Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169356
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η βραδιά εξελίχθηκε σούπερ με την ΚΑΡΙΝΑ. Έρωτας Με το που με είδε στο σαλόνι (και ήταν πρώτη φορά δεν την ήξερα), το μωρό έτρεξε με αγκάλιασε εγώ την χούφτωσα χαλαρά
και με πήρε προς το δωμάτιο για να περάσω μαζί της και λέω ας την δοκιμάσω να δω τι παίζει. Μεγάλο χαμόγελο
Η κοπέλα είναι Ουκρανή ψηλή καστανομάλλα με 2,5άρι βυζί, κανονικό προς αδύνατο σώμα, ωραίο κώλο και πρόσωπο. Γλώσσα Πέρασμα με 40 ευρώ για ακάποτο. Ματάκι
Αφού έκανα ντουζάκι περίμενα γύρω στο 20λεπτο το μωρό να τελειώσει με τον προηγούμενο και αφού ήρθε μέσα στο δωμάτιο της λέω άργησες, αυτή γέλασε αφού δεν ξέρει ελληνικά. Μεγάλο χαμόγελο
Γδύνεται πέφτει πάνω μου και αρχίζει να τρίβει το μουνί της στο πούτσο μου με μανία, παράλληλα εγώ την φιλούσα στο στόμα και το σώμα, την έγλειψα με τρέλα τα βυζάκια και
έτσι να έχω καυλώσει φουλ. Γλώσσα Μετά την έβαλα δάχτυλο, της έγλειψα το μουνί και αυτή με την σειρά της, με πήρε μια πίπα φοβερή, πολύ καλή όλη μέσα με δύναμη. Προσκύνημα
Στην συνέχεια μου φόρεσε τον σκούφο, πρώτη στάση ιεραποστολικό σε δυνατό ρυθμό, όπου έβγαζε ψεύτικες καυλιάρικες κραυγές (δεν με χάλασε) και να την φιλάω παράλληλα... Ναι!
Δεύτερη στάση πισωκολλητό και μετά ξαπλωτό πισωκολλητό πάλι στον ίδιο ρυθμό, δίνοντας την σφαλιάρες και αυτή να συνεχίζει τις καυλιάρικες κραυγές της. Κατσικογάμης
Τρίτη στάση αυτή από πάνω ανάποδα να με τρελαίνει και να γέρνει προς τα πίσω για να πιάνω τις βυζάρες της. Εκεί ήρθε το τέλος όπου ήθελα κι άλλο από την καύλα ακόμα άντεχα
και γούσταρα τρελά με την πάρτη της αφού ΚΑΡΙΝΑ "YOU ARE ON FIRE"!!! Έρωτας
Συμπέρασμα η κοπέλα είναι φωτιά στο κρεβάτι, είναι τούρμπο, ήταν μια ξαφνική και ευχάριστη έκπληξη εκείνο το βράδυ.Προσκύνημα (Είναι το 2ο καλύτερο γαμήσι που έχω κάνει μετά
την θεά Αφροδίτη στην Κωλλέτη 17 με βαθμολογία 9/10). Αξίζει φουλ τα λεφτά της και θα την ξαναπροτιμήσω σίγουρα πάει για στανταράκι το μωρό. Χαμόγελο Χρόνος της άκρως επιτυχημένης
κατάθεσης πάνω από 20 λεπτά και συννενόηση σε γλώσσα του σώματος και αγγλικά καθώς δεν ξέρει καλά ελληνικά! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
academy X
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
47
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer, ΦΑΚΙΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού