπτωση πουτανας αφου ειπαμε και αλλα ξεκινησαμε με την τονια ηταν δευτερη φορα και μια πριν απο ενα μηνα σε αλλο ιδρυμα αφου καναμε τα ερωτικα μας παιχνιδακια μας και εσπασε ο παγος γρηγορα και δεκτηκα την απολυτη περιποιηση της σε ολα τα πλατη και μηκη και καναμε διαφορες στασεις σε καναπε και κρεβατι οπως και στις τσοντες με ερωτισμο και αγριο σεξ παραλληλα και αφου εφτανα στο τελειωμα μεσα σε βρομολογα και με πιεζε να βαλω και αρχιδια μεσα της στο ωραιο και ελαφρως αξυριστο μουνακι της ο πουτσος ειχε χτυπησει κοκκινο και πριν τελειωσω την ρωτησα εαν μπορω να την χυσω οπου θελω και πηρα θετικη απαντηση μεσα σε απολυτη υδονη τελευταια στιγμη βγαζω το προφυλακτικο και ριχνω τα καυτα μου χυσια επανω στα βυζακια της συκωθηκε πλυθηκε καναμε κουβεντα μεχρι να καθαριστει μου εδωσε φιλακι και εφυγε μεσα στην τρελη χαρα ειναι ενα απο ωραιοτερα κοριτσια κατα την πρωσοπικη μου επιλογη και κανει ωραια γαμησια εισαι υπεροχο πλασμα τονια


ΥΓ.κατι που με στεναχωρησε ειναι οτι στα μεσα δεκεμβριου(15/12) μας αφηνει και φευγει γι αυτο και ο τιτλος τις κριτικης!!!!!!!!οπου και να πας σε αγαπαμε τονια Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τόνια
johnys77777
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
160
Πόντοι:
1.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2016
η ατακα ηταν θες μωρο μου να σε γαμησω Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
30 Νοεμβρίου, 2016
Σε ευχαριστώ πολύ μωρό για τα ωραία λογάκια Έρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2