Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Call-Girls 122721
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να γράψω κ εγώ μια κριτική που χρωστάω για τη Μαρία. Αν κ δεν πολυ συναντάω call girls, όταν το κάνω ψάχνω μιλφούδες της διπλανής πόρτα.
Τέλη Ιούλη (ημερομηνία ενδεικτική), όλοι αρχίζουν κ φεύγουν με άδειες, κ εγώ μόνος σπίτι με καύλες, βραδάκι μεσοβδόμαδο. Παίρνω διάφορα τηλέφωνα σε τέτοιας κατηγορίας κοπέλες, χωρίς επιτυχία. Η μία δεν το σήκωνε, η άλλη δε μπορούσε, η τρίτη δε δουλεύει μετά τις 11 το βράδυ, πήγε αργά, σταματάω, Ξαφνικά μου έρχεται μήνυμα από άσχετο τηλέφωνο (ένα δεύτερο που χρησιμοποιεί η Μαρία) κ με ενημερώνει ότι γυρνάει από μια δουλειά κ είναι διαθέσιμη, αν ενδιαφέρομαι. Κανονίζουμε τελικά σε διάσημο hotel στο παγκράτι, κατά τις 1. Σκάω, κάνω μπανάκι, τηλέφωνο που με ενημερώνει ότι είναι 5 λεπτά πριν την ώρα της από κάτω, κ αν είμαι έτοιμος να περάσει.

Εμφανίζεται λοιπόν. Η εμφάνισή της, όπως ακριβώς οι δάφορες pix της στο φατσοβιβλίο. Πρόσωπο ιδιαίτερα "χοντροκομένο", με μια μίνι φουστίτσα να φαίνονται οι μπουτάρες της κ φυσικά τα βυζιά της τούμπανο. Με το που μπαίνει, με γραπώνει κ μου αρχίζει τα φιλιά (χωρίς γλώσσα), την κολλάω στον τοίχο κ φασωνόμαστε, ενώ μου χώνει τη μούρη μου στις βυζάρες της. Με τα πολλά, ξαπλώνουμε στο κρεβάτι, μπαίνει για μπανάκι, κ γυρνάει κ μου αρχίζει μια πολύ όμορφη πίπα (με σκουφί, μετά από δικιά μου επιθυμία). Την σταματάω, με βάζει κάτω κ με καβαλάει. Κ αρχίζει πραγματικά κ κοπανιέται πάνω στον πούτσο μου, χτυπιέται σα λυσσασμένη, με έχει βάλει κάτω κ με πηδάει κυριολεκτικά κ βογγάει. Στη συνέχεια την βάζω κάτω κ την καρφώνω δυνατά ιεραποστολικά, όπου κ τελείωσα μέσα της (με σκουφί προφανώς). Διαλειματάκι, μπανάκι κ από τους 2, κ μετά ξαπλώνουμε. Εκεί πιάσαμε διάφορες κουβεντούλες, οk, δεν την λες κ φιλόσοφο, αλλά για να την πηδήξεις την φώναξες, όχι για πολιτικές αναλύσεις. Όταν της είπα ότι ήμουν κουρασμένος από δουλειά, προσφέρθηκε κ μου έκανε ένα όμορφο μασαζάκι για κανά 10λεπτο. Κ πάλι, μην περιμένει κανείς καμιά γιαπωνέζα γκέισα, αλλά ωραίο ήταν.

Συνεχίζουμε λοιπόν, εγώ ανάσκελα, κ αυτή να μου παίρνει στο πλάι πιπούλα κ να με κοιτάει με λάγνο ύφος. Εκεί ήταν λίγο αστείο, μιας κ δεν είναι κ το πιο όμορφο κορίτσι που υπάρχει, οπότε κ δε βοήθησε όλο αυτό. Συνεχίζουμε 2ο γύρο, πιο ήρεμο, αλλά με δυνατό γενικά γαμήσει, στα 4, από πάνω, από κάτω, στο πλάι, στον καναπέ, στο κρεβάτι. Τελείωσα όπως κ στον 1ο γύρο. Της έδωσα το δωράκι της, χαιρετηθήκαμε κ έφυγε ο καθένας για σπίτι του.

Συμπερασματικά, μια τίμια επιλογή για όσους γουστάρουν μιλφούδες με πιασιματάκια κ βυζάρες. Το πρόσωπο ίσως ενοχλήσει πολλούς, ενώ το κορμί διακρίνεται από μια χαλαρότητα. Όχι υπερβολές που αναφέρουν άλλοι για πατσοκοιλιάδες που κρέμονται κτλ, αλλά κατανοητά πράγματα για μια κοπέλα στα 40. Βύζοι τεράστιοι, αλλά όχι στητοί. Αλλά γενικά πρέπει να ξέρεις τι διαλέγεις κ να είσαι υποψιασμένος για το τι πας να γαμήσεις. Αν έχει συνηθίσει κάποιος να επιλέγει πιπίνια κ μοντέλα, ναι θα ξενερώσει με τη χαλαρότητα, το μη στητό βυζί κ το πρόσωπο. Αν θες μια ώριμη κ τίμια κυρία όμως, για να την πεθάνεις στον πούτσο, τότε ναι, να την έχεις υπ'όψιν σου. Κοινώς, είναι για τρελά γούστα κ σκληρούς πούτσους η συγκεκριμένη, κ όπως μου είπε "εγώ είμαι εδώ για να σε κάνω να περάσεις καλά για μια ωρίτσα, αυτή είναι η δουλειά μου". Θα κάνει τα πάντα να μείνεις ευχαριστημένος.

(Τιμή ήταν στα 70 ή 80 euros, δε θυμάμαι ακριβώς καθώς μιλούσα με διάφορες τότε κ πάνε πάνω από 4 μήνες από όταν τη συνάντησα)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
1.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, alfreewind, TASSOS karipidis και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 28 Νοεμβρίου, 2016) 27 Νοεμβρίου, 2016
Γιατί ότι γράφω απορρίπτεται?
Πουλάνε τα αρνητικά σχόλια?
Ή κοπέλα έχει φάει τόσο παραμύθι που αναρωτιέμαι για αυτούς που γράφουν !!!
S
Stephan782014
27 Νοεμβρίου, 2016
Καλημέρα συναγωνιστή κάποιο τηλ ή link υπάρχει?Ευχαριστώ
27 Νοεμβρίου, 2016
Με ποιο ονομα βγαινει στο φατσοβιβλιο???
30 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ...
12 Ιανουαρίου, 2017
Με τι όνομα βγαίνει στο φατσοβιβλιο παρακαλώ στείλε inbox
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5