Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Eχθές στην απογευματινή βάρδια που ήταν βροχερή πέρασα με την Ντιάνα που εργαζόταν σε ντουέτο με την Σάντρα γνωστή κυρίως σαν Ροδίκα. Η επίσκεψη ήταν στοχευμένη καθώς είχα διαβάσει απο συναγωνιστή ότι στον οίκο δουλεύει καινούρια κοπέλα.
Η Ντιάνα είναι μιλφ, με μαύρα μακριά μαλλιά κάτω απο τους ώμους, σώμα κανονικών κιλών με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,μεγάλες βυζάρες τέσσερα νούμερο, φλεβώδεις. Το μοναδικό αρνητικό είναι ότι έχει κοιλιά.Με την Ντιάνα πέρασα κυρίως λόγω προγράμματος.
Η Ντιάνα μπήκε μέσα, μιλάει πολύ καλά Ελληνικά, σε ερώτηση μου, μου απάντησε ότι είναι απο Μολδαβία. Πώ!Πω! Πούτσα! Αναφώνησε μόλις είδε το εργαλείο, αλλά γενικά η έκφραση της αυτή που την έλεγε αδιαλείπτως καθ΄ όλη την διάρκεια της συνευρέσεως ήταν αρκετά κλισαρισμένη και προσποιητή. Πω!Πω! Βυζάρές! Της ανταπάντησα και εγώ και άρχισα να της χουφτώνω. Η αίσθηση ήταν αρκετά ικανοποιητική μιας και τα μπομπόνια της ήταν σφιχτά. Στα γλυψίματα όμως και στα πιπιλίσματα που της έκανα τραβιόταν, γενικά απέφευγε τα γλυψίματα στους βύζους της και αυτό της το καταλογίζω στα αρνητικά.
Σαν προκαταρκτικά μου είπε να ξαπλώσω και ξάπλωσε και αυτή δίπλα μου και άρχισε να γλύφει τις θηλές του στήθους μου.Της είπα να ανέβει πιο πάνω στον λαιμό μου και στο αυτί μου και αμέσως ξάπλωσε πάνω μου και άρχισε να με γλύφει στα συγκεκριμένα σημεία. Πώ! Πω! Έλεγε και συνέχισε να γλύφει. Το γλύψιμο της ήταν αργό,αισθησιακό και σχετικά απαλό έναν τόνο πιο έντονο απο το να χαρακτηριστεί επιφανειακό.
Πήρε μωρομάντηλο και καθάρισε το εργαλείο μου και τους όρχεις κατόπιν υποδείξεως. Πήρε θέση μπροστά στα πόδια μου για να μην μπορώ να πιάνω πολλά αρχικά αλλά κατόπιν της είπα να ανέβει πιο πάνω. Ξάπλωσε στο πλάι με κλεισμένα τα μπούτια της και πήρε τον πούτσο μου απαλά στο στόμα της ενώ εγώ χούφτωνα τις βυζάρες της, τις μπουτάρες και την κωλάρα της.Η συγκεκριμένη έχει ωραία πιασίματα. Το τσιμπούκι της δεν ήταν συνεχόμενο αλλά τον έβαζε μέσα στο στόμα της τον έβγαζε, έλεγε την γνωστή κλισαρισμένη της φράση και τον ξαναέβαζε. Σαν να κάπνιζε τσιγάρο ένα πράγμα. Τα αρχίδια τα έγλυφε σε απαλό τόνο και με ρωτούσε αν μου αρέσει.
Κατόπιν την γύρισα στην στάση του 69 και στην συγκεκριμένη θέση πέρασε λάστιχο χωρίς να με ρωτήσει. Άλλο ένα φάουλ. Άρχισα να γλύφω την μούνα της με αυτή να μου λέει να κάνω πιο σιγά.Την πούτσα μου στην στάση αυτή την καταβρόχθισε στο στόμα της και γενικά ο ρυθμός της έγινε πιο απότομος απο πριν και άγαρμπος μιας και τον έπαιζε ταυτόχρονα με σκοπό να χύσω. Της το είπα να το πάρει άλλιως και το βελτίωσε.
Στην συνέχεια της είπα να περάσουμε στο σεξ. Καβάλησε την πούτσα μου και άρχισε να κοπανιέται.Οι βυζάρες της κουνιόταν μπροστά μου της ρούφηξα για λίγο αλλά όπως ανέφερα πιο πριν τραβιόταν πίσω,έτσι όσο την γαμούσα άρχισα να της μαλάζω κυρίως. Γλωσσόφιλα η συγκεκριμένη δεν δίνει αλλά όσο την γαμούσα άρχισε να με πιπιλάει στον λαιμό μου και στο αυτί. Πώ!Πω! Έλεγε με ύφος έντονα θεατρικό.
Της είπα να περάσουμε σε κανονικό αλλά αυτή γύρισε σε πισοκωλητό. Η στάση αυτή δεν μου πολυάρεσε με την συγκεκριμένη κοπέλα γιατί χύθηκε η κοιλιά της κάτω και γενικά δεν ήταν τόσο καλό το θέαμα. Δεν την γάμησα λοιπόν πισοκωλητό αλλά της είπα να ξαπλώσει για να βλέπω και τις βυζάρες της. Στην κοιλιακή της χώρα έχει ένα μεγάλο τατού. Την βούτηξα λοιπόν ανοίγοντας διάπλατα τις μπουτάρες της και περνώντας το ένα πόδι της στον ώμο μου και άρχισα να την πηδάω δυνατά. Σε αυτή την στάση η Ντιάνα άρχισε να πιπιλάει τον λαίμο μου και με είχε καβλώσει. Από τα έντονα καρφώματα είχα ιδρώσει.Παράλληλα έβλεπα την όλη φάση και απο τον καθρέπτη στο πλάι.
Τελικά αφαίρεσα το προφυλακτικό.Με χάλασε λίγο που η Ντιάνα μου είπε να μην τελειώσω στις βυζάρες της. 'Ετσι κάνοντας παιχνίδι με τις βυζάρες της και το μουνάκι της στο οποίο δεν αφήνει δάχτυλα της έριξα μία μεγάλη ποσότητα στην κοιλιακή της χώρα επισφραγίζοντας την συνεύρεση.
Συνοψίζοντας θα έλεγα ότι η Ντιάνα είναι καλή περίπτωση για αυτούς που γουστάρουν κυρίως πιασίματα. Σίγουρα όμως θα πρέπει να βελτιωθεί σε κάποια σημεία όπως να επιτρέπει γλυψίματα στις βυζάρες της, να μην είναι τόσο fake και γενικά να είναι περισσότερο δεκτική.Θα την πρότεινα προς δοκιμή εντελώς διερευνητικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού