Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
...ήμουν πολύ διεγερμενος ...η ολιγοήμερη αποχή και τα διαφορα πορνογραφικά οπτικά ερεθισματα ...έκαναν πολύ ευφελεκτο το λιμβικο μου σύστημα και απλά ζητούσα ένα αντικείμενο να είναι έστω και λίγο δεκτικό στις λειχίες μου έστω και για λίγα δευτερολεπτα για να μου δημιουργηθεί στύση ...δλδ δεν ζητούσα σχεδόν τίποτα ...θα ήμουν ένας εύκολο και γρηγορο 10αρικο για την οποιαδήποτε εργαζόμενη ...
...αντικρυσα ένα χαμογελαστό μελαγχροινο νταρντανοειδές με ευμεγέθεις μαστικές καμπυλότητες τις οποιες είχε εκθέσει σε δημοσια θέα ...άρα κάλυπτε τα κριτηρια μου και έτσι πονταρα ένα ροζ χαρτάκι ...
...μπήκε μέσα με το προφυλακτικο στο χέρι και μου είπε να βγαλω το βρακί μου και έκανε κίνηση να το βάλει στο πεσμένο μου πέος και να αρχίσει πεολειχία ...
της λέω : “καλή μου περίμενε λίγο ...θέλω να σε φιλήσω στο στήθος “
μου λέει” να με φιλήσεις αλλά όχι να γλείψεις “
και έκανα κίνηση να γευτώ τις μαστικές της καμπυλότητες
αλλά δεν με άφηνε με το που έβαζα την γλώσσα μου απομακρυνόταν
της λέω “γιατί απομακρύνεσαι ?”
μου απαντάει “ δεν θέλω σάλια “
“και γινεται να σε φιλήσω χωρίς να βάλω την γλώσσα μου ?”
“τι να σου κάνω μωρό μου έπρεπε να ακουσεις το πρόγραμμα”
...σπάστηκα και ήμουν έτοιμος να της δώσω κάποια χριστιανική ευχή αλλά συγκρατήθηκα και την έδιωξα απλά κλαίγοντας το χαμενο 10αρικο μου...
βγαινοντας ζητάω τον λόγο στην τσατσα και μου απαντάει ότι το πρόγραμμα είναι απλό χωρίς 69
της απαντάω ότι απλά ήθελα να φιλήσω το στήθος της και δεν με άφησε...πεταγεται απο μέσα η πορνη και μου λέει “αν είχες πάει και με άλλες γυναικες θα καταλαβαινες ότι έτσι γινεται”
της απανταω ότι έχω πάει με πάνω απο 2000 γυναικες όλα αυτά τα χρόνια και ουδέποτε έχω βιωσει τέτοια ξεφτυλα να περιμένει μια εργαζομενη να έχει κανεις στύση με τον αέρα ...είναι “ντροπή σας” πέταξα κλείνοντας την πόρτα , αποδέχτηκα την ήττα μου , όντως με κοροιδεψε και η τσατσα και η πορνη αλλά οφείλω να ενημερώσω την κοινότητα ότι δεν αφήνει να την γλέιψουν στο μοναδικό αντικείμενο που διαθέτει προς χρήση στην τιμή των 10ευρώ ...
αν περιμένουν ότι θα βγαλουν πολυκατοικίες απο τους μαλάκες τους πιρφορους μην ιδρώνοντας το στριγκάκι τους είναι γελασμένες ...καταμαυρο απο μένα ...την καλησπέρα μου κύριοι
rigormortis
Ανώτατος
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
19.667
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, sexdreamer και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2016
Μάλλον θα πήρες την Μαρία συναγωνιστή. Είναι μεγάλη φόλα και το είχα επισημάνει στην ημερήσια ενημέρωση. Κρίμα έπρεπε να πάρεις πίσω τα λεφτά Γερο-μύστης
E
Erotiaris26
28 Νοεμβρίου, 2016
Ξεφτίλα...μαύρο και από μένα...είπαμε το μετάξι δεν είναι Φυλής, αλλά όχι κι έτσι...Θυμός
Δεν συγκράτησες το όνομα της ξεφτιλισμένης για να ξέρουμε?
28 Νοεμβρίου, 2016
Άκουσες όνομα;για να μην ρίχνουμε άδικα μαύρο σ'αυτές που δεν φταίνε.
28 Νοεμβρίου, 2016
φιλε ρινγκο καλο ειναι αν θυμασαι κ το ονομα της κοππελας γραψε το για να την αμαυρισεις καλυτερα κ να μην εχει το μελλον καθλου δουλεια
28 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ψηλή ευσωμούλα μακρυ μελαγχροινο μαλλί και μεγάλο στήθος ...δεν θυμάμαι όνομα δυστυχώς παιδες
μου την είπε κιολας ότι δεν έχω πάει με πολλές γυναίκες για να ξέρω, και ότι δεν μπορώ να γαμήσω ( μάλλον με αυτοματη στυση μεσω ορασης μονο)...

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5