Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μη βρίσκοντας τα στανταράκια που ήθελα και βλέποντας την Ειρήνη μου δημιουργήθηκε η επιθυμία για κωλογαμήσι. Γενικά δεν είμαι φαν του πρωκτικού αλλά που και που έχω και 'γώ την ανάγκη για ένα δυνατό κωλογαμήσι, πόσο μάλλον με την Ειρήνη. Εμφανισιακά η βουλγάρα Ειρήνη είναι μια αρκετά όμορφη κοπέλα, πάνω απο τον μέσο όρο της φυλής, μαύρο ίσιο μακρύ μαλλί, κανονικό σώμα με μικρά στήθη αλλά με ρώγα κάγκελο.


Στον αγώνα τώρα, με την Ειρήνη να δίνει πολλά φιλιά στο σώμα, να σου παίζει το εργαλείο βυζομαλακία με τα μικρά στητά βυζάκια της, και να κάνει μια αρκετά καλή πίπα θα έλεγα. Πρώτη στάση της ζήτησα cowgirl αλλά αυτή απο μόνη της πήρε πρωτοβουλία για reverse cowgirl. Όλως τυχαίως την ίδια στιγμή στην τσόντα που έπαιζε στην tv, κάνανε την ίδια στάση.
-Για να δούμε ποιοι γαμιούνται και το κάνουν καλύτερα, αυτοί ή εμείς- της είπα, και κάπου εκεί η κοπέλα σαν να δαιμονίστηκε και άρχισε να κοπανίεται με μανία πάνω κάτω στην πούτσα. Η αλήθεια είναι οτι το έκανε κάπως έντονα και άγαρμπα αλλά το όλο σκηνικό ήταν αρκετά καυλωτικό σαν να συναγωνιζόμασταν τους πορνοσταρ που έδειχνε ταυτόχρονα η tv.


Δεύτερη και τελευταία στάση στα τέσσερα, πρώτα απο μουνί(μουνί πεταλούδα με ανοιχτά μουνόχειλα) και μετα απο κώλο. Στο πρωκτικό η Ειρήνη όχι απλά δεν έκλεβε αλλά τούρλωνε και τον κώλο της με τέτοια γωνία ώστε η διείσδυση να είναι ακόμα πιο βαθιά και ο πούτσος να μπαίνει καλύτερα. Τρελλά πράγματα Έρωτας. Επίσης καθ' όλη τη διάρκεια του αγώνα, ατάκες του στύλ, σκίσε μου τη μουνάρα και χύσε με μέσα στην κωλάρα, έδιναν και έπαιρναν. Κάπως έτσι μας βρήκε το τέλος, μέσα στην πίσω τρυπούλα της.


Κλείνοντας όπως είπα και στον τίτλο, η Ειρήνη κάνει ένα τίμιο κωλογαμήσι, που το κάνει ακόμα τιμιότερο η όμορφη εμφάνιση της. Γιατί κακά τα ψέματα αυτές που δίνουν κώλο είναι συνήθως και μπάζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, kolokopeas, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Νοεμβρίου, 2016
Εύγε φίλε! Από τα καλύτερα κορίτσια, αν και στο reverse δεν το έχει, έτσι όπως χοροπηδάει έντονα δίνοντας
ώθηση με τους σφιγμένους αγκώνες στον αέρα. Άσε που είναι και επικίνδυνο...
Στο αναλ όμως, αστέρι!! Η Βάρνα βγάζει τα καλύτερα μωρά...Έρωτας
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1