Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε απόγευμα Παρασκευής , στοχευμένη βόλτα σε συγκεκριμένα σπιτάκια και με συγκεκριμένους “στόχους” κάποιες κοπέλες που δεν ειχα δει . Πρώτα Φωκαίας 24 για την Καίτη , έλειπε... ύστερα απέναντι στο 25α να δώ την Στέλλα δεν με συγκίνησε , κάτω στο 25β για την Βανέσα , ούτε αυτή με συγκίνησε και έτσι κατέληξα εδώ να δω την Ντάρια.

Ανέβηκα την σκάλα και περίμενα στο σαλονάκι , από το κουζινάκι βγήκε η ευγενική τσατσα με τα γυαλιά που δούλευε στο Αλκαμένους 117 , μου είπε σου έχω δυo κοπέλες , που κάνουν το ίδιο πρόγραμμα , την Κάρλα και την Ντάρια αλλά θα περιμένεις λίγο γιατί είναι δωμάτιο σε παρτούζα. Οκ απάντησα την Κάρλα την ξέρω την έχω δοκιμάσει θα περιμένω να δω την Ντάρια.

Μετά από αρκετή ώρα (πάνω από 20 λεπτά , ενώ ήδη ήταν στο δωμάτιο οι κοπέλες όταν μπήκα στον οίκο)βγήκε πρώτη η Κάρλα από το δωμάτιο και μετά από κάνα 3λέπτο ακολούθησε και η Ντάρια. Ξανθοκάστανη κοπέλα με ψιλοκανονικό σώμα και 1.5άρι βυζί . Περίμενα που περίμενα τόση ώρα αποφάσισα να την δοκιμάσω φυσικά.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , δήλωσε Ιταλορωσίδα 23 ετών. Έβγαλε τα εσώρουχα της και ξάπλωσε πλαγιαστά δίπλα μου . Άρχισα να φιλάω τα βυζάκια της και να χουφτώνω τα κωλομάγουλα της . Αυτή έδινε πεταχτά φιλιά στον λαιμό και στο στήθος ενώ χάιδευε τον πούτσο μου , μου είπε να ξαπλώσω και με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , με σκούπισε με μωρομάντιλο και πήρε τον πούτσο μου στον στόμα της , αρχικά λίγο διστακτική και με χέρι αλλά στην συνέχεια λύθηκε και έκανε πολύ καλή πίπα αν και όχι τόσο υγρή , της είπα να γυρίσει σε στάση 69 για να την γλύψω , το έκανε , όταν άρχισα να την γλύφω σταμάτησε να μου κάνει πίπα μίας και είχε αρχίσει να σπαρταράει…

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση την ανέβασα από πάνω μου αρκετά καλή συμμετοχή ενώ εδώ έπεσαν και μερικά φιλιά πεταχτά , αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση σώματος και καλό θέαμα μίας και ο κώλος της δεν είναι τελείως στεγνός αλλά όσο πρέπει ζουμερός , συνεχίσαμε σε αυτή την στάση για κάνα 5λέπτο και όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω βγήκα από μέσα της αφαίρεσα το προφυλακτικό και έχυσα στην κωλοτρυπίδα της και τα κωλομέρια της… Μου ζήτησε να της φέρω χαρτί , σηκώθηκε στον νιπτήρα πλύθηκε με χαιρέτησε και έφυγε .

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12 λεπτά , χωρίς βιασύνες και χωρίς χτυπήματα πόρτας , μία χαρά κατάθεση με μια χαριτωμένη κοπέλα με πολύ καλή διάθεση , μίας και είχα περάσει καλά και με την Κάρλα ίσως αν της πετύχω πάλι να δουλεύουν μαζί να τις πάρω παρτούζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.601
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Νοεμβρίου, 2016
Aραγε να ειναι ιταλορωσιδα;H' αλλη μια ρουμανομολδαβη,που γνωριζει ιταλικα;Εμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1